Webasto - valmidus W463-l (juhtmed)

Moderaatorid: hulkur, Moderators

Vasta
MartinG
Mudder
Postitusi: 56
Liitunud: R Aug 17, 2007 9:37 pm
Asukoht: TLN

Webasto - valmidus W463-l (juhtmed)

Postitus Postitas MartinG »

Tere. Olen omal naba paigast otsinud, juba kuu aega, et leida antud teemal miskit head infi, millega edasi minna. Äkki siinmail keegi saab aidata.
Autoks 2003 aasta W463, mootor 270CDI. Ühelt bemarilt pärit Thermo Top C/Z-D on hetkel peale pandud nii kaugele, et kütusevoolik ja jahutusvedeliku voolikud on küljes. Originaalkoht ja lisaks ostetud originaalkinnitus ja kõik sobis valatult, voolikud kruttisin ise kokku jupitades, termostaati vahele veel ei ostnud, töötab niisama ka. Voolusuuna klapp on vahel.
Olen tuvastanud, et kütusepaagi juures on olemas eelinstallitud webasto kütusepumba juhtmed koos vastava pistikuga, ning armatuuri all märkasin webasto kellale sobivat pistikuotsa koos kaitsmetega, ehk siis nimetatakse seda seisundit auto juures webastovalmiduseks (Prewired).
Abi otsin juhtmete osas ja ehk veel midagi, mida ma seejuures ei oska arvata. Mida oleks sellise eelvalmidusega auto juures sellisel juhul veel vaja ja kuhu need ühenduksid? Kas kusagi leidub miski karp? Kus?
Enda loogika ütleb, et puudu on (või kusagil rullis peidus? pole leidnud) ahju küljest tulevad juhtmed, mis peaks jõudma kuhugi pistikusse või blokki, kust edasine laiali hargneb kella ja kütusepumpa ning juhtmeta käivituse seadme jaoks. Commandi sellel isendil ei ole. Kas kuidagi saab asja juhtida roolinuppudega selle väikse tabloo kaudu? Seal on küll olemas Auxiliary heater menüü, aga see tundub käivat selle elektrilise lisasoojendi kohta, mis mootorisse ühendatud. Kui ei saa, pole probleem, kellaga saab kõik käima ka.
Igaks juhuks vin- WDB4633231X139753
Mul on olemas kogu juhtmekomplekt, kuid veidi narr hakata topelt vedama asju, kui kõik auto kõhus juba jookseb kenasti.

Tänud info ja vihjete eest!
G 270CDI
Vasta

Mine “Mercedes”