Mure GC 2,7 CRD-ga

Moderaatorid: jr, vtl, Moderators

Vasta
jeeps
Fitting 38"
Postitusi: 211
Liitunud: L Jaan 08, 2011 11:59 pm
Asukoht: Viljandi

Re: Mure GC 2,7 CRD-ga

Postitus Postitas jeeps »

agent007 kirjutas:
jeeps kirjutas:Ei usu mina , et mootori viga .See 2,7 on on suht pommikindel, Arvan,et pead korralikult veakoode vaatama
Kui aku juba tühjem käiamisest siis hakkab igasugu huvitavaid koode genereerima.
Ma just mõtlen mootor ja selle sisemust ! Ise olen aku täitsa tühjaks käianud siis küll pole mingeid koode visanud!
Jeep
Kasutaja avatar
GregorP
Off Roader Wannabe
Postitusi: 38
Liitunud: P Aug 10, 2014 7:43 am
Asukoht: Võru

Re: Mure GC 2,7 CRD-ga

Postitus Postitas GregorP »

Naljakas ongi, et ei ole mingeid veakoode
Jeep GrandCherokee WJ 2,7CRD
Kasutaja avatar
agent007
Rock Crawler
Postitusi: 562
Liitunud: T Dets 28, 2010 1:46 am
Asukoht: Tartu

Re: Mure GC 2,7 CRD-ga

Postitus Postitas agent007 »

Tõmba pihusti mutter lahti mõned tiirud. Vaata kas hakkab üldse kütet tulema?
Jeep GC 2.7CRD
58454535
jeeps
Fitting 38"
Postitusi: 211
Liitunud: L Jaan 08, 2011 11:59 pm
Asukoht: Viljandi

Re: Mure GC 2,7 CRD-ga

Postitus Postitas jeeps »

agent007 kirjutas:Tõmba pihusti mutter lahti mõned tiirud. Vaata kas hakkab üldse kütet tulema?
Oled ise proovinud nii? Käitamise ajal sealt küll tilkagi kätte ei saa. Ja kui seal küte on siis läheks käima juba? Või mis sa arvad??
Jeep
Kasutaja avatar
GregorP
Off Roader Wannabe
Postitusi: 38
Liitunud: P Aug 10, 2014 7:43 am
Asukoht: Võru

Re: Mure GC 2,7 CRD-ga

Postitus Postitas GregorP »

Proovisin eetrit anda hakkas lubama aga käima ei läinud, kui auto kuhugi soojemasse saan siis pihustid maha ja kontrolli.
Jeep GrandCherokee WJ 2,7CRD
Kasutaja avatar
agent007
Rock Crawler
Postitusi: 562
Liitunud: T Dets 28, 2010 1:46 am
Asukoht: Tartu

Re: Mure GC 2,7 CRD-ga

Postitus Postitas agent007 »

GregorP kirjutas:Proovisin eetrit anda hakkas lubama aga käima ei läinud, kui auto kuhugi soojemasse saan siis pihustid maha ja kontrolli.
Eetriga ära jama. ÄRA KASUTA, soe soovitus. Ma panin ka, lõi turbo juures selle turbost väljuva plastiku tükkideks. Kui panna siis hästi törts kollektori ja intercooleri lõdvik eemaldades. Kas tagasivoolu mõõtsid pihustitel, mis tulemused olid? Kui ise teed, kui lased teha siis pole vahet...
Tseki seda kuidas ma tegin kiiresti testimiseks asja: http://forum.4x4.ee/viewtopic.php?p=306668#p306668
Jeep GC 2.7CRD
58454535
Kasutaja avatar
GregorP
Off Roader Wannabe
Postitusi: 38
Liitunud: P Aug 10, 2014 7:43 am
Asukoht: Võru

Re: Mure GC 2,7 CRD-ga

Postitus Postitas GregorP »

See oli mul teada et 3. pihusi oli mineku äärel juu ta siis lõpuks läks ka, aga kohe kui auto varjualla saan hakkan asja lähemalt uurima.
Jeep GrandCherokee WJ 2,7CRD
margus61
Zootramm
Postitusi: 718
Liitunud: N Okt 19, 2006 12:02 pm
Asukoht: Tallinn-Nõmme & Noarootsi

Re: Mure GC 2,7 CRD-ga

Postitus Postitas margus61 »

GregorP kirjutas:Naljakas ongi, et ei ole mingeid veakoode
Mulle on mulje jäänud, et osad WJ masinad (k.a. minu oma) ei näitagi veakoode võtmetrikiga. Kuskil teemas on juttu ka olnud.

Alustaksin enne loomkatseid sellest, et laseksin kusagil diagnostikas kaabli taha panna.
jeeps
Fitting 38"
Postitusi: 211
Liitunud: L Jaan 08, 2011 11:59 pm
Asukoht: Viljandi

Re: Mure GC 2,7 CRD-ga

Postitus Postitas jeeps »

margus61 kirjutas:
GregorP kirjutas:Naljakas ongi, et ei ole mingeid veakoode
Mulle on mulje jäänud, et osad WJ masinad (k.a. minu oma) ei näitagi veakoode võtmetrikiga. Kuskil teemas on juttu ka olnud.

Alustaksin enne loomkatseid sellest, et laseksin kusagil diagnostikas kaabli taha panna.
Näitab ikka, kui on näidata!
Jeep
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2442
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: Mure GC 2,7 CRD-ga

Postitus Postitas v6sa »

jeeps kirjutas:...
Käitamise ajal sealt küll tilkagi kätte ei saa. Ja kui seal küte on siis läheks käima juba? Või mis sa arvad??
Latist peab pihustile rõhk peale tulema kohe, kui mootor ringi käima hakkab. Pihustamine algab (ehk siolenoide hakatakse avama) alles siis, kui anumasurve on piisav. Kuniks rõhku pole, jäävad pihustid suletuks. Aga õnnetuseks seda ka ei öelda ja veakoodi ei pruugi ka jääda.

Kas auto mootori pöörlemist näeb? Kas rõhk latis on piisav (ma ei tea Jeepi läviväärtust)?
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
jeeps
Fitting 38"
Postitusi: 211
Liitunud: L Jaan 08, 2011 11:59 pm
Asukoht: Viljandi

Re: Mure GC 2,7 CRD-ga

Postitus Postitas jeeps »

v6sa kirjutas:
jeeps kirjutas:...
Käitamise ajal sealt küll tilkagi kätte ei saa. Ja kui seal küte on siis läheks käima juba? Või mis sa arvad??
Latist peab pihustile rõhk peale tulema kohe, kui mootor ringi käima hakkab. Pihustamine algab (ehk siolenoide hakatakse avama) alles siis, kui anumasurve on piisav. Kuniks rõhku pole, jäävad pihustid suletuks. Aga õnnetuseks seda ka ei öelda ja veakoodi ei pruugi ka jääda.

Kas auto mootori pöörlemist näeb? Kas rõhk latis on piisav (ma ei tea Jeepi läviväärtust)?
Pead ei anna aga latist ei tule küte enne pihustini kui Latis on surve 28 mpa!
Jeep
laf1247
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 195
Liitunud: T Sept 15, 2009 8:52 pm

Re: Mure GC 2,7 CRD-ga

Postitus Postitas laf1247 »

jeeps kirjutas:
v6sa kirjutas:
jeeps kirjutas:...
Käitamise ajal sealt küll tilkagi kätte ei saa. Ja kui seal küte on siis läheks käima juba? Või mis sa arvad??
Latist peab pihustile rõhk peale tulema kohe, kui mootor ringi käima hakkab. Pihustamine algab (ehk siolenoide hakatakse avama) alles siis, kui anumasurve on piisav. Kuniks rõhku pole, jäävad pihustid suletuks. Aga õnnetuseks seda ka ei öelda ja veakoodi ei pruugi ka jääda.

Kas auto mootori pöörlemist näeb? Kas rõhk latis on piisav (ma ei tea Jeepi läviväärtust)?
Pead ei anna aga latist ei tule küte enne pihustini kui Latis on surve 28 mpa!

Kuidas see võimalik on? latt on ju lihtsalt anum (ühisanum), pihustitorus on rõhk sama mis latis, seda ei piira midagi.

Enamus common rail diislite puhul on kütuserõhk tühikäigul umbes 180 ja 300 bar-i vahel.

Kui keerata pihusti toru lahti, siis peab sealt kütet pritsime kohe peale starteri andmist.
Viimati muutis laf1247, E Dets 01, 2014 7:53 pm, muudetud 1 kord kokku.
MB S205 C220 d 4Matic 2016
KAWASAKI Z900 2020

Pilt
Pilt
jeeps
Fitting 38"
Postitusi: 211
Liitunud: L Jaan 08, 2011 11:59 pm
Asukoht: Viljandi

Re: Mure GC 2,7 CRD-ga

Postitus Postitas jeeps »

Ei ole lihtsalt anum! Jeebil on radika poolses otsas rõhuandur ja salongipoolses otsas rõhuklapp mis reguleerib survet! Ja kui see klapp kinni on siis ei tule pihusti torru ühtegi tilka kütet!
Jeep
laf1247
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 195
Liitunud: T Sept 15, 2009 8:52 pm

Re: Mure GC 2,7 CRD-ga

Postitus Postitas laf1247 »

jeeps kirjutas:Ei ole lihtsalt anum! Jeebil on radika poolses otsas rõhuandur ja salongipoolses otsas rõhuklapp mis reguleerib survet! Ja kui see klapp kinni on siis ei tule pihusti torru ühtegi tilka kütet!

EI.

Siis kui see regulaator lati tagumises otsas lekib, pääseb osa kütusest tagasivoolu (rõhk latis langeb).

Kui regulaator oleks kinni 100% siis läheks rõhk latis lubatust suuremaks.

Pihustitorudes on surve sama mis latis.
MB S205 C220 d 4Matic 2016
KAWASAKI Z900 2020

Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
GregorP
Off Roader Wannabe
Postitusi: 38
Liitunud: P Aug 10, 2014 7:43 am
Asukoht: Võru

Re: Mure GC 2,7 CRD-ga

Postitus Postitas GregorP »

Mõni hea idee 5-da pihusti kättesaamiseks?
Jeep GrandCherokee WJ 2,7CRD
Vasta

Mine “Chrysler / Jeep / Wrangler”