Cherokee vedrud

Moderaatorid: jr, vtl, Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
renxx9
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 173
Liitunud: R Sept 11, 2015 7:46 am
Asukoht: Karjamaa

Cherokee vedrud

Postitus Postitas renxx9 »

Tere rahvas!

Olen siin foorumis esimest korda ja ei navigeeri veel eriti..
Mingi hetke emotsiooni ajendil sai hangitud Cherokee xj 1998a. Igati vinks vonks pill, kere nagu uus ja mootor ka (miinuseks vaid see, et pole neljaliitrine bensukas).
Tahaksin tõsta aparaati pisut kõrgemaks. Põhjus on selles, et mulle tundub nagu taga vedrud oleksid väsinud...
Küsin kõigepealt, kes kus viitsiks pilli üle vaadata ja annaks nõu? Siis vaataks edasi.
Kui see postitus nüüd vale teema alla sai, siis ma ei solvu kui see õigesse kohta tõstetakse.

Tänud juba ette ja metsas näeme nii kui nii!
Jeep GC 5,2 ZJ, M/T 33", Snorkel, Vints.
5 3 3 3 O O O 8
mehisv
Off Roader Wannabe
Postitusi: 25
Liitunud: P Sept 13, 2015 7:47 pm

Re: Cherokee vedrud

Postitus Postitas mehisv »

Tere tulemast klubisse. Olen ka augustist algusest XJ omanik. Mul sama asi, et taga lehed surnud ning vaata et juba tagurpidi. Tellisin just uued lehed 120 EUR/ tk, heavy duty mis on 2,5'' tõstega. Eest tõstet veel uurin ja vaatan, et kas panna uued vedrud või klotsid vahele. Amordid plaan jätta samad - plaan lisada pikendused.
Lehed tellisin Tartust Texasest. http://jeep.tx.ee/et_EE/c/1996/jeep/38/xj-cherokee/ Suht ok pood paistab olevat.
XJ 96 2,5'' lift
puukas
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 166
Liitunud: N Veebr 22, 2007 5:24 pm

Re: Cherokee vedrud

Postitus Postitas puukas »

Metsa tarbe ja 33" rehvidega xj'le panin taha ära väsinud vedrudele volkswagen caddy 1997a vedrude pealehed lisaks. Tuli jäikust ja tagumik tõsis meeldivalt. Ette läksid mersu S-klassi vedrud (ei mäleta täpselt mis aastakäik). Eks uued heavy duty taga vedrud siiski paremad kuid tegemist oli xj'ga mis oli mõeldud vaid ülimugavaks jahil käimiseks, seda väiksete kuludega..
Kasutaja avatar
kalleo
Rock Crawler
Postitusi: 843
Liitunud: T Aug 31, 2010 8:36 am
Asukoht: Kausikujulise kaluriküla serval

Re: Cherokee vedrud

Postitus Postitas kalleo »

mehisv kirjutas:Tere tulemast klubisse. Olen ka augustist algusest XJ omanik. Mul sama asi, et taga lehed surnud ning vaata et juba tagurpidi. Tellisin just uued lehed 120 EUR/ tk, heavy duty mis on 2,5'' tõstega...
Kas +2,5'' HD vedrud juba all? Palju siis tõstet tuli?
Tellisin aasta tagasi ka Crown'i vedrud, lihtsalt HD. Kui alla said, siis need uued Crown'i HD vedrud vajusid kõva pool tolli rohkem lääbakile kui vanad roostes stock'id! Otsimas nüüd uusi vedrusid, seetõttu siis huvi kuipalju need +2,5'' HD tegelikult tõstet andsid.

Stock seade peaks selline olema: The measurements below are stock hub to fender measurements: XJ front: 17.5", XJ rear: 17''-17.5"

Parimat,
K.
2XJ - Parem midagi mitte teha, kui teha mitte midagi...
Vasta

Mine “Chrysler / Jeep / Wrangler”