95a chero vaakum

Moderaatorid: jr, vtl, Moderators

Vasta
laurz
Rock Crawler
Postitusi: 551
Liitunud: P Jaan 10, 2010 6:40 pm
Asukoht: Tartu

95a chero vaakum

Postitus Postitas laurz »

Sai siis seda soojenduse värki uuritud. Ei töötand see sooja juhtimine jalgadele ja klaasile.OK. Leidsin vea üles. Peale cruise controli läheb vaakumi toru edasi tule alla.Küsimus selline,et mis seal tule all asub ja mis otstarve sellel asjal on?Mul oli see toru lihtsalt lahti ja panin pimeda ette.
pe2ske
Mudder
Postitusi: 60
Liitunud: P Mai 31, 2009 1:26 am

Postitus Postitas pe2ske »

Grandil on selles suunas(tule taga, aku all) vaakumkamber, ehk cherol ka. Vajalik cruise toimimiseks.
Tercel
Fitting 38"
Postitusi: 289
Liitunud: N Dets 06, 2007 7:28 pm

Postitus Postitas Tercel »

Jah, cherodel on kah seal see paak ( parema esitule all ), peaks se olema vaakum reservuaar, ehk sinna koguneb vaakum. Ma ise arvan et pane se voolik/toru sinna reservuari külge tagasi ja proovi uuesti.
Y61
vtl
asjade olemus - see on imelihtne
Postitusi: 636
Liitunud: P Okt 09, 2005 1:55 am
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas vtl »

Tercel kirjutas:...peaks se olema vaakum reservuaar, ehk sinna koguneb vaakum...
Vaakum on selline värk, mis EI KOGUNE kusagile. Samamoodi nagu ei öelda, et tühjus koguneb bensupaaki.
Tercel
Fitting 38"
Postitusi: 289
Liitunud: N Dets 06, 2007 7:28 pm

Postitus Postitas Tercel »

Sai sõnastus natuke valesti jahh, aga mõte peaks üldjoontes samaks jääma, sest mingil pühjusel ta ju sinna pantud on, või miks teda muidu reservuaariks kutsutakse. Ehk vaakum talletub mingilmääral seal ja äkki ka mingi kondents vms koguneb ajajooksul sinna põhja, parandage mind kui mu loogika väga puusse on. :oops:
Y61
Kasutaja avatar
ibra
I live off from the mud
Postitusi: 2903
Liitunud: K Nov 18, 2009 6:04 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas ibra »

vtl kirjutas:
Tercel kirjutas:...peaks se olema vaakum reservuaar, ehk sinna koguneb vaakum...
Vaakum on selline värk, mis EI KOGUNE kusagile. Samamoodi nagu ei öelda, et tühjus koguneb bensupaaki.
Targutaja :D
Me oleme kõik võhikud,ainult erinevates valdkondades.
badass
Mudder
Postitusi: 95
Liitunud: T Dets 05, 2006 9:55 am
Asukoht: Haapsalu/Sthlm

Postitus Postitas badass »

Üldiselt on see purk seal tehtud bensupaagist aurude söötmiseks mootorisse,
selle sees on söefilter, ja üks toru läheb sisselaskesse mis imeb gaasid sinna.
Samal ajal tekib ka vaakum mida kasutavad teised seadmed.
Nn aurutoru läheb sinna paagist.
FC 150 ja palju muud koli, vöisteldud on kah.
laurz
Rock Crawler
Postitusi: 551
Liitunud: P Jaan 10, 2010 6:40 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas laurz »

badass kirjutas:Üldiselt on see purk seal tehtud bensupaagist aurude söötmiseks mootorisse,
selle sees on söefilter, ja üks toru läheb sisselaskesse mis imeb gaasid sinna.
Samal ajal tekib ka vaakum mida kasutavad teised seadmed.
Nn aurutoru läheb sinna paagist.
See purk,mis sina mõtled on tulemüüri lähedal. See,mis stange sees, on vaakumi aku.Kui gaasi põhja suruda vaakum väheneb ja see samune "purk" surub õhku süsteemi tagasi,et seadmed toimiksid(cruise,soojenduse värk).Nii sain mina vähemalt netis sobrades aru.
Vasta

Mine “Chrysler / Jeep / Wrangler”