G-ga ülevaatusele

Moderaatorid: hulkur, Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
klinkerhoffen
Rookie
Postitusi: 11
Liitunud: E Mai 17, 2010 11:09 am

G-ga ülevaatusele

Postitus Postitas klinkerhoffen »

Tekkis küsimus G-ga (W463) ülevaatuse läbimise kohta.
Soovitusi, ja mida peaks ennetavalt teadma või tegema püsiva neliveoga, et "protseduuride" käigus piduristendil autot ära ei lõhutaks? Kas lihsalt "N" peale vahekastikangist piisab või vajavad kõik 4 ratast toetamist? Või pannakse vastasratas lihtsalt teistpidi pöörlema?

Oman toredat kogemust, kus täiesti uus seisupiduri tross tõmmati stendis katki, seda küll tavalisel sõiduautol. Sõna seisupidur viitab ju otseselt "seismisele", seega liikuval autol selle rakendamine tekitab omamoodi küsitavusi...seisva auto liikumise takistamise jõud vs liikuva auto peatamise jõud...

On äkki soovitada G sõbralikke asutusi Harjumaal, kes tead-tunnevad antud autot ega vaata kui imeliku pilguga stiilis "oi..ma täpselt ei tea, aga proovime-katsetame".
Kasutaja avatar
hulkur
been there, done that
Postitusi: 1552
Liitunud: E Okt 25, 2004 4:39 pm
Asukoht: N59:38:21 E25:30:32
Kontakt:

Postitus Postitas hulkur »

No ma arvan, et see aeg kus ülevaataja 4-veolist autot nagu vasikas uut aiaväravat vahtis peaks ikka ammu möödas olema. Vähemalt need kus mina viimastel aastatel käinud olen, on kõik väga proffesionaalsed olnud. Soovitada julgen: Tallinnas Laki tn. ülevaatuspunkti ja Maardus Auto Ülevaatuse OÜ Keemikute 3k. Kummaski pole G-d (tõsi küll ilma pideva neliveota 460 ja 461 mudeleid)
äralõhutud.
Kasutaja avatar
Taavi2101
Fitting 38"
Postitusi: 253
Liitunud: T Apr 07, 2009 9:51 am
Asukoht: Järsi-Assaku-Tallinn 56502393

Postitus Postitas Taavi2101 »

Neid ülevaatuse punkte suht vähe kus vana malli piduri stend.
Ise olen Jüris firmas http://alpter.ee/ hakkama saanud nii Patroli lülitatava nelikveoga kui ka Cherokeega millel pidev nelikvedu.
Kasutaja avatar
karu
True Off Roader!
Postitusi: 1488
Liitunud: P Nov 11, 2007 8:42 pm

Postitus Postitas karu »

Rannamõisa teel, seal Kakumäe selveri juures on ka mõistlikud ja targad mehed, proovi seal
Tel 56224693
Kasutaja avatar
klinkerhoffen
Rookie
Postitusi: 11
Liitunud: E Mai 17, 2010 11:09 am

Postitus Postitas klinkerhoffen »

Tänan soovituste eest, uurin nimetatud kohti.

Selles ei oleks ma üldse nii kindel, et selliseid kohti ei oleks, kus 4-veolist autot nagu vasikas uut aiaväravat vaadatakse. See küll ei puutu otseselt sellesse teemasse, aga leidub ka automüüjaid, kes ei tea, kuidas vahekastikangi lülitada. Helistades ja küsides suvalisest kohast, kas teie tehnika võimaldab teha, oli telefonis kuulda kuidas üks ülevaataja hüüab üle saali teisele, kes ka ei tea, pole varem teinud, aga proovida ju võib. See tekitaski mõtte küsida targematelt foorumist järele.

Ma arvan, et G on piisavalt robustne, et pidada vastu ka suurtele kannatustele, kuid milleks otsida ekstreemsusi ja leiutada jalgratast st õpetada ja avastada koos ülevaatajatega oma rahakoti kulul, kuidas on õige, kuidas mitte. Targem on küsida kogemusi omavatelt inimestel, kuidas praktika käib. Formaal-juriidiliselt jah, võib olla tõesti peaksid peaaegu kõik teadma...aga millal enne on kõik ideaalne olnud? Eks ole vedanud, kui sattunud kohe teadjate-oskajate juurde.
Kasutaja avatar
kpihus
Fitting 38"
Postitusi: 273
Liitunud: R Juun 25, 2004 9:37 pm
Kontakt:

Postitus Postitas kpihus »

Ka isiklikult soovitan Maardu Auto Ülevaatuse OÜ'd. Need mehed näevad seal 4x4 masinaid rohkemgi kui töö ajal ja teavad 4x4 asjadusest ehk isegi rohkem, kui paljud selle foorumi liikmed. Ise seal käinud korduvalt ja kiidan
Kasutaja avatar
Arto
SuurPäälik
Postitusi: 1245
Liitunud: N Sept 09, 2004 8:45 pm
Asukoht: Viimsi
Kontakt:

Postitus Postitas Arto »

kpihus kirjutas:Ka isiklikult soovitan Maardu Auto Ülevaatuse OÜ'd. Need mehed näevad seal 4x4 masinaid rohkemgi kui töö ajal ja teavad 4x4 asjadusest ehk isegi rohkem, kui paljud selle foorumi liikmed. Ise seal käinud korduvalt ja kiidan
Toetan ideed kahel käel! Ning lisaks, et mitte ainult 4x4 vaid ka 6x6!
Arto Künnapas, Ratturid meeskonna roolikeeraja , maasturisõltlane alates 2004.
MB230GE, Nissan Navara, Volvo TGB1314
offroad.ee
Vasta

Mine “Mercedes”