Jeep Grand Cherokee 3.1 2000 aasta 103kw generaatori rihm

Moderaatorid: jr, vtl, Moderators

Vasta
so3c
Off Roader Wannabe
Postitusi: 33
Liitunud: K Mai 17, 2017 5:46 pm

Jeep Grand Cherokee 3.1 2000 aasta 103kw generaatori rihm

Postitus Postitas so3c »

Tere!
nimelt siis selline probleem et mul jookseb generaatori rihm maha. Olen vahetanud ära kõik pingutus ja tugi rullikud sebid kõik mis seal vahetada annab aga ikka mingi 100km saab sõita ja ss jälle viskab maha ja sööb puruks enam ei oska ise midagi teha.
äkki keegi oskab midagi öelda mida teha veel annab v mis probleemiks võib olla?
Kasutaja avatar
Milo78
Mudder
Postitusi: 89
Liitunud: E Mär 31, 2014 8:05 pm
Asukoht: Viimsi

Re: Jeep Grand Cherokee 3.1 2000 aasta 103kw generaatori rihm

Postitus Postitas Milo78 »

so3c kirjutas:Tere!
nimelt siis selline probleem et mul jookseb generaatori rihm maha. Olen vahetanud ära kõik pingutus ja tugi rullikud sebid kõik mis seal vahetada annab aga ikka mingi 100km saab sõita ja ss jälle viskab maha ja sööb puruks enam ei oska ise midagi teha.
äkki keegi oskab midagi öelda mida teha veel annab v mis probleemiks võib olla?
Miks ta sul maha jooksma hakkas vahetasid midagi või mis? kont töötab korralikult ?
me oleme kõik targad tööpäeva lõpuni.
kontrolllask pähe vabastab teid probleemesetest küsimustest.
so3c
Off Roader Wannabe
Postitusi: 33
Liitunud: K Mai 17, 2017 5:46 pm

Re: Jeep Grand Cherokee 3.1 2000 aasta 103kw generaatori rihm

Postitus Postitas so3c »

Milo78 kirjutas:
so3c kirjutas:Tere!
nimelt siis selline probleem et mul jookseb generaatori rihm maha. Olen vahetanud ära kõik pingutus ja tugi rullikud sebid kõik mis seal vahetada annab aga ikka mingi 100km saab sõita ja ss jälle viskab maha ja sööb puruks enam ei oska ise midagi teha.
äkki keegi oskab midagi öelda mida teha veel annab v mis probleemiks võib olla?
Miks ta sul maha jooksma hakkas vahetasid midagi või mis? kont töötab korralikult ?
algul oli viga et üks tugi rullik oli vale selle vahetasime ära ss selgus et kõik vaja vahetada seda ka tegime ja peale seda jooksis 2 korda veel maha ss lasime uued sebid teha aga ikka jookseb maha ja kellegi mõistus enam peale hakka
Kasutaja avatar
runn
Rock Crawler
Postitusi: 622
Liitunud: R Aug 18, 2006 8:48 pm
Asukoht: Maakera
Kontakt:

Re: Jeep Grand Cherokee 3.1 2000 aasta 103kw generaatori rihm

Postitus Postitas runn »

Kas geneka vabajooksu sidur on elus?
Kui see on kinni siis ....vahetadki tihemini rihma :P
Labidas ja Leatherman = Vepski finis. WILD RIDE OÜ. Mongoolias käidud. Kord aastas peab kirikus ka käima...
Veel elus Visa Hing. Start 2004a nr. 174.
4x4 karikasarja 1. koht TR-1 2012. 4x4 karikasarja 2.koht TR-1 2013
Autoga saab Tallinnast Kambodzasse. Tel 5114973
so3c
Off Roader Wannabe
Postitusi: 33
Liitunud: K Mai 17, 2017 5:46 pm

Re: Jeep Grand Cherokee 3.1 2000 aasta 103kw generaatori rihm

Postitus Postitas so3c »

runn kirjutas:Kas geneka vabajooksu sidur on elus?
Kui see on kinni siis ....vahetadki tihemini rihma :P
Genekal on tavaline vabajooksu rullik aga eks ma proon sinna selle siduriga panna :)
Kasutaja avatar
ibra
I live off from the mud
Postitusi: 2903
Liitunud: K Nov 18, 2009 6:04 pm
Asukoht: Tartu

Re: Jeep Grand Cherokee 3.1 2000 aasta 103kw generaatori rihm

Postitus Postitas ibra »

so3c kirjutas:
runn kirjutas:Kas geneka vabajooksu sidur on elus?
Kui see on kinni siis ....vahetadki tihemini rihma :P
Genekal on tavaline vabajooksu rullik aga eks ma proon sinna selle siduriga panna :)
Geneka rullik ei oma mingit tähtsust, sellepärast pole probleem. Parem ütle, kas su kliimapump töötab, või on kinni jooksnud?
Me oleme kõik võhikud,ainult erinevates valdkondades.
so3c
Off Roader Wannabe
Postitusi: 33
Liitunud: K Mai 17, 2017 5:46 pm

Re: Jeep Grand Cherokee 3.1 2000 aasta 103kw generaatori rihm

Postitus Postitas so3c »

ibra kirjutas:
so3c kirjutas:
runn kirjutas:Kas geneka vabajooksu sidur on elus?
Kui see on kinni siis ....vahetadki tihemini rihma :P
Genekal on tavaline vabajooksu rullik aga eks ma proon sinna selle siduriga panna :)
Geneka rullik ei oma mingit tähtsust, sellepärast pole probleem. Parem ütle, kas su kliimapump töötab, või on kinni jooksnud?
töötab ilusti kliimaga probleeme pole.
arx158
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 104
Liitunud: T Juun 30, 2009 6:14 pm

Re: Jeep Grand Cherokee 3.1 2000 aasta 103kw generaatori rihm

Postitus Postitas arx158 »

Kui sa vahetasid ainult rullid, siis viga on pingutis. Pinguti on kulunud ja hakkab rihma viltu vedama, see on üks kulu osadest sellel mootoril(kui juba vahetanud pole).
Grand Cherokee4,0;3,1;2,5 Patrol3,3;4,2 Pajero2,5;3,2
Kasutaja avatar
Milo78
Mudder
Postitusi: 89
Liitunud: E Mär 31, 2014 8:05 pm
Asukoht: Viimsi

Re: Jeep Grand Cherokee 3.1 2000 aasta 103kw generaatori rihm

Postitus Postitas Milo78 »

so3c kirjutas:
Milo78 kirjutas:
so3c kirjutas:Tere!
nimelt siis selline probleem et mul jookseb generaatori rihm maha. Olen vahetanud ära kõik pingutus ja tugi rullikud sebid kõik mis seal vahetada annab aga ikka mingi 100km saab sõita ja ss jälle viskab maha ja sööb puruks enam ei oska ise midagi teha.
äkki keegi oskab midagi öelda mida teha veel annab v mis probleemiks võib olla?
Miks ta sul maha jooksma hakkas vahetasid midagi või mis? kont töötab korralikult ?
algul oli viga et üks tugi rullik oli vale selle vahetasime ära ss selgus et kõik vaja vahetada seda ka tegime ja peale seda jooksis 2 korda veel maha ss lasime uued sebid teha aga ikka jookseb maha ja kellegi mõistus enam peale hakka
Saan ma õigesti aru, et sa ostsid auto selle probleemiga . Veepump on sul originaal või vahetatud. Mul oli hiljuti probleem, et ei leitud 3.1td veepumpa kõik mis toodi ei sobinud ja originaal maksab 290 euri. Läksin siis töökotta näidati siis laiali olevat autot ja vana veepumpa ja nägin, et jah vana veepump on pikem kui b varuosa, küsisin, et kas võin karbist välja võtta b varuosa ning jah veepump oli lühem. öeldi et saab mingid puksid vahele treida, et rihmaratas sobiks. küsisin kas võin rihmaratta kätte võtta ja mida ma nägin, et rihmaratas ei ole tsentris, ehk siis keerasin rihmaratta uue pumba peal ümber ja kõik sobis valatult, rihmaratas oli joone peal. vennad olid veitc aega vait ja tunnistasid VM 3.1td ei ole nende jaoks.. töödele tegid 50 prossa alet ) seega kui sul on keegi mitte vm mootri spets remontinud, siis ei teagi mida sulle soovitada, kui samasuguse töötava mootriga auto kõrvale lükata ja vaadata üle köik rihmarattad töötaval masinal. minu masinal ei ole kunagi sellist probleemi olnud.
Ja mul vahetati ka pingutit, kui ära kulub kisub veis viltu ja päris lõpus hakkab maha loopima.. aga krt seda on ju silmaga näha, et pinguti hakkab otsi andma!!!!
me oleme kõik targad tööpäeva lõpuni.
kontrolllask pähe vabastab teid probleemesetest küsimustest.
so3c
Off Roader Wannabe
Postitusi: 33
Liitunud: K Mai 17, 2017 5:46 pm

Re: Jeep Grand Cherokee 3.1 2000 aasta 103kw generaatori rihm

Postitus Postitas so3c »

Milo78 kirjutas:
so3c kirjutas:
Milo78 kirjutas: Miks ta sul maha jooksma hakkas vahetasid midagi või mis? kont töötab korralikult ?
algul oli viga et üks tugi rullik oli vale selle vahetasime ära ss selgus et kõik vaja vahetada seda ka tegime ja peale seda jooksis 2 korda veel maha ss lasime uued sebid teha aga ikka jookseb maha ja kellegi mõistus enam peale hakka
Saan ma õigesti aru, et sa ostsid auto selle probleemiga . Veepump on sul originaal või vahetatud. Mul oli hiljuti probleem, et ei leitud 3.1td veepumpa kõik mis toodi ei sobinud ja originaal maksab 290 euri. Läksin siis töökotta näidati siis laiali olevat autot ja vana veepumpa ja nägin, et jah vana veepump on pikem kui b varuosa, küsisin, et kas võin karbist välja võtta b varuosa ning jah veepump oli lühem. öeldi et saab mingid puksid vahele treida, et rihmaratas sobiks. küsisin kas võin rihmaratta kätte võtta ja mida ma nägin, et rihmaratas ei ole tsentris, ehk siis keerasin rihmaratta uue pumba peal ümber ja kõik sobis valatult, rihmaratas oli joone peal. vennad olid veitc aega vait ja tunnistasid VM 3.1td ei ole nende jaoks.. töödele tegid 50 prossa alet ) seega kui sul on keegi mitte vm mootri spets remontinud, siis ei teagi mida sulle soovitada, kui samasuguse töötava mootriga auto kõrvale lükata ja vaadata üle köik rihmarattad töötaval masinal. minu masinal ei ole kunagi sellist probleemi olnud.
Ja mul vahetati ka pingutit, kui ära kulub kisub veis viltu ja päris lõpus hakkab maha loopima.. aga krt seda on ju silmaga näha, et pinguti hakkab otsi andma!!!!
Okei uurin ka selle veepumba asja
Vasta

Mine “Chrysler / Jeep / Wrangler”