2007 Grand Cherokee Wk Recall/Tagasikutsumine ?

Moderaatorid: jr, vtl, Moderators

Jaks
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 114
Liitunud: N Sept 22, 2011 9:13 pm
Asukoht: L-Virumaa, Viitna lähistel

Re: 2007 Grand Cherokee Wk Recall/Tagasikutsumine ?

Postitus Postitas Jaks »

Süütevõtti jääb vana. See ei kuulu vahetusse ( vähemalt minul oli nii ).
Vahetati ära süütelukk ja ju siis tehti muugid sees ringi või kuidas iganes nad selle töö tegid. Uue süütelukkuga peab auto seisma jätmiseks võtit ka vajutama, et oleks võimalik süüdet välja keerata. Veidike on ebamugavam kui enne, aga samas turvalisuse huvides on mõistetav.
Jeep Grand Cherokee Overland 3,0 CRD
PARUN
Rock Crawler
Postitusi: 937
Liitunud: N Veebr 05, 2009 8:19 pm
Asukoht: Viljandimaa

Re: 2007 Grand Cherokee Wk Recall/Tagasikutsumine ?

Postitus Postitas PARUN »

Mulle saadeti see tehase remondimanuali väljavõte ka ingliskeelsena, kus kirjas, et vajadusel võti ei kuulu hüvitamisele.
Kuigi, milles minu süü seisneb? Ei ole minu fail :floff
Kõnetraat 51922951
M@gilane
Mudder
Postitusi: 70
Liitunud: T Juul 31, 2012 10:33 pm

Re: 2007 Grand Cherokee Wk Recall/Tagasikutsumine ?

Postitus Postitas M@gilane »

laf1247 kirjutas:
M@gilane kirjutas:
laf1247 kirjutas:
Vahetusse läheb süüteluku südamik ja kontaktplaat, Juhul kui uue südamikuga võti keerab raskelt, kuna võti on liiga kulunud, viga saanud või midagi muud, siis tuleb jah uus võti ise kinni maksta.
Huvitav, miks nii kui chrysler.com FCA safety recall P41 tehtavate tööde kohta kirjas selgelt : FCA will repair your vehicle free of charge. To do this, your dealer will replace the ignition switch and lock cylinder.
Kuskil pole juttu sellest, et peaks ise võtme eest maksma.
Tehase tööjuhendis on see kirjas.

See kiri mille kopeerisid, seal ju ka selgelt kirjas, et vahetusse läheb kontaktplaat ja süüteluku südamik.
Kas ignition switch ei ole mitte süütevõti mitte kontaktplaat?
Jeep WK2 Summit
UAZ 31512
M@gilane
Mudder
Postitusi: 70
Liitunud: T Juul 31, 2012 10:33 pm

Re: 2007 Grand Cherokee Wk Recall/Tagasikutsumine ?

Postitus Postitas M@gilane »

PARUN kirjutas:Mulle saadeti see tehase remondimanuali väljavõte ka ingliskeelsena, kus kirjas, et vajadusel võti ei kuulu hüvitamisele.
Kuigi, milles minu süü seisneb? Ei ole minu fail :floff
Täpselt minu mõte, kui praegu võti toimib ilusti ja uue südamikuga enam ei toimi siis miks peaksin mina selle võtme eest maksma?
Jeep WK2 Summit
UAZ 31512
Kasutaja avatar
puhvel
I live off from the mud
Postitusi: 2180
Liitunud: E Apr 16, 2012 7:34 pm

Re: 2007 Grand Cherokee Wk Recall/Tagasikutsumine ?

Postitus Postitas puhvel »

PARUN kirjutas:Mulle saadeti see tehase remondimanuali väljavõte ka ingliskeelsena, kus kirjas, et vajadusel võti ei kuulu hüvitamisele.
Kuigi, milles minu süü seisneb? Ei ole minu fail :floff
Norime tähte siis, "vajadusel" tähendab millisel vajadusel ?
WJ ja XC 70
Kasutaja avatar
eerik2
Fitting 44"
Postitusi: 417
Liitunud: T Juul 21, 2015 6:15 pm
Asukoht: Allpool Emajõge
Kontakt:

Re: 2007 Grand Cherokee Wk Recall/Tagasikutsumine ?

Postitus Postitas eerik2 »

M@gilane kirjutas:Kas ignition switch ei ole mitte süütevõti mitte kontaktplaat?
'ignition switch' on otsetõlkes süütelüliti ehk siis justnimelt kontaktplaat või süüteluku põhi või mis iganes, mis ühendab kontakte. Võti on ainult abivahend lüliti toimimiseks. Muukide puudumisel võid seda 'switchi' ka kruvikeerajaga keerata.
F-250XLT 7,3D
Jaks
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 114
Liitunud: N Sept 22, 2011 9:13 pm
Asukoht: L-Virumaa, Viitna lähistel

Re: 2007 Grand Cherokee Wk Recall/Tagasikutsumine ?

Postitus Postitas Jaks »

Minge esindusse kohale ja küsige konkreetselt miks on vaja võtit vahetada. Minul võtmeid igaljuhul ei vahetatud ja usun, et ka teistel ei vahetata, sest siis oleks vaja ju ukselukk ka vahetada.
Jeep Grand Cherokee Overland 3,0 CRD
laf1247
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 195
Liitunud: T Sept 15, 2009 8:52 pm

Re: 2007 Grand Cherokee Wk Recall/Tagasikutsumine ?

Postitus Postitas laf1247 »

Jaks kirjutas:Minge esindusse kohale ja küsige konkreetselt miks on vaja võtit vahetada. Minul võtmeid igaljuhul ei vahetatud ja usun, et ka teistel ei vahetata, sest siis oleks vaja ju ukselukk ka vahetada.
Vajadusel või probleemide korral tuleb võti vahetada, ukselukku ei ole vaja vahetada.

Vajaduse all on mõeldud on seda, kui uue süüteluku südamikuga, kus muugid on kulumata, keerab kulunud võti raskelt, kuna võtme servad on ümarad.

Enamus juhtudel kindlasti ei ole vaja uut võtit.
MB S205 C220 d 4Matic 2016
KAWASAKI Z900 2020

Pilt
Pilt
M@gilane
Mudder
Postitusi: 70
Liitunud: T Juul 31, 2012 10:33 pm

Re: 2007 Grand Cherokee Wk Recall/Tagasikutsumine ?

Postitus Postitas M@gilane »

eerik2 kirjutas:
M@gilane kirjutas:Kas ignition switch ei ole mitte süütevõti mitte kontaktplaat?
'ignition switch' on otsetõlkes süütelüliti ehk siis justnimelt kontaktplaat või süüteluku põhi või mis iganes, mis ühendab kontakte. Võti on ainult abivahend lüliti toimimiseks. Muukide puudumisel võid seda 'switchi' ka kruvikeerajaga keerata.
Jah, nii ongi "my bad". Kui mujalt foorumitest lugeda siis antud "safety recall"iga rahule jäänute ja mitte rahul olijate suhtarv 50/50. Kuna tegu siiski turvalisusega siis neil kel oht enam (pikakoivalistel) põlvega võtit keerata soovitatakse siiski asi ära teha.
Jeep WK2 Summit
UAZ 31512
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Re: 2007 Grand Cherokee Wk Recall/Tagasikutsumine ?

Postitus Postitas TiitR »

Vin-iga uurides, selgus, et ka mu vanakesel jahiautol on 1 aktiivne recall välja hõigatud ja täna Silberiga vesteldes, (natuke uuriti ja fakti tõdedes ja kinnitades), kutsutigi järgmise nädala lõpuks nende juurde. Esimeste airbagide moodul läheb vahetusse (kui on sellekohased vead sees, siis ka esimesed löögiandurid).
Soovitan ka vanade autode recalle uurida.
P.S mingeid anomaaliaid selle kohta autos näha polnud.
Kasutaja avatar
grandtohv
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 168
Liitunud: R Mai 27, 2016 11:53 am
Asukoht: Espoo/Kilingi-Nõmme

Re: 2007 Grand Cherokee Wk Recall/Tagasikutsumine ?

Postitus Postitas grandtohv »

Pole küll WK aga minu WJ 2004/05a(koodi järgi 04,passis 05) vin koodi järgi uurides näitab kahte recalli...
esimene sama mis Tiidul,airbagi mingi moodul,mis kus juures on välja kuulutatud oktoober 15,2015a.
Aga teine on hoopis huvitavam,mis on väjla kuulutatud aprill 7,2009...nimelt esimesed istme soojenduse elemendid võivad üle kuumeneda ja põhjustada salongi tulekahju või põhjustada tõsist vigastust. Ja töö kirjelduseks on,et mõlemad elemendid tuleb välja vahetada. :D

Minu teada juhi istme soojenduse mitte töötamine on wj tüüp viga...mul ka ei tööta :x

See oleks küll tore kui need uued saaks...uuel nädalal võtan silberiga ühendust.
97a V70 AWD
97a ZJ V8
15a D-max
16a S-max AWD
...lihtsalt peab rohkem kui üks ratas vedama :lol:
Kes pärast naerab...naerab metsas!
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Re: 2007 Grand Cherokee Wk Recall/Tagasikutsumine ?

Postitus Postitas TiitR »

grandtohv kirjutas:Pole küll WK aga minu WJ 2004/05a(koodi järgi 04,passis 05) vin koodi järgi uurides näitab kahte recalli...
esimene sama mis Tiidul,airbagi mingi moodul,mis kus juures on välja kuulutatud oktoober 15,2015a.
Aga teine on hoopis huvitavam,mis on väjla kuulutatud aprill 7,2009...nimelt esimesed istme soojenduse elemendid võivad üle kuumeneda ja põhjustada salongi tulekahju või põhjustada tõsist vigastust. Ja töö kirjelduseks on,et mõlemad elemendid tuleb välja vahetada. :D

Minu teada juhi istme soojenduse mitte töötamine on wj tüüp viga...mul ka ei tööta :x

See oleks küll tore kui need uued saaks...uuel nädalal võtan silberiga ühendust.
Mulle vastas Silber kõigepealt, et jube palju on viimasel ajal nende airbagide recalle olnud...paljudel mudelitel siis.
Kasutaja avatar
puhvel
I live off from the mud
Postitusi: 2180
Liitunud: E Apr 16, 2012 7:34 pm

Re: 2007 Grand Cherokee Wk Recall/Tagasikutsumine ?

Postitus Postitas puhvel »

Tiit, mis aastal Sinu WJ sündinud on ?
Minul 2001 ja ei näita midagi, isegi seda, et miskit tehtud oleks.
WJ ja XC 70
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Re: 2007 Grand Cherokee Wk Recall/Tagasikutsumine ?

Postitus Postitas TiitR »

puhvel kirjutas:Tiit, mis aastal Sinu WJ sündinud on ?
Minul 2001 ja ei näita midagi, isegi seda, et miskit tehtud oleks.
Esmane reg. 10/2002, kuid usa saidi vin näitab 2003
P.S pane oma vin mulle P.S-i, äkki otsid valest kohast...
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Re: 2007 Grand Cherokee Wk Recall/Tagasikutsumine ?

Postitus Postitas TiitR »

puhvel kirjutas:Tiit, mis aastal Sinu WJ sündinud on ?
Minul 2001 ja ei näita midagi, isegi seda, et miskit tehtud oleks.
Konkreetne recall on 2002-2004a. sõidukitele: https://www.chrysler.com/universal/webs ... df/R06.pdf
Vasta

Mine “Chrysler / Jeep / Wrangler”