Jeep wj püsikiirusliigend

Moderaatorid: jr, vtl, Moderators

eigi
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 185
Liitunud: K Mär 03, 2010 7:52 pm

Re: Jeep wj püsikiirusliigend

Postitus Postitas eigi »

Hetkel veel jah ilma tõsteta, aga tahtsingi täna tõste alla keereta, aga lendas laiali :D
Kasutaja avatar
Ax
True Off Roader!
Postitusi: 1165
Liitunud: T Sept 16, 2008 8:37 am
Asukoht: Tartu

Re: Jeep wj püsikiirusliigend

Postitus Postitas Ax »

puhvel kirjutas:
Ax kirjutas:Pascal ongi pask. Püsikas peab vabalt otsas liikuma, see PASCK ei liigu ju. Mulle väideti, et ma ei oska seda installeerida! :eek Võtad kvaliteet asja ja siis toimib. KINO kuubis.
Ettevõtte jätan enda teada kus sellist lolli juttu aetakse.
Ära jäta enda teada, sellised tuleb avalikustada.
Mul lendas kaks otsa laiali, üks kestis 5 km, teina ca 200 km.
Õnneks läks aega mis läks aga sain kvaliteetsema toote garantiikorras. See pask ots on nii tihe, et töötamisel läheb rämedalt kuumaks ja kõrvetab määrde sees ära.
Ja siis tulemus käes.
Takkajärgi tarkus on täppisteadus.
ORUMETS
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 180
Liitunud: K Nov 05, 2008 1:49 pm
Asukoht: viljandi

Re: Jeep wj püsikiirusliigend

Postitus Postitas ORUMETS »

Kas keegi pilte viitsib jagada siia teemasse? Oman ka wj jeepi ja ise samas arutelus. Kas tõsta ja mis saab kardaanist? Mul tegu 2,7 isendiga ja noo kas mul ainukesena vahekast nii all või milles häda . Ei juleks nagu tõstet teha . Vahekasti ja esikardaani nurk nii suur. Taha võiks laadnalt teha julma tõste saaks vahekastist kardaani otseks sillaga. Teen lähipäevil pilte ja arutaks teiega siin. Kellel kuda on
wrangler yj
nelikvedu tekitab sõltuvust! 56 935 696
Kasutaja avatar
raitojas
Mudder
Postitusi: 71
Liitunud: R Aug 15, 2014 12:08 am
Asukoht: Jõgevamaa

Re: Jeep wj püsikiirusliigend

Postitus Postitas raitojas »

Mina viskasin lõpuks tõste alt minema, nüüd korras.
Aga see nurk jääb originaalis ka imelikult suur.
Hetkel vaikus ja kuumaks ka ei lähe.
Ja vahekasti alla poole toomine ka ei aidanud.
Kui kunagi motivatsioon tagasi tuleb, aretan edasi seda tõste teemat.
Jeep WJ r5
linnuke
Fitting 44"
Postitusi: 416
Liitunud: P Veebr 05, 2012 8:36 pm

Re: Jeep wj püsikiirusliigend

Postitus Postitas linnuke »

Minul ca.30 000 km tagasi vahetatud kastipoolne püsikas(TOP Partsust)Lisaks orig.kattele tõmbasin peale nr.suurama suvalise aparaadi poolassi katte.See kah omakorda määret täis.Siiamaani väline terve(sisemist ei näe ju :) )Samal ajal tegin ka 2" tõste.Siiamaani mingeid muresi.
ORUMETS
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 180
Liitunud: K Nov 05, 2008 1:49 pm
Asukoht: viljandi

Re: Jeep wj püsikiirusliigend

Postitus Postitas ORUMETS »

Kas kellegil miskit pilti oleks mis nurga all vahekast all on? Katsun ise ka teha ja siia postitada.
wrangler yj
nelikvedu tekitab sõltuvust! 56 935 696
eigi
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 185
Liitunud: K Mär 03, 2010 7:52 pm

Re: Jeep wj püsikiirusliigend

Postitus Postitas eigi »

Sain endale asenduseks eelmine kord selle sama "pasa" otsa, aga praeguseks hetkeks kestnud 800km :D muidugi enne alla panemist väänasin ja keerutasin kardaani kruustangide vahel u 15 min ilma määrdeta ja pärast panin määrde sisse ja siis ca 15-20 min veel keerutamist ja siis alla. Algus oli ikka väga raske ja poos kinni aga mida rohkem keerutamist seda paremini käima hakkas. Pole siis ime, et ta kohe uuena laiali lendab kui nii tuuga see värk.
Ei usu, et see otski 30 000km kestab :D aga tundub, et keerutamisest kasu ja kestab natukenegi.

Järgmise otsani :D
puukas
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 166
Liitunud: N Veebr 22, 2007 5:24 pm

Re: Jeep wj püsikiirusliigend

Postitus Postitas puukas »

Ilmselt "korralik sissemäärimine“ siin igakord ei aita. Pascali oma on ja jääb nimele truuks. Sissemäärimine sai tehtud treipingi vahel ja igas võimalikus suunas. Kestis 250km.
eigi
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 185
Liitunud: K Mär 03, 2010 7:52 pm

Re: Jeep wj püsikiirusliigend

Postitus Postitas eigi »

Ei tea, minu oma kestnud nüüdseks ca 2500km 8)
Kasutaja avatar
Ax
True Off Roader!
Postitusi: 1165
Liitunud: T Sept 16, 2008 8:37 am
Asukoht: Tartu

Re: Jeep wj püsikiirusliigend

Postitus Postitas Ax »

eigi kirjutas:Ei tea, minu oma kestnud nüüdseks ca 2500km 8)
Ilma tõsteta? Kui nii siis veab neli ratast :twisted:
Takkajärgi tarkus on täppisteadus.
eigi
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 185
Liitunud: K Mär 03, 2010 7:52 pm

Re: Jeep wj püsikiirusliigend

Postitus Postitas eigi »

Alguses tõesti ilma tõsteta, aga nüüd ei oskagi öelda palju tõstega sõita on saanud, aga arvan ca 500-700km vast küll täis. Alguses läks ikka kuumaks peale 10km tööle sõitu, aga praeguseks hetkeks pole ka peale 100km läbimist enam kuum, jah peale pikka sõitu natuke leige või noh natuke soojem kui teised kohad.

Ei üritagi väita, et see firma on hea ja et määrimine ja kuivalt liigutamine paneks selle otsa kestma aastaid, aga minul oli sellest kasu ja sai parem kui varem ja siiani kestab.
Kui annab otsad, siis ei viitsi enam jamada ja lähen kas originaal osa peale või risti peale üle.
Vasta

Mine “Chrysler / Jeep / Wrangler”