w460 rooste uss

Moderaatorid: hulkur, Moderators

Vasta
poiss
Rock Crawler
Postitusi: 570
Liitunud: P Okt 23, 2011 12:13 pm
Asukoht: harjumaal kemba küla soos

w460 rooste uss

Postitus Postitas poiss »

tere.
küsimus teadjameestele- kas on kuidagi seotud putka külgakna vent augud ja tagatulest allapoole tekkiv rooste? nimelt puuduvad minu isendil plastmass katted D piilaris ja
aastaga on roostetaga taga tule alt kogu pleki ära söönud. vahetada oli nagunii plaanis aga miks just need kohad on kõige magusamad? ja kas peaksin katted leidma avadele et mitte otsast alata kevadel.
tänan.
PS. kui kellelgi on üle need plastikud......
53992919
Vahetaks 4x4- saani, paadi ja helikopteri vastu, saaks igapäev tööle, poodi ja koju.
Gl
Änis
Mudder
Postitusi: 99
Liitunud: N Jaan 19, 2012 10:19 am

Re: w460 rooste uss

Postitus Postitas Änis »

Tered! Ei olegi sellele postitusele keegi midagi vastanud, teen siis ise väikese argliku alguse. Harju sellega ära, kusjuures hakkabki mädanema igasugu sellistest kohtadest kuhu koguneb kondensvesi ja kus on punktkeevitus liited ning muu selline korrosiooni soosiv keskkond kui ei tee regulaarset korrosioonivastast tõrjet. Ja antud auto kerel ei ole neid kohti just vähe. See, et Sul tagumiste tulede alumine äär on roostes ei ole Sina ainuke, sinna ei olegi vast muud soovitust kui ikka kahjustus hull, et need antud detailid uute originaalidega asendada ning edaspidi möksitada neid seestpoolt näiteks kord aastas kui tagatule pirne vahetad. Punktkeevitus liidetele olen ma ise näinud, et tehas on probleemi lahenduseks hakanud uuematele mudelitele kleepima mingeid määrivaid teipe, kuid nende mõju kestvus on kaheldav... Selle liite vahele kipub temperatuurist ning muust liikumisest tingitult tulema välisele kaitsvale värvikihile mikropragu mis avab tee niiskuse ja soola juurdepääsule mis omakorda selle tulemusel laieneb ja tagajärg on varsti silmaga näha... Välise plastkatte puudumine Sinu isendil D-piilaris ei tohiks nagu küll suurendada korrosiooni ohtu, sest nagu ma eeldan Su jutust on sul klapi ehk vendina toimuvad sisemised osad ilusti olemas. Lisan antud teemale ka mõne illustreeriva pildi.
Manused
DSC08612.jpg
DSC08612.jpg (129.89 KiB) Vaadatud 4098 korda
DSC08615.jpg
DSC08615.jpg (125 KiB) Vaadatud 4098 korda
DSC08614.jpg
DSC08614.jpg (136.09 KiB) Vaadatud 4098 korda
poiss
Rock Crawler
Postitusi: 570
Liitunud: P Okt 23, 2011 12:13 pm
Asukoht: harjumaal kemba küla soos

Re: w460 rooste uss

Postitus Postitas poiss »

tänud. siis peab hakkama "kereõõnsusi" tihemini kuivatama-määrima.
Vahetaks 4x4- saani, paadi ja helikopteri vastu, saaks igapäev tööle, poodi ja koju.
Gl
Änis
Mudder
Postitusi: 99
Liitunud: N Jaan 19, 2012 10:19 am

Re: w460 rooste uss

Postitus Postitas Änis »

Tered! Ega selle roosteussi vastu muud rohtu polegi kui, et tuleb lihtsalt aeg ajalt neid G klasse värvida.
Lisan ka paar pilti illustreerimaks seda teemat...
Manused
IMG_2590 (1) (1).jpg
IMG_2590 (1) (1).jpg (75.51 KiB) Vaadatud 3162 korda
IMG_2584 (1) (1).jpg
IMG_2584 (1) (1).jpg (73.6 KiB) Vaadatud 3162 korda
Vasta

Mine “Mercedes”