Heinaküün kolib!

Moderaatorid: jr, vtl, Moderators

Kasutaja avatar
Occassion
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 140
Liitunud: E Mär 13, 2006 3:36 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Heinaküün kolib!

Postitus Postitas Occassion »

Siin ja seal on räägitud, et on selline koht ja olen vist isegi miskil Jeebul sellist kleepsu tagaaklaasil näinud aga koht ise tundub olevat salastatud, sest internetis selle kohta nagu infot ei leidu.

Imelik on üldse, et ka 4x4 foorumis pole mitte halligi asukohast kirjas.
Kas tegijad siis kardavad ennast nagu välja reklaamida või on asi milleski muus?

Ahjaa mind ei rahulda see et on miski tüüp kellele peab helistama ja siis juhatatakse kohale. Ma arvan et siin 4x4 foorumis võiks ikka miski viide ju olla selle kohta veidi põhjalikum kui helista Võrrimehele.

Esimene põhjus miks otsin on leida miski usaldusväärne remondikoht kus hinnad mõistlikud oleks ja samas ka töö hea. Olen pidanud juba mitu korda ämbrisse astuma erinevate remondi kohtadega. Praegu on minu silmis usaldusväärseks jäänud Ameerika Auto. Teistest kohtadest võib ainult varuosi tellida. Miskipärast on tänapäeval remondikohtades komme tekitada vigu juurde kui enne oli. Või siis tuleb korduvalt sama veaga remondi kohas käia. Endal pole ka niipalju vaba aega, et masina all roomata.

Teine põhjus oleks ajada juttu silmast-silma just sellega kes seda autot tegelikult ka tunneb ja kasutab mitte ei vaheta ainult õli ja sellega teadmised lõpevad.

:D tuli kuidagi kuri küsimus aga tegelikult on head kavatsused ei tahtnud pahandada vaid infot.
My Other Car Is a TANK!
GSM +3725113176
Kasutaja avatar
boob
Moderator
Postitusi: 2498
Liitunud: T Sept 20, 2005 11:52 pm
Asukoht: Laitse 5013912

Postitus Postitas boob »

Eee, tahad Heinaküüni aadressi või? Või oli siin nüüd läbi lillede vihje, et Heinaküüni tööga on midagi nihu? Mulle jäi nagu see postituse mõte segaseks :roll:
Läks Stirlitz mööda tänavat ja nägi, kuidas valges ürbis mees plangul roppusi üle värvib.
-Moderaator, mõtles Stirlitz.
Kasutaja avatar
Occassion
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 140
Liitunud: E Mär 13, 2006 3:36 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Occassion »

boob kirjutas:Eee, tahad Heinaküüni aadressi või? Või oli siin nüüd läbi lillede vihje, et Heinaküüni tööga on midagi nihu? Mulle jäi nagu see postituse mõte segaseks :roll:

Et jah asukoha kohta puudub igasugune info.
Tööga - vastupidi tundub olevat loetu põhjal hea ja korralik seepärast ka otsingi asukohta et ise kohale minna ja uudistada oma silmaga
My Other Car Is a TANK!
GSM +3725113176
Kasutaja avatar
yanekk
I live off from the mud
Postitusi: 1840
Liitunud: P Mär 11, 2007 4:49 pm
Asukoht: haapsalu

Postitus Postitas yanekk »

Occassion kirjutas:
boob kirjutas:Eee, tahad Heinaküüni aadressi või? Või oli siin nüüd läbi lillede vihje, et Heinaküüni tööga on midagi nihu? Mulle jäi nagu see postituse mõte segaseks :roll:

Et jah asukoha kohta puudub igasugune info.
Tööga - vastupidi tundub olevat loetu põhjal hea ja korralik seepärast ka otsingi asukohta et ise kohale minna ja uudistada oma silmaga
Asukohaks Tallinn Heina tänav,majade 4 ja 6 vahelt keerad kossuplatsile ja vaata vasakule.
Pakun autoremondi teenust Haapsalus.
Kasutaja avatar
Occassion
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 140
Liitunud: E Mär 13, 2006 3:36 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Occassion »

yanekk kirjutas:
Occassion kirjutas:
boob kirjutas:Eee, tahad Heinaküüni aadressi või? Või oli siin nüüd läbi lillede vihje, et Heinaküüni tööga on midagi nihu? Mulle jäi nagu see postituse mõte segaseks :roll:

Et jah asukoha kohta puudub igasugune info.
Tööga - vastupidi tundub olevat loetu põhjal hea ja korralik seepärast ka otsingi asukohta et ise kohale minna ja uudistada oma silmaga
Asukohaks Tallinn Heina tänav,majade 4 ja 6 vahelt keerad kossuplatsile ja vaata vasakule.
See on küll naljakas :lol: elan ise Taime tänaval aga ei osanud arvatagi, et võib ka midagi nii lähedal märkamatuks jääda.
My Other Car Is a TANK!
GSM +3725113176
Kasutaja avatar
yanekk
I live off from the mud
Postitusi: 1840
Liitunud: P Mär 11, 2007 4:49 pm
Asukoht: haapsalu

Postitus Postitas yanekk »

Occassion kirjutas: See on küll naljakas :lol: elan ise Taime tänaval aga ei osanud arvatagi, et võib ka midagi nii lähedal märkamatuks jääda.
Kuidas see ütlus nüüd oligi.
Kui elad huntide seas,pead õppima ka huntide moodi ulguma.
Pakun autoremondi teenust Haapsalus.
Kasutaja avatar
urmas
unistus kahest 4-pakist kapoti all
Postitusi: 1916
Liitunud: E Jaan 01, 2007 4:04 pm
Asukoht: Kalamaja, Kilulinn... 5o59185

Re: K: Heinaküün

Postitus Postitas urmas »

Occassion kirjutas: Ahjaa mind ei rahulda see et on miski tüüp kellele peab helistama ja siis juhatatakse kohale. Ma arvan et siin 4x4 foorumis võiks ikka miski viide ju olla selle kohta veidi põhjalikum kui helista Võrrimehele.
Ilmselt siin ongi siis vastus Sinu jutule. Helista v6rrimehele :D ja käi seal ise ära ning saad aru, et just nii need asjad peavadki olema. Ja väga hästi on.

Muudest remondikohtadest olen rahule jäänud AB (sealt mõistlik alati varuosa hinda pärida) ja Habeme tööga. Muidugi ka Heinaküün!

Kuskil tuleb alati piir ette, kui remondikohad enam ei rahulda ja tundub, et on kallis, ei suudeta piisavalt kiirelt teha, on ümbertegemisi ja hakataksegi uut kohta vaatama.
Üks põhjus on vana auto, sest remontides selguvad uued vead ja jälle kulub lisaaeg ning raha.
Teine põhjus on võistlusauto ehitamine.
Kolmas on soov tõsta auto maastikusuutlikust ja seda tellimata mujalt maailmast kalleid tõstesarju, raudu jms. Tehakse siinmail sama head tööd ja paremate hindadega.
Siit ka neljas põhjus. Kui Sul on soov teha tõstet jms, saad Küünist asjalikku nõu, sest kõik lahendused on metsas ja lahingus käinud.
Nii jõutaksegi Heinaküüni, sest Ameerika Autos pole muhvigi teha selliste soovidega.
Tore, kui see nii jääks ja Küün ei muutu järgmiseks õlivahetuspunktiks, kus saab hädapärast ka mõne vidina vahetatud.
Snegurochka ex.
Authorities require that a person be gone 48 hours before they`re consodired missing (longer, if they drive a Jeep)
Uued tuuled....IF IT DOES NOT BREAK, IT'S TRIALJIMNY.
Kasutaja avatar
MahviaDeTyrk
I live off from the mud
Postitusi: 4472
Liitunud: N Nov 23, 2006 6:57 pm
Asukoht: Tartu Off-Road Klubi
Kontakt:

Re: K: Heinaküün

Postitus Postitas MahviaDeTyrk »

Occassion kirjutas:Imelik on üldse, et ka 4x4 foorumis pole mitte halligi asukohast kirjas.
Kui perversselt aus olla siis natuke on ikka kirjas küll
http://forum.4x4.ee/viewtopic.php?t=963 ... t=k%FC%FCn
tartuoffroad.ee
5581340
Kasutaja avatar
v6rrimees
Õlleraha võiks ikka olla...
Postitusi: 749
Liitunud: T Jaan 04, 2005 4:05 pm
Asukoht: Tallinn/ HeinaKüün

Postitus Postitas v6rrimees »

Kuna selline teema siin juba püstitatud on ja HeinaKüünil oma alafoorumit ei ole, siis kasutan juhust ja edastan erinevaid Heinaküüniga seonduvaid uudiseid siin.
Sammuti on oodatud siia igasugused küsimused, kiiduavaldused ja sammuti ka mahategemise katsed.


1. Kuna Heinaküün on endiselt tormilises arengujärgus, siis vajame enda seltskonda andekaid mutrikeerajaid-keevitajaid-meistrimehi.
Kindlasti peab meistrimees olema Offroadi huviline ja omama elementaarseid kogemusi auto remondist.
Pakume mõistliku töö tasu ja väga sõbraliku ning humoorikat seltskonda.
Sammuti tekib asjalikul kätepaaril võimalus osaleda koos meiega võistluskeerises ja kindlasti veel mitu asja mida ma siin avalikult kuulutama ei hakka.

Kontakt: 5110092
kyyn@alkohol.ee
Kontakt 5110092
Võistelnud aastast 2002

....................................................

Maasturite varuosad ja remont.
HEINAKÜÜN
Kasutaja avatar
v6rrimees
Õlleraha võiks ikka olla...
Postitusi: 749
Liitunud: T Jaan 04, 2005 4:05 pm
Asukoht: Tallinn/ HeinaKüün

Heinaküün kolib!

Postitus Postitas v6rrimees »

Pisikene vahemärkus.
Kuna HeinaKüün on endiselt tõusval arenguteel, siis sai välja otsitud suurem ja sobivam pind.
Järgmise nädala keskpaigast teeme algust kolimisega ja uute ruumide renoveerimisega.
Seega, võib juhtuda , et nädalake on töös auk.
Uus pind on volta tehase ruumides, seega kant sama ja harjumusi te väga muutma ei pea.
Nii, et kes tunneb ennast hingega asja juures... - tuleb aitab kolida :twisted:
Kontakt 5110092
Võistelnud aastast 2002

....................................................

Maasturite varuosad ja remont.
HEINAKÜÜN
Mell
Fitting 44"
Postitusi: 481
Liitunud: T Mär 20, 2007 8:39 pm
Asukoht: Sweet Home Kalamaja

Postitus Postitas Mell »

v6rrimees kirjutas:Pisikene vahemärkus.
Kuna HeinaKüün on endiselt tõusval arenguteel, siis sai välja otsitud suurem ja sobivam pind.
Järgmise nädala keskpaigast teeme algust kolimisega ja uute ruumide renoveerimisega.
Seega, võib juhtuda , et nädalake on töös auk.
Uus pind on volta tehase ruumides, seega kant sama ja harjumusi te väga muutma ei pea.
Nii, et kes tunneb ennast hingega asja juures... - tuleb aitab kolida :twisted:
Et siis annab täpsemalt teada,kui abikäsi vaja.Mina olen kindel käsi.
GAZ 69A
Elu on ilus
5177232
Kasutaja avatar
Jeebumees
Rookie
Postitusi: 2
Liitunud: E Juun 09, 2008 11:21 am
Asukoht: Kalamaja

Postitus Postitas Jeebumees »

v6rrimees kirjutas: Uus pind on volta tehase ruumides, seega kant sama ja harjumusi te väga muutma ei pea.
Nii, et kes tunneb ennast hingega asja juures... - tuleb aitab kolida :twisted:

ma käsi,nagunii midagi suurt hetkel omal käsil pole ja kolimisega paras aega laiaks lüüa :wink:
Kasutaja avatar
metsik
I live off from the mud
Postitusi: 2131
Liitunud: R Aug 31, 2007 11:59 am
Asukoht: TALLINN kristiine juures

kolimine

Postitus Postitas metsik »

oskasin ennast jälle ilusti õigel ajal tööle sättida,nii et viilin kolimisest kõrvale :( soolaleivale tulen hispaanjast toodud viskiga :D
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17299
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

Millal teile siis soolaleivale tulla saab?
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
gena
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 182
Liitunud: R Mär 16, 2007 9:12 pm

Postitus Postitas gena »

Kas uus asukoht on motohotell ´?
V.K
Sõltuv alates 2004
Vasta

Mine “Chrysler / Jeep / Wrangler”