mis õli g silda.

Moderaatorid: hulkur, Moderators

Vasta
poiss
Rock Crawler
Postitusi: 570
Liitunud: P Okt 23, 2011 12:13 pm
Asukoht: harjumaal kemba küla soos

mis õli g silda.

Postitus Postitas poiss »

vaja oleks vahetada g 460 sildades ja vahekastis õli. Mis õli ja kui palju selleks kulub. Äkki mõni teadjamees oskaks soovitada õli ja kogust. Muidugi ka käigukastil, aga see tavaline käigukasti õli kui ma mäletan.


tänades. poiss
Vahetaks 4x4- saani, paadi ja helikopteri vastu, saaks igapäev tööle, poodi ja koju.
Gl
Kasutaja avatar
toilu
I live off from the mud
Postitusi: 3420
Liitunud: E Apr 21, 2008 11:35 am
Asukoht: Tallinn

Re: mis õli g silda.

Postitus Postitas toilu »

poiss kirjutas:vaja oleks vahetada g 460 sildades ja vahekastis õli. Mis õli ja kui palju selleks kulub. Äkki mõni teadjamees oskaks soovitada õli ja kogust. Muidugi ka käigukastil, aga see tavaline käigukasti õli kui ma mäletan.


tänades. poiss
http://www.olyslager-lubricants.nl/valvoline/ siit saad täpsemalt ise uurida, mis õlisid vaja :)

Toilu
Metsas näeme rsk!!!
viis kaks null neli kaks viis kaks
Kasutaja avatar
enx
True Off Roader!
Postitusi: 1171
Liitunud: K Veebr 20, 2008 7:01 pm
Asukoht: Saaremaa

Re: mis õli g silda.

Postitus Postitas enx »

poiss kirjutas:vaja oleks vahetada g 460 sildades ja vahekastis õli. Mis õli ja kui palju selleks kulub. Äkki mõni teadjamees oskaks soovitada õli ja kogust. Muidugi ka käigukastil, aga see tavaline käigukasti õli kui ma mäletan.


tänades. poiss
Lähed õli müüvasse poodi ja nemad sealt vaatavad sulle, õige õli koguse ja mis tüüpi õli vaja on, arvutist kohe järgi.
Sämmy Offroad Team
poiss
Rock Crawler
Postitusi: 570
Liitunud: P Okt 23, 2011 12:13 pm
Asukoht: harjumaal kemba küla soos

Re: mis õli g silda.

Postitus Postitas poiss »

tore valvoline gl4 ja gl5. Kuid kas w460 ja w461-63 on sama kogusega. ala 3liitrit sillad + 3liitrit vahekast. nii ma plaanisingi osta, kuid kas ikka oli õlisissepunnini vaja täis valada :oops:
Vahetaks 4x4- saani, paadi ja helikopteri vastu, saaks igapäev tööle, poodi ja koju.
Gl
Änis
Mudder
Postitusi: 99
Liitunud: N Jaan 19, 2012 10:19 am

Re: mis õli g silda.

Postitus Postitas Änis »

Sildadesse jah pakub MB ise päris jämedat õli ja mis seal imestada tegu ju suht lihtsate sildadega. Aga kui soovid, et talvel ka kiiremini õli üles keriks siis võiks panna vähe vedelama. Enamasti kui lähed sellele autole õli küsima kuskilt õli hulgimüüjatelt siis tehakse esiteks suured silmad, sest tehaseandmed annavad päris odava lahenduse... Aga ma arvan, et kui ei hakka peenutsema siis sildadasse ikka GL5 SAE85-90 vastavalt ette ca1,4L ja taha ca1,8L, lõpuks ikka punni järgi ja vahekasti VG150 puhul ikka GL4 2,8L GL4 SAE75-90. Aga kui on vana hea GL080 vahekast siis see annab veel rohkem andeks...
Manused
DSC04345.jpg
DSC04345.jpg (155.18 KiB) Vaadatud 4040 korda
DSC04199.jpg
DSC04199.jpg (165.6 KiB) Vaadatud 4040 korda
poiss
Rock Crawler
Postitusi: 570
Liitunud: P Okt 23, 2011 12:13 pm
Asukoht: harjumaal kemba küla soos

Re: mis õli g silda.

Postitus Postitas poiss »

tänud kes kaasa rääkisid ja mõtlesid. lendan poodi õli järgi.
Vahetaks 4x4- saani, paadi ja helikopteri vastu, saaks igapäev tööle, poodi ja koju.
Gl
Vasta

Mine “Mercedes”