rattapuksid

Moderaatorid: jr, vtl, Moderators

Vasta
rubber

rattapuksid

Postitus Postitas rubber »

....selleks et kasutada auto all 15/31/10,5 rehve ja et ei hakkaks rehv vasti raami käima peab rattad välja poole tooma - kui palju? Sellest juttu portaalis jeep.auto.ru aga tehniline venekeele nõrk tase ei lase asjast piisavalt hästi aru saada. Mõni mees kindlasti teab ja ehk jagab ka minuga seda infi. mul on JGC 5,2 v8 95a. :bang:
Kasutaja avatar
yanekk
I live off from the mud
Postitusi: 1840
Liitunud: P Mär 11, 2007 4:49 pm
Asukoht: haapsalu

Postitus Postitas yanekk »

Enne on vaja tõstet,kui ET muuta.Vene lehel on juttu 2"tõstest.
31x10,5 läheb orig.veljega ilusti alla,ka ilma tõsteta,kui vedrud on värsked(mis on vähe usutav).Kui ET tahad muuta,siis sebi teised veljed,orig velje ET peaks 25 olema.Esisillas tuleks roolikäigu piirajat näppida.
Kasutaja avatar
reimo
Rock Crawler
Postitusi: 661
Liitunud: L Okt 21, 2006 2:35 pm
Asukoht: Jõelähme tel:51909391
Kontakt:

Postitus Postitas reimo »

Mul on 2" tõste ja TJi orig. veljed. Ilma stanget lõikamata oli 5m laiuselt teelt 4m laiuse värava kaudu ühe hooga hoovi tagurdamine pea võimatu :( , nüüd käib vastu stabikat ja õõtsasid rooli tugeval välja keeramisel (manööverdamisel). Mul küll vedrud ka väsinud, aga min. vaja lõigata esistange alumist serva ja haamerdada tiiva ülemist sissepoole keeratud ranti. Mina lõikasin veid ka tagakoobast, samas Einaril seal probleemi ei tekkinud.
Mõistlik oleks ilmselt mingi 0-offsetiga velg alla panna, -20 sõidavad kõvemad mehed 33x13 rehviga probleemivabalt.
Oli Grand Cherokee '93 metsasõitudeks - müüdud
Nüüd Grand Cherokee '12 teedel liikumiseks ja veduriks
Kasutaja avatar
urmas
unistus kahest 4-pakist kapoti all
Postitusi: 1917
Liitunud: E Jaan 01, 2007 4:04 pm
Asukoht: Kalamaja, Kilulinn... 5o59185

Postitus Postitas urmas »

Poldid jäävad lühikeseks. Uued maksavad ca 50 eeku tükist. Siis saad ka maks. 10mm. Pikemaid hakkab liiga väänama. Ees on vähe pikemad poldid, sinna saad polte vahetamata 7-8mm flantsi panna.
Eks lase need treialil teha. Võib juhtuda, et rehv hakkab hoopis tiiva siseserva vastu käima. Katseta ja anna teada!
Snegurochka ex.
Authorities require that a person be gone 48 hours before they`re consodired missing (longer, if they drive a Jeep)
Uued tuuled....IF IT DOES NOT BREAK, IT'S TRIALJIMNY.
Kasutaja avatar
reimo
Rock Crawler
Postitusi: 661
Liitunud: L Okt 21, 2006 2:35 pm
Asukoht: Jõelähme tel:51909391
Kontakt:

Postitus Postitas reimo »

urmas kirjutas:... Võib juhtuda, et rehv hakkab hoopis tiiva siseserva vastu käima. Katseta ja anna teada!
Kindlasti hakkab kui serva haamriga ära ei peksa. Mul käis ja Einaril käis (isegi orig. velgedega) :D
Aga piduriketta südamikust tehtud flantsi kavatsen omale vahele panna ette (kohe, kui suudan need kettad Zumi käest ära tuua)
Oli Grand Cherokee '93 metsasõitudeks - müüdud
Nüüd Grand Cherokee '12 teedel liikumiseks ja veduriks
rubber

Re: rattapuksid

Postitus Postitas rubber »

rubber kirjutas:....selleks et kasutada auto all 15/31/10,5 rehve ja et ei hakkaks rehv vasti raami käima peab rattad välja poole tooma - kui palju? Sellest juttu portaalis jeep.auto.ru aga tehniline venekeele nõrk tase ei lase asjast piisavalt hästi aru saada. Mõni mees kindlasti teab ja ehk jagab ka minuga seda infi. mul on JGC 5,2 v8 95a. :bang:
Nujah nii et ilma kõrvalhädatetta ei saa suurt midagi teha?!! Eks tulab kasutada katseeksitus meetodit!
rubber

Re: rattapuksid

Postitus Postitas rubber »

Veel selline küsimus et kuda moodi ma nüüd teada saan mis tõste mul tehtud on kuna ostsin auto juba tõstetuna , originaal amordid vedrud sain kastiga kaasa, kas see on ka kuidagi amordil ära markeeritud?
Kasutaja avatar
yanekk
I live off from the mud
Postitusi: 1840
Liitunud: P Mär 11, 2007 4:49 pm
Asukoht: haapsalu

Postitus Postitas yanekk »

Natuke saad tõstest aimu,kui mõõta auto kõrgus ära.Originaal mõõdud saad vene lehelt.

http://www.jeep.avtograd.ru/Grand_Chero ... nsions.htm
Vasta

Mine “Chrysler / Jeep / Wrangler”