GC pidurdab pöördel

Moderaatorid: jr, vtl, Moderators

Kasutaja avatar
ibra
I live off from the mud
Postitusi: 2903
Liitunud: K Nov 18, 2009 6:04 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas ibra »

Tyrk kirjutas:Sai kontrollitud, keerutatud jm asj tehtud(ühest rattast keerasin kõik rattad keerlesid :shock:) . Järeldus, et ilmselt on midagi p....es :lol:. Tuleb vist vahekast maha kiskuda ja seda avastama hakata. Oskab keegi soovitada kust sellele osasid otsida. Tekkis ka veel selline küsimus, et kas sinna mõni muu kast ei sobi nagu NP242, sest ma ühel dislat nägin sellise kastiga.
Kuhu poole rattaid keerasid ja kuhu poole rattad keerlesid?Ja muide, auto on sõitmiseks ,mitte vigade tagaajamiseks. :)
Me oleme kõik võhikud,ainult erinevates valdkondades.
Tyrk
Off Roader Wannabe
Postitusi: 26
Liitunud: T Juul 06, 2010 12:34 pm
Asukoht: Rakvere v Tallinn

Postitus Postitas Tyrk »

Kui ma õigesti mäletan, siis selle sillal millelt keerasid seal ratas keerles vastupidi ja teisel sillal mõlemad keeramise suunas. Ja selle auto ma ostsin küll vigade tagaajamiseks :cry:. Nüüd on ainuke varjant see, et tuleb lõpuni minna :evil:.
Mina olen nii rikas*, et osta odavaid asju.
*loe loll
Netfish
Rookie
Postitusi: 17
Liitunud: T Sept 14, 2010 12:20 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Netfish »

Mul ka sarnase kirjeldusega mure, aga on asi esimestes ratastes. Nimelt kui on rattaid roolilt täisringi jagu või rohkem välja keeratud, siis nõksutab või rebib keerates ja kui puhas asfalt, siis on kohe vile ka taga. Endale see päris normaalne ei tundu :roll:
Tegu WJ Grandiga ja Quadra Track kast. Esivedu rakendub ainult libedal või aeglustiga.
Kasutaja avatar
ibra
I live off from the mud
Postitusi: 2903
Liitunud: K Nov 18, 2009 6:04 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas ibra »

Netfish kirjutas:Mul ka sarnase kirjeldusega mure, aga on asi esimestes ratastes. Nimelt kui on rattaid roolilt täisringi jagu või rohkem välja keeratud, siis nõksutab või rebib keerates ja kui puhas asfalt, siis on kohe vile ka taga. Endale see päris normaalne ei tundu :roll:
Tegu WJ Grandiga ja Quadra Track kast. Esivedu rakendub ainult libedal või aeglustiga.
Su autol on all 247 vahekast.Sellel kastile läheb spets õli PN: 05016796AA ja teist panna ei tohi ,kastis on gerotor muhv.Kui vahekastis on kett veninud teeb just seda nõksutamist ja väga vedela keti puhul laseb kett raginaga üle hammaste.Aga vile tuleb sul tagumise rehvi alt .
Me oleme kõik võhikud,ainult erinevates valdkondades.
Netfish
Rookie
Postitusi: 17
Liitunud: T Sept 14, 2010 12:20 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Netfish »

ibra kirjutas: Su autol on all 247 vahekast.Sellel kastile läheb spets õli PN: 05016796AA ja teist panna ei tohi ,kastis on gerotor muhv.Kui vahekastis on kett veninud teeb just seda nõksutamist ja väga vedela keti puhul laseb kett raginaga üle hammaste.Aga vile tuleb sul tagumise rehvi alt .
Nõksutamise all pean silmas seda, et rattad ei sõida vastavalt keeratud suunale, vaid kisuvad üle külje....noh nagu libedal alajuhitavusega kui keerad rattaid, aga auto ikka otse laseb. Selles suhtes ka ikka peaks vile tulema esirataste alt kui need asftaltil libisevad. Samas on parema esirehvi välimine äär ka tunduvalt rohkem kulunud. Praegu ei meenu kas mõlemale poole keerates teeb täpselt samamoodi, testin ära täna. Sillaregull on igal juhul tehtud suve alguses. Kast on jah 247 ja visko on aasta alguses vahetatud.
Kasutaja avatar
OnuMel
Mudder
Postitusi: 58
Liitunud: N Juul 31, 2008 3:46 pm
Asukoht: Kilulinn ja selle ümbrus

Postitus Postitas OnuMel »

Tyrk kirjutas: Kas ja kuidas on võimalik selle muhvi seisukord kindlaks teha ning kui see on peetis, siis - kas saab, kust saab, mis maksta võib ja kas vahetus on keeruline?
Juba tegid ju kindlaks :) Kui blokeerib, siis on järelikult pekkis. Ajapikku muutuvad nad enamus sellisteks. Kui on hirmus tahtmine remontida ja raha kuhugi matta, siis jõudu. Kui selliste tegevuste vastu huvi ei ole, siis istu autosse ja kasuta seda sihtotstarbeliselt (sõida). Asfaldi peal manööverdamisel jätab väiksed mustad jutid, muud pole häda midagi. Räägin oma kogemuse baasil, mitte ei luuleta sulle.
Ja kui ikka pisar kipub silma, et su auto ei ole tehniliselt perfektne, siis lohuta ennast sellega, et maastikul tuleb see ainult kasuks.
Vasta

Mine “Chrysler / Jeep / Wrangler”