2007 Grand Cherokee Wk Recall/Tagasikutsumine ?

Moderaatorid: jr, vtl, Moderators

Kasutaja avatar
Lundve
Fitting 38"
Postitusi: 376
Liitunud: L Okt 21, 2006 9:27 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: 2007 Grand Cherokee Wk Recall/Tagasikutsumine ?

Postitus Postitas Lundve »

Mul 2007 a autol näitab mingit käigukasti softi ülekirjutamist, saatsin vastava meili Silberautosse, annan teada, mis vastavad
EX. Grand Cherokee 4,0 96
EX.Grand Cherokee Limited 2,7 CRD 2003
EX.Grand Cherokee Limited 4,7 2000
EX. Grand Cherokee Overland 3,0 CRD 2007
Grand Cherokee Summit 3,0 CRD 2017
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Re: 2007 Grand Cherokee Wk Recall/Tagasikutsumine ?

Postitus Postitas TiitR »

Lundve kirjutas:Mul 2007 a autol näitab mingit käigukasti softi ülekirjutamist, saatsin vastava meili Silberautosse, annan teada, mis vastavad
Ma nende kirjavahetusse suhtun natuke skeptiliselt, kuna mul eelmise WK2 GC-ga sai samuti ise uuritud neid recalle ja siis Silberiga telefonitsi arutatud - algul kukuti tagasi ajama ja mingit jama ajama, kuid väitele, et saadan neile ametliku lingi selle kohta, lubati omaltpoolt ka uurida ja tagasi helistada. Hiljem tunnistati fakti. Ikka toru pihku ja kohe läbi arutada :wink:
Kasutaja avatar
Lundve
Fitting 38"
Postitusi: 376
Liitunud: L Okt 21, 2006 9:27 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: 2007 Grand Cherokee Wk Recall/Tagasikutsumine ?

Postitus Postitas Lundve »

TiitR kirjutas:
Lundve kirjutas:Mul 2007 a autol näitab mingit käigukasti softi ülekirjutamist, saatsin vastava meili Silberautosse, annan teada, mis vastavad
Ma nende kirjavahetusse suhtun natuke skeptiliselt, kuna mul eelmise WK2 GC-ga sai samuti ise uuritud neid recalle ja siis Silberiga telefonitsi arutatud - algul kukuti tagasi ajama ja mingit jama ajama, kuid väitele, et saadan neile ametliku lingi selle kohta, lubati omaltpoolt ka uurida ja tagasi helistada. Hiljem tunnistati fakti. Ikka toru pihku ja kohe läbi arutada :wink:
tegelt midagi meenub, nagu oleks nad sarnast asja teinud paar aastat tagasi, kuigi siis peaks olema Mopari lehel, et on tehtud, praegu näitab, et on tegematta recall.
EX. Grand Cherokee 4,0 96
EX.Grand Cherokee Limited 2,7 CRD 2003
EX.Grand Cherokee Limited 4,7 2000
EX. Grand Cherokee Overland 3,0 CRD 2007
Grand Cherokee Summit 3,0 CRD 2017
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Re: 2007 Grand Cherokee Wk Recall/Tagasikutsumine ?

Postitus Postitas TiitR »

Lundve kirjutas:
TiitR kirjutas:
Lundve kirjutas:Mul 2007 a autol näitab mingit käigukasti softi ülekirjutamist, saatsin vastava meili Silberautosse, annan teada, mis vastavad
Ma nende kirjavahetusse suhtun natuke skeptiliselt, kuna mul eelmise WK2 GC-ga sai samuti ise uuritud neid recalle ja siis Silberiga telefonitsi arutatud - algul kukuti tagasi ajama ja mingit jama ajama, kuid väitele, et saadan neile ametliku lingi selle kohta, lubati omaltpoolt ka uurida ja tagasi helistada. Hiljem tunnistati fakti. Ikka toru pihku ja kohe läbi arutada :wink:
tegelt midagi meenub, nagu oleks nad sarnast asja teinud paar aastat tagasi, kuigi siis peaks olema Mopari lehel, et on tehtud, praegu näitab, et on tegematta recall.
Küsi üle. Küsimine ei maksa midagi, vb. pigem saadab edu.
Kasutaja avatar
Lundve
Fitting 38"
Postitusi: 376
Liitunud: L Okt 21, 2006 9:27 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: 2007 Grand Cherokee Wk Recall/Tagasikutsumine ?

Postitus Postitas Lundve »

TiitR kirjutas:
Lundve kirjutas:
TiitR kirjutas: Ma nende kirjavahetusse suhtun natuke skeptiliselt, kuna mul eelmise WK2 GC-ga sai samuti ise uuritud neid recalle ja siis Silberiga telefonitsi arutatud - algul kukuti tagasi ajama ja mingit jama ajama, kuid väitele, et saadan neile ametliku lingi selle kohta, lubati omaltpoolt ka uurida ja tagasi helistada. Hiljem tunnistati fakti. Ikka toru pihku ja kohe läbi arutada :wink:
tegelt midagi meenub, nagu oleks nad sarnast asja teinud paar aastat tagasi, kuigi siis peaks olema Mopari lehel, et on tehtud, praegu näitab, et on tegematta recall.
Küsi üle. Küsimine ei maksa midagi, vb. pigem saadab edu.
Juba saatsid meili ja pakkusid aega recalli teostamiseks, päris ok suhtumine tegelt.
EX. Grand Cherokee 4,0 96
EX.Grand Cherokee Limited 2,7 CRD 2003
EX.Grand Cherokee Limited 4,7 2000
EX. Grand Cherokee Overland 3,0 CRD 2007
Grand Cherokee Summit 3,0 CRD 2017
laf1247
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 195
Liitunud: T Sept 15, 2009 8:52 pm

Re: 2007 Grand Cherokee Wk Recall/Tagasikutsumine ?

Postitus Postitas laf1247 »

Lundve kirjutas:
TiitR kirjutas:
Lundve kirjutas:
tegelt midagi meenub, nagu oleks nad sarnast asja teinud paar aastat tagasi, kuigi siis peaks olema Mopari lehel, et on tehtud, praegu näitab, et on tegematta recall.
Küsi üle. Küsimine ei maksa midagi, vb. pigem saadab edu.
Juba saatsid meili ja pakkusid aega recalli teostamiseks, päris ok suhtumine tegelt.

Tehtud on N23 - The Final Drive Controller Module (FDCM) software on your vehicle may unintentionally cause the transfer case to shift into the neutral position without input from the driver.


Tegemata P73 - The Final Drive Control Module (FDCM) software on your vehicle may cause the “Service 4WD” light to come on and an inability to switch 4WD mode when trying to shift out of the current selected mode.
MB S205 C220 d 4Matic 2016
KAWASAKI Z900 2020

Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
ahto42
Rock Crawler
Postitusi: 934
Liitunud: T Mai 11, 2010 7:49 am
Asukoht: Tartu-Luunja

Re: 2007 Grand Cherokee Wk Recall/Tagasikutsumine ?

Postitus Postitas ahto42 »

OT
Tegelikult esindused ei taha vanadele autodele tagasikutsumisi teha miskipärast.
Endal kogemus 2005 aasta x-trailiga. Oli ka see turvapadja maailme kampaania, Inglismaa foorumis kasutajad rääkisid, et ka kuidagi üle ühe käib see teavitamine. Enda masin registreeritud ammu Nissan+You kliendi programmis, kus olema kõik minu andmed. Huvitaval kombel tulid meilile ainult uute mudelite pakkumised, aga tähtsat teavitust mitte. Logisin siis ise Nissani keskkonda sisse ja kohe suur punane hüpikaken, et teie masin võib olla ohustatud turvapadjaga, palun võtke ühendust lähima esindajaga ......
Kui helistasin Tartu esindusse, siis alguses oli nagu tunda kohmetust, et vist on jah mingi kampaania. Aga edasi läks juba ladusamalt. Küsiti VIN ja kontrolliti, minu sõiduk läks sisse ja nädala pärast oli aeg bronnitud.
X-trail.
Servemet OÜ
Sepa 21 Tartu
Puurid, keermepuurid/-lõikurid, freesid, laagrid, treiterad, trei/freespingi tarvikud jne.
http://www.serve.ee
Kasutaja avatar
Lundve
Fitting 38"
Postitusi: 376
Liitunud: L Okt 21, 2006 9:27 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: 2007 Grand Cherokee Wk Recall/Tagasikutsumine ?

Postitus Postitas Lundve »

Recall tehtud, võibolla midagi isegi muutus, kuidagi paremini auto töötab.
EX. Grand Cherokee 4,0 96
EX.Grand Cherokee Limited 2,7 CRD 2003
EX.Grand Cherokee Limited 4,7 2000
EX. Grand Cherokee Overland 3,0 CRD 2007
Grand Cherokee Summit 3,0 CRD 2017
vreps
Fitting 38"
Postitusi: 294
Liitunud: E Okt 10, 2016 11:42 am
Asukoht: Tartu

Re: 2007 Grand Cherokee Wk Recall/Tagasikutsumine ?

Postitus Postitas vreps »

Millesv see väljendub töötab paremini ja kas süüteluku vahetuse ka lasksid teha?
numerus stultorum, infinitus est
Kasutaja avatar
Lundve
Fitting 38"
Postitusi: 376
Liitunud: L Okt 21, 2006 9:27 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: 2007 Grand Cherokee Wk Recall/Tagasikutsumine ?

Postitus Postitas Lundve »

vreps kirjutas:Millesv see väljendub töötab paremini ja kas süüteluku vahetuse ka lasksid teha?
süütelukk ammu vahetaxti, kuidagi erksam on auto, see võib muidugi lihtsalt tunduda ka.
EX. Grand Cherokee 4,0 96
EX.Grand Cherokee Limited 2,7 CRD 2003
EX.Grand Cherokee Limited 4,7 2000
EX. Grand Cherokee Overland 3,0 CRD 2007
Grand Cherokee Summit 3,0 CRD 2017
Kasutaja avatar
ibra
I live off from the mud
Postitusi: 2903
Liitunud: K Nov 18, 2009 6:04 pm
Asukoht: Tartu

Re: 2007 Grand Cherokee Wk Recall/Tagasikutsumine ?

Postitus Postitas ibra »

Lundve kirjutas:
vreps kirjutas:Millesv see väljendub töötab paremini ja kas süüteluku vahetuse ka lasksid teha?
süütelukk ammu vahetaxti, kuidagi erksam on auto, see võib muidugi lihtsalt tunduda ka.
Seda nimetatakse platseeboefektiks.
Me oleme kõik võhikud,ainult erinevates valdkondades.
Kasutaja avatar
Lundve
Fitting 38"
Postitusi: 376
Liitunud: L Okt 21, 2006 9:27 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: 2007 Grand Cherokee Wk Recall/Tagasikutsumine ?

Postitus Postitas Lundve »

ibra kirjutas:
Lundve kirjutas:
vreps kirjutas:Millesv see väljendub töötab paremini ja kas süüteluku vahetuse ka lasksid teha?
süütelukk ammu vahetaxti, kuidagi erksam on auto, see võib muidugi lihtsalt tunduda ka.
Seda nimetatakse platseeboefektiks.
tahtsin enne sama kirjutada aga ei viitsind trükkida:)
EX. Grand Cherokee 4,0 96
EX.Grand Cherokee Limited 2,7 CRD 2003
EX.Grand Cherokee Limited 4,7 2000
EX. Grand Cherokee Overland 3,0 CRD 2007
Grand Cherokee Summit 3,0 CRD 2017
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Re: 2007 Grand Cherokee Wk Recall/Tagasikutsumine ?

Postitus Postitas TiitR »

Teema jätkuks, et sain minagi enda oma täna recallilt tagasi. Tegelikult oli see juba teine kord, kuna esimesel korral ei suutnud mehhaanik oma etteantud tunni ajaga neid mooduleid seal vahetada ja tänaseks sain uue aja, kus siis läks 1,5 tundi. Kuid järjekordne kivi ka jälle (Tartu)Silberi (just Jeepi pool) kapsaaeda. Läksin autole järgi ja käima pannes tuurid peal ja ikka korralikult, tegin kapoti lahti - gaasitross tagasi kinnitamata, aku kinnitamata, akuklemmid täiesti lahti (keerasin näpuga kinni). Läksin tuppa tagasi ja vihjasin muredele, seepeale öeldi, et äkki ootad siis väljas ja teed ühe suitsu :shock: , me ajame korraks sisse tagasi (läks üle 10 min.)...loomulikult läksin hoopis sisse sooja lehte lugema.
Ilmselt kui tuled selle maja uksest sisse mingi vana panniga ja millel puudub kapoti peal ka mersu märk, siis peadki õues külma tuule käes suitsu kimuma, kuni über "tehnikud" oma tegemata tööd siluvad?
P.S Minu küsimuse peale, et äkki saate vaadata, kas sellele on ka mingi uuem soft äkki olemas, vastati, et vanade autode tarvis on neil Viljandiga kahepeale läpakas, kus antud tarkvara sees ja see ongi hetkel Viljandis, et tulge kunagi, kui see meie käes on. Viitsin ma jah koguaeg jahiautoga linnavahet uhada.
vreps
Fitting 38"
Postitusi: 294
Liitunud: E Okt 10, 2016 11:42 am
Asukoht: Tartu

Re: 2007 Grand Cherokee Wk Recall/Tagasikutsumine ?

Postitus Postitas vreps »

Tuli siis mul teisipäeval ka vaim peale, et lasen need N23, P41 ja P73 recallid lõpuks ära teha, suhtlesin Tartu Silberiga ja öeldi, et nende andmebaasis hetkel midagi ei näita aga sest pole midagi tule reedel kohale ja teeme ära mis vaja. Igatahes väga viisakas ja kiire lähenemine asjale oli. Nu reedel viisin massina kohale ja kuigi jõudsin oma pool tundi enne kokkulepitud aega õeldi, et me juba ootame ja kohe läheb töösse. Umbes pooleteise tunniga oli tehtud. Tegelikult olin kergelt üllatunud nii hea teeninduse üle, sest neid jutte on olnud igasuguseid, ka siin foorumis. Polnud midagi ära kriimustatud ega määritud mida mõnes teises klaasonnis on ette tulnud ja akuklemm oli ka kinni keeratud :lol:
Muide mulle tundub ka kuidagi sujuvam või erksam see auto töö olema peale neid tarkvara uuendusi. Aga see süüteluku teema, no vedru sellel lukusüdamikul võiks võibolla natuke nõrgem olla, süüdet välja keerates ja vajutades mõtled kogu aeg kas see klappvõti läheb katki või mitte.
numerus stultorum, infinitus est
Vasta

Mine “Chrysler / Jeep / Wrangler”