2001a.3,1 wj kast vahetab suvaliset käike

Moderaatorid: jr, vtl, Moderators

Vasta
Jeep Grand Cherokee
Off Roader Wannabe
Postitusi: 27
Liitunud: E Juun 21, 2010 4:36 pm
Asukoht: Põlvamaa

2001a.3,1 wj kast vahetab suvaliset käike

Postitus Postitas Jeep Grand Cherokee »

Tere,mure siis selline et sai ostetud omale wj ilma töötava 4.-da käiguta.Sain 200 kilomeetrit sõita ja käigukasti turbiin otsustas ennast lahti kerida mispeale sai ostetud kasutatud kast koos turbiiniga ja keerme poldid ka kinni keeratud koos liimiga.Pärast teise kasti paigaldust ei vaheta käike normaalselt,näiteks esimene ja tagurpidi töötavad nagu peab aga kui D-ga sõitma hakata siis nagu 2. käiku polekski,sest laseb pöörde 4000.-ni ja siis vahetab hetkeks teise peale ja siis kohe hüppab kolmandale.
4.käik ka töötab aga selline tunne,et kui kast soojaks läheb siis kaob ka neljas Kui hakata sõitma teisele käigule lülitades,siis jääb ilusti teisele käigule pidama ja lülitades D.-le vahetab ilusti kolmandale.
On kellegil ideid?
Jeep Grand Cherokee
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2432
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: 2001a.3,1 wj kast vahetab suvaliset käike

Postitus Postitas v6sa »

Kui õlitase on normis (tuletame meelde: kontrollitakse töötava mootoriga P või N peal) ja õli ei haise kärsanud kirsa järele, siis jääb elektroonikakala. Seda aga ilma arvutita ei püüa.
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
Jeep Grand Cherokee
Off Roader Wannabe
Postitusi: 27
Liitunud: E Juun 21, 2010 4:36 pm
Asukoht: Põlvamaa

Re: 2001a.3,1 wj kast vahetab suvaliset käike

Postitus Postitas Jeep Grand Cherokee »

Teise kastiga sai ikka uus õli ja filter,tase normis.Sellist arvutit pole kahjuks siinkandis niiväga võtta millega sellele raisale ligi pääseks.
Jeep Grand Cherokee
Kasutaja avatar
Milo78
Mudder
Postitusi: 89
Liitunud: E Mär 31, 2014 8:05 pm
Asukoht: Viimsi

Re: 2001a.3,1 wj kast vahetab suvaliset käike

Postitus Postitas Milo78 »

Jeep Grand Cherokee kirjutas:Tere,mure siis selline et sai ostetud omale wj ilma töötava 4.-da käiguta.Sain 200 kilomeetrit sõita ja käigukasti turbiin otsustas ennast lahti kerida mispeale sai ostetud kasutatud kast koos turbiiniga ja keerme poldid ka kinni keeratud koos liimiga.Pärast teise kasti paigaldust ei vaheta käike normaalselt,näiteks esimene ja tagurpidi töötavad nagu peab aga kui D-ga sõitma hakata siis nagu 2. käiku polekski,sest laseb pöörde 4000.-ni ja siis vahetab hetkeks teise peale ja siis kohe hüppab kolmandale.
4.käik ka töötab aga selline tunne,et kui kast soojaks läheb siis kaob ka neljas Kui hakata sõitma teisele käigule lülitades,siis jääb ilusti teisele käigule pidama ja lülitades D.-le vahetab ilusti kolmandale.
On kellegil ideid?
Mul samasugune 3.1 td läheb aprillist 5 aasta, käigukast (42RE) teeb mul sama moodi sellised trikke. Ostsin endale Launch-i millega saab teha nii öelda kodust testi, siis kui käigukast lolliks läheb näitab launch viga P1762 Governor Pressure Sensor Offset Volts Too Low Or High ja P1763 Governor Pressure Sensor Volts Too High (vea põhjustajaks peab olema kirjade järgi Mopar OEM 52118500 Auto Trans Control Solenoid). Peale vigade kustutamist mul vahetab käike jälle normaalselt.-vahel lausa mitu nädalat, sõidan autoga igapäev) Solenoid maksab TOPPARTSIS 200 eurot ja läheb aega 2 nädalat. ROCKAUTO kataloogis algab hind 28 eurost kuid kvaliteet teadmata (võimalik hiina pask). Siin foorumis on veel räägitud,et selle solenoidi ümber olev väike võrguke läheb umbe võib sama jama tekitada. Siin aga hakkavad probleemid, miks ma siiamaani ei ole seda solenoidi veel ära vahetanud. 1. Kui solenoid on täiesti surnud siis ta ei vaheta käike üle esimese käigu. (USA foorumites lugesin välja) mul vahetab! Samuti sai autole peale soetamist kohe pandud kasti sisse uus õli koos filtriga. (solenoidi saab vahetada alt kaane eemaldamisega seega uus filter õli ja solenoid kui jagad numbreid siis saad aru et väga kallis lõbu seega. Kui sul on kasti külge minev el pistik puhas ja korras õli vahetatud uue filtriga siis, on vaja sul teha diagnostika, milliseid vigu näitab . saab ka teha võtmetrikki kolm korda, keerad sisse välja süüte ja peaks armatuuri kellas näitama vigu kuid parem on ikkagi diagnostika) Veel põhjustab sellist ujuvat viga vähemat minu autol pooleldi ära puduenenud survevoolik mis kastist jahutusradikasse käis (päris suur leke oli mul seal). Kõik mis sulle eelnevalt oli kirjutatud on õige... alusta kas õli normis ja puhas kas el pistikud ei kopita, mis kasti külge lähevad ja on terved, jne kuni vigade lugemiseni. Jõudu...
me oleme kõik targad tööpäeva lõpuni.
kontrolllask pähe vabastab teid probleemesetest küsimustest.
maksipoiss
Rock Crawler
Postitusi: 734
Liitunud: L Mai 07, 2011 8:29 am
Asukoht: Pärnu

Re: 2001a.3,1 wj kast vahetab suvaliset käike

Postitus Postitas maksipoiss »

Ei pea ju Rockautost seda kõige odavamat võtma ja Toppartsis võib see 200 eurine jupp samasugune Hiina pask olla. Igatahes kui rooliotsi ja sarniire sai Rockautost soetama hakatud kohalike partside asemel hakkasid need ka vastupidama. Pärast seda kui sarniire sai 3 korda aasta jooksul vahetatud
Kasutaja avatar
Milo78
Mudder
Postitusi: 89
Liitunud: E Mär 31, 2014 8:05 pm
Asukoht: Viimsi

Re: 2001a.3,1 wj kast vahetab suvaliset käike

Postitus Postitas Milo78 »

maksipoiss kirjutas:Ei pea ju Rockautost seda kõige odavamat võtma ja Toppartsis võib see 200 eurine jupp samasugune Hiina pask olla. Igatahes kui rooliotsi ja sarniire sai Rockautost soetama hakatud kohalike partside asemel hakkasid need ka vastupidama. Pärast seda kui sarniire sai 3 korda aasta jooksul vahetatud
TOPPARTSi häda on see, et nad ei müü praktiliselt 3.1td isendile b varuosi (el detailid, mootori osad käimalasti el osad) ja kõik mis ma olen sealt saanud on Mopar. Seega 200 saab Mopari kuid minu point kaaskannatajale on järgmine: jälle lugedes USA foorumieid oli tagasiside neile niiõelda odavate (el osadega nagu solenoid 42re kastile lõppenud ikkagi peale mõningast kasutamist jupi väljavahetamisega ning kallima ostmisega ja jutt käib meil ikkagi käimakastist . Muud sillosad on peale Rockauto ka teistes poodides olemas ja b varuosana väga ok kaasaarvatud Rockauto. Ehk siis, paned selle odava solenoidi sisse ja kooleb ära tuleb põhimõtteliselt jälle kaas maha võtta ja õli välja lasta ja filter vahetada, ehk minu point, et kindla peale minna tuleb kvaliteetne osa käimakasti panna muidu hiljem ei aita ka SMS-laen ja minu mäletamist mööda oli Rockautos umbes 4-5 erinevat varianti ning kallimad olid suht sama hinnaga!!!
me oleme kõik targad tööpäeva lõpuni.
kontrolllask pähe vabastab teid probleemesetest küsimustest.
Kasutaja avatar
ibra
I live off from the mud
Postitusi: 2903
Liitunud: K Nov 18, 2009 6:04 pm
Asukoht: Tartu

Re: 2001a.3,1 wj kast vahetab suvaliset käike

Postitus Postitas ibra »

. Ehk siis, paned selle odava solenoidi sisse ja kooleb ära tuleb põhimõtteliselt jälle kaas maha võtta ja õli välja lasta ja filter vahetada,
Selle õli saad ka puhtalt vardad august välja imeda ja filtriga on sama lugu, kõlbab ka pärast põhja mahavõtmist kasutada.
Me oleme kõik võhikud,ainult erinevates valdkondades.
Vasta

Mine “Chrysler / Jeep / Wrangler”