cherokee vs grand cherokee

Moderaatorid: jr, vtl, Moderators

Vasta
dogz
Rookie
Postitusi: 4
Liitunud: E Veebr 13, 2006 2:42 pm

cherokee vs grand cherokee

Postitus Postitas dogz »

võtame võrdluseks cherokee ja grand cherokee, mõlemal sama mootor ( 4,0 bens ), - sama aasta ( 98 ), - automaakastid jne, siis millised on põhilised erinevused sõiduomadustes v.a. kere, mass jne. olen grandiga sõitnud aga tavalise cherokeega mitte. ruumi cherokees vähem? esialgu pole plaanis off-road'ida ( aga softida küll ) ja pole ka palju pikki otse plaanis sõita, lihtsalt tahaks vahel sõita sellistel teedel, kuhu tavaautoga ei pääse...kumba soovitate?
soremax
Rookie
Postitusi: 5
Liitunud: N Veebr 09, 2006 9:04 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas soremax »

Endale meeldib rohkem Cherokee. Huvitavam, kompaktsem, saab teha ka hea offroad masina.
Kasutaja avatar
Bullrider
Fitting 38"
Postitusi: 208
Liitunud: E Veebr 13, 2006 11:20 pm
Asukoht: Pärnumaa
Kontakt:

Postitus Postitas Bullrider »

Ei suutnud ma infot leida aga - kas cherokee´d on saadaval ka manuaalkastiga või ei eksisteeri üldse? Ütleme nii kuni 15 aastat vanade mudelite hulgas?
Kasutaja avatar
Urvo
ega nii ei saa ju rallit sõita, krt
Postitusi: 941
Liitunud: K Veebr 26, 2003 2:19 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Urvo »

manuaalkastiga cherosid on, aga pead otsima rohkem. Milleks sulle manuaal, kui automaadiga on ka väga mõnus sõita?
Kasutaja avatar
Bullrider
Fitting 38"
Postitusi: 208
Liitunud: E Veebr 13, 2006 11:20 pm
Asukoht: Pärnumaa
Kontakt:

Postitus Postitas Bullrider »

Offy-roady kirjutas:manuaalkastiga cherosid on, aga pead otsima rohkem. Milleks sulle manuaal, kui automaadiga on ka väga mõnus sõita?
Kui nüüd väga teemaväline tundub, siis vabandan. Aga lugu nimelt selles, et automaadiga siiski puudub otsene per..ga tunnetus auto liigutustele su all - mingi lüli on nagu vahelt puudu, ta krt teeb nagu rohkem oma peaga asju. Niisama tavasõidul on loomulikult mugavam automaadiga minna lasta aga sportlikus mõttes ja ekstreemoludes peab mul kll olema kummimustriga otseside.
Kasutaja avatar
Arto
SuurPäälik
Postitusi: 1245
Liitunud: N Sept 09, 2004 8:45 pm
Asukoht: Viimsi
Kontakt:

Postitus Postitas Arto »

Bullrider kirjutas:Kui nüüd väga teemaväline tundub, siis vabandan. Aga lugu nimelt selles, et automaadiga siiski puudub otsene per..ga tunnetus auto liigutustele su all - mingi lüli on nagu vahelt puudu, ta krt teeb nagu rohkem oma peaga asju. Niisama tavasõidul on loomulikult mugavam automaadiga minna lasta aga sportlikus mõttes ja ekstreemoludes peab mul kll olema kummimustriga otseside.
Varem arvasin samuti - nüüd olles peaaegu aasta võistelnud automaatkastiga ei ütleks, et see halb on!
kunks
Off Roader Wannabe
Postitusi: 45
Liitunud: P Mai 29, 2005 10:59 pm

Postitus Postitas kunks »

äsja arenes sarnane asi päris hästi siin http://www.auto24.ee/foorum/foorum.php/ ... /tid=74645
Kui leiad grandi millel on 242 vahekast (maastikusuuteline), siis on hästi. Paigaldati seda ainult koos 4,0 mootoriga. Mulle endale meeldib rohkem väike, sest kaaluvahe 300kg. Sellise ka endale ostsin. Automaat on väga hea, alati parimas pööretevahemikus ja momendis. Variant ka ju kindlat käiku kasutada.
zulzu
Rookie
Postitusi: 16
Liitunud: P Juun 11, 2006 5:51 pm

Postitus Postitas zulzu »

kunks kirjutas:äsja arenes sarnane asi päris hästi siin http://www.auto24.ee/foorum/foorum.php/ ... /tid=74645
Kui leiad grandi millel on 242 vahekast (maastikusuuteline), siis on hästi. Paigaldati seda ainult koos 4,0 mootoriga. Mulle endale meeldib rohkem väike, sest kaaluvahe 300kg. Sellise ka endale ostsin. Automaat on väga hea, alati parimas pööretevahemikus ja momendis. Variant ka ju kindlat käiku kasutada.
kuidas visuaalselt seda 242 vahekasti ära tunda? ei saanud päris hästi aru, kas kõigil 4,0 motoga grandidel on 242 kast või ainult osadel? kui suuteline see teine mittemaastikusuuteline kast siis on?
kunks
Off Roader Wannabe
Postitusi: 45
Liitunud: P Mai 29, 2005 10:59 pm

Postitus Postitas kunks »

to zulzu
siin vaade salongist erinevatel mudelitel
http://www.jeep.auto.ru/xfer/encycloped ... /index.htm
ja siin jutt/arvamus vahekastidest ja nende eelistst-puudustest
http://www.jeep.auto.ru/Grand_Cherokee/FAQ/xfer.htm
Vasta

Mine “Chrysler / Jeep / Wrangler”