2.7 Grandi diagnostika arendamiseks vabatahtlikke vaja.

Moderaatorid: jr, vtl, Moderators

Kasutaja avatar
Ax
True Off Roader!
Postitusi: 1165
Liitunud: T Sept 16, 2008 8:37 am
Asukoht: Tartu

Re: 2.7 Grandi diagnostika arendamiseks vabatahtlikke vaja.

Postitus Postitas Ax »

Tule Tartu, mul suisa 2x 3.1 pakkuda.
Takkajärgi tarkus on täppisteadus.
kaido
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 156
Liitunud: N Juun 02, 2005 2:45 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: 2.7 Grandi diagnostika arendamiseks vabatahtlikke vaja.

Postitus Postitas kaido »

Hakkab lõpuks tulema. Ma olen paar päeva hõivatud ja siis saan hakata abistajatega järjest ühendust võtma. Kui keegi sobiliku autoga suurde linna satub siis mu telefoni leiab profiilist.
Lisaks mootoritele on veel probleemiks rehvirõhu andurid. Pole kõige levinum lisa aga mõnel mudelil on see olemas ja korrasoleku testi saab ainult auto peal teha. Kui kellegil on selline lisa olemas siis heameelega monitooriks selle pealt ka natukene aega liiklust.
2.7 CRD P0702 veakoodi põhjused ja ülevaade kulissist http://www.jeepswj.com
ve1ks
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 125
Liitunud: K Veebr 19, 2014 8:39 pm
Asukoht: Tõrva

Re: 2.7 Grandi diagnostika arendamiseks vabatahtlikke vaja.

Postitus Postitas ve1ks »

Mul kah miskine hiina kärakas (Viecar 2), kuid sellega auto ajule ligi ei saanud!
kaido
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 156
Liitunud: N Juun 02, 2005 2:45 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: 2.7 Grandi diagnostika arendamiseks vabatahtlikke vaja.

Postitus Postitas kaido »

ve1ks kirjutas:Mul kah miskine hiina kärakas (Viecar 2), kuid sellega auto ajule ligi ei saanud!
Viecar ei toimi jah, mul endalgi see olemas. Parim ELM327 on originaal kiviga aga okidokis müüakse 30 raha eest sellist mis müüja jutu järgi toimima peaks: http://www.okidoki.ee/item/5497363/
Praegune äpp loeb ja kustutab ainult vigu, volte sa sellega vaadata ei saa.
2.7 CRD P0702 veakoodi põhjused ja ülevaade kulissist http://www.jeepswj.com
ve1ks
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 125
Liitunud: K Veebr 19, 2014 8:39 pm
Asukoht: Tõrva

Re: 2.7 Grandi diagnostika arendamiseks vabatahtlikke vaja.

Postitus Postitas ve1ks »

Uurisin ja lugesin selle kohta. Olekski vaja vigadest vabaneda ja siis jälgida millised ilmuvad tagasi, et saaks viiteid korrapäratult toimivatele fuktsioonidele!
kaido
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 156
Liitunud: N Juun 02, 2005 2:45 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: 2.7 Grandi diagnostika arendamiseks vabatahtlikke vaja.

Postitus Postitas kaido »

Vahepeal oli tiba kiire ja arendus jäi soiku aga nüüd on jälle igapäevaselt aega ja hetkeks on Androidi äpp niikaugel, et 2.7 näitab mootori-kasti veakoodid koos vea kirjeldutega, lisaks mootori ja kasti Live Data. Mootoril siis 50 näitu ja kastil 22 näitu. Lähitulevikus lisanduvad teised funktsioonid mis ühel õigel diagnostikal peavad olema, et oleks võrreldav DRB 3-ga ja jõudumööda lisame uusi mooduleid.
Paraku on Chrysler leiutanud oma andmeside protokolli mis on kasutusel 3.1 diisli ja bensukate mootoril-kastil ning ELM327 seda ei toeta. Sellepärast on ka ainult 2.7 mootori-kasti osa meil tehtud.
Kuniks asi veel poolik ja teisi mooduleid tehtud pole siis avalikult tervele maailmale linki siia panema veel ei hakka aga kõik kes soovivad katsetada saavad lingi PM kaudu.

Paar pilti kah:
Manused
Moorori andurid
Moorori andurid
engine-live.jpg (171.96 KiB) Vaadatud 5066 korda
Mootori vead
Mootori vead
engine-faults.jpg (119.26 KiB) Vaadatud 5066 korda
2.7 CRD P0702 veakoodi põhjused ja ülevaade kulissist http://www.jeepswj.com
Kasutaja avatar
agent007
Rock Crawler
Postitusi: 562
Liitunud: T Dets 28, 2010 1:46 am
Asukoht: Tartu

Re: 2.7 Grandi diagnostika arendamiseks vabatahtlikke vaja.

Postitus Postitas agent007 »

Jõudu tööle arendajatele. Väga kasulik mulle küll olnud.

Tahaks aga uurida kas on plaanis ka selline arendus, et mobiiliversioon suudab ühenduda üle wifi?
Jeep GC 2.7CRD
58454535
linnuke
Fitting 44"
Postitusi: 416
Liitunud: P Veebr 05, 2012 8:36 pm

Re: 2.7 Grandi diagnostika arendamiseks vabatahtlikke vaja.

Postitus Postitas linnuke »

Aega nädalakese jagu.Katsetaks küll.Elutsen Tallinnas.
ArdoV
Fitting 38"
Postitusi: 300
Liitunud: R Apr 22, 2016 3:05 pm

Re: 2.7 Grandi diagnostika arendamiseks vabatahtlikke vaja.

Postitus Postitas ArdoV »

täna ostsin siis kah ära ELM327 Bluetooth junni aga nätiab mulle sellise kirja nagu not supported by ELM
Communication error? Fake ELM!
H2rrapaal
Mudder
Postitusi: 59
Liitunud: E Sept 12, 2016 4:51 pm

Re: 2.7 Grandi diagnostika arendamiseks vabatahtlikke vaja.

Postitus Postitas H2rrapaal »

Loodan, et Kaido pahaseks ei saa :wink: :bg , minul sellest programmist suht palju kasu ja teisi aidanud kui minupoole pöördnud ;) aga fake ELM,et on hiina kloon, ja ei hakkagi tööle, mul yhel tuttaval sama jama, ostis ja ei saanudki toda seaded tööle, siiani seisab kasutult neid fake suht palju müügil, ise sain korraliku õnneks, aga soovitav kohe ostu juures testida ;)
ArdoV
Fitting 38"
Postitusi: 300
Liitunud: R Apr 22, 2016 3:05 pm

Re: 2.7 Grandi diagnostika arendamiseks vabatahtlikke vaja.

Postitus Postitas ArdoV »

vabandan lolli küsimuse eest aga kas keegi oskaks aidata leida mõni junn mis töötaks ?
Kasutaja avatar
NIVAATOR
Mudder
Postitusi: 55
Liitunud: N Apr 26, 2012 9:38 pm
Asukoht: Aespa/Kiisa

Re: 2.7 Grandi diagnostika arendamiseks vabatahtlikke vaja.

Postitus Postitas NIVAATOR »

ArdoV kirjutas:vabandan lolli küsimuse eest aga kas keegi oskaks aidata leida mõni junn mis töötaks ?
Jah ka minul oli sama mure aga just täna sai see lahenduse, Peetris on üks inimene kes müüb õigeid asju ja ise ka testib et ei peaks pärast saama kõnet et ei tööta.
https://www.okidoki.ee/item/6059225/
Selle sama kuulutuse mulle muide saatis Kaido ise :wink:
Kõik toimib väga hästi ja aitähh arendajale !
Samas ise pingsalt ootan pihustite kompensatsiooni väärtusi ning natuke aeglane on data logimine, kuid eks see võibolla telefoni ja ELM-i enda viga juba.

Tore et leidub selliseid asjalikke !
Kasutaja avatar
CayenneTurbo
Rock Crawler
Postitusi: 739
Liitunud: L Dets 14, 2013 3:03 pm

Re: 2.7 Grandi diagnostika arendamiseks vabatahtlikke vaja.

Postitus Postitas CayenneTurbo »

NIVAATOR kirjutas:
ArdoV kirjutas:vabandan lolli küsimuse eest aga kas keegi oskaks aidata leida mõni junn mis töötaks ?
Jah ka minul oli sama mure aga just täna sai see lahenduse, Peetris on üks inimene kes müüb õigeid asju ja ise ka testib et ei peaks pärast saama kõnet et ei tööta.
https://www.okidoki.ee/item/6059225/
Selle sama kuulutuse mulle muide saatis Kaido ise :wink:
Kõik toimib väga hästi ja aitähh arendajale !
Samas ise pingsalt ootan pihustite kompensatsiooni väärtusi ning natuke aeglane on data logimine, kuid eks see võibolla telefoni ja ELM-i enda viga juba.

Tore et leidub selliseid asjalikke !
Hind ka muidugi vastav :mrgreen:
Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD 2002a
4" tõste, vints, M/T 32" rehv.
Vaikselt õpime...
Kasutaja avatar
NIVAATOR
Mudder
Postitusi: 55
Liitunud: N Apr 26, 2012 9:38 pm
Asukoht: Aespa/Kiisa

Re: 2.7 Grandi diagnostika arendamiseks vabatahtlikke vaja.

Postitus Postitas NIVAATOR »

CayenneTurbo kirjutas:
NIVAATOR kirjutas:
ArdoV kirjutas:vabandan lolli küsimuse eest aga kas keegi oskaks aidata leida mõni junn mis töötaks ?
Jah ka minul oli sama mure aga just täna sai see lahenduse, Peetris on üks inimene kes müüb õigeid asju ja ise ka testib et ei peaks pärast saama kõnet et ei tööta.
https://www.okidoki.ee/item/6059225/
Selle sama kuulutuse mulle muide saatis Kaido ise :wink:
Kõik toimib väga hästi ja aitähh arendajale !
Samas ise pingsalt ootan pihustite kompensatsiooni väärtusi ning natuke aeglane on data logimine, kuid eks see võibolla telefoni ja ELM-i enda viga juba.

Tore et leidub selliseid asjalikke !
Hind ka muidugi vastav :mrgreen:
Jah aga samas toimiv asi, ning minul viskas üle peale 3-ndat mitte töötavat asja ( Ehk hinna tegi sama või isegi rohkem) , seega kuna vaja oli siis sain toimiva junni :lol:
kaido
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 156
Liitunud: N Juun 02, 2005 2:45 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: 2.7 Grandi diagnostika arendamiseks vabatahtlikke vaja.

Postitus Postitas kaido »

NIVAATOR kirjutas:
ArdoV kirjutas: Samas ise pingsalt ootan pihustite kompensatsiooni väärtusi ning natuke aeglane on data logimine, kuid eks see võibolla telefoni ja ELM-i enda viga juba.
Pihustid tulevad varsti kindlasti juurde.
Live Dataga on nii, et mida rohkem sa asju nimekirjast korraga valid seda aeglasemaks läheb. Kui liiga kiiresti päringuid saata siis ei jõua vastused kohale ja selleks on piiratud päringute vahelist aega. Olenevalt kui kiiresti auto vastab, läheb sekundis 3-5 päringut ja kui valid ainult ühe näidu siis arvutuslikult kuvatakse seda konkreetset näitu 3-5 korda igas sekundis. Kui valid 50 näitu siis teeb tiiru peale kümnekonna sekundiga ja sellisel juhul tundub jah jube uimane.

Kui äpp ütleb, et Communication Error või Fake ELM siis tähendab seda, et ELM saadab tagasi vale vastuse (OK asemel küsimärgi kuna ei saanud käsust aru) või ELM ei saa autolt vastust (süüde pole sees). Minu kätte jõudnud Hiina ELM-idel on kõigil mingi jama olnud ja see on paras katsetamine, et mõnigi tööle hakkaks. Ise kasutan rumeenlaste kokku pandud originaal kiviga ELM-i. Maksab küll 50 eurikut aga siiani pole ühtegi korda nöökinud.
2.7 CRD P0702 veakoodi põhjused ja ülevaade kulissist http://www.jeepswj.com
Vasta

Mine “Chrysler / Jeep / Wrangler”