Unimog 404 s

Moderaatorid: hulkur, Moderators

Vasta
Frank
Rookie
Postitusi: 4
Liitunud: E Okt 05, 2009 9:41 am

Unimog 404 s

Postitus Postitas Frank »

Tere vapratele,

Eestis on viimase aasta jooksul palju ajaloolisi mog-e eravaldusesse müüdud. Ise üks õnnelikest/vähem õnnelikest. Napib aga kirjalikku teavet aparaadi siseelu kohta.
Teate mõte on teistega jagada väheke Unimog 404 s alast infot.

Üks lahe info koht: http://users.telenet.be/pcl/Frameset.ht ... echart.htm

Tervitustega,
Frank
Kasutaja avatar
erik
Aktiivne Pikendus
Postitusi: 2776
Liitunud: L Juul 23, 2005 11:05 pm
Asukoht: Jõe laboratoorium

Postitus Postitas erik »

Meil siin foorumis on Mercedese alajaotus, kus käsitletakse vahel harva ka Moogi teemasid. Nende aparaatide hingeelu tunneb vabariigis süviti võibolla mõni üksik mees.
Sildade, käigukasti ja veermiku hingeeluga olen süviti kursis, mina. Mootri ja elektriga natuke vähem.
Jõudu auväärse tehnika hoidmisel ja hooldamisel.
Asju ehitatakse korralikult ja teemasse lähenetakse süviti!

Erik Metsis, Mudanägu aastast 1999.
Frank
Rookie
Postitusi: 4
Liitunud: E Okt 05, 2009 9:41 am

Postitus Postitas Frank »

Ettepanek moderaatorile - palun tõsta postitus Mercedese alajaotuse alla.

Eerikule tänud paari nädala taguse telefoni teel antud nõuande eest (esisilla kardaani kummihülssi soetamisest).

Vidina Eestist leidmine osutus tõesti pea võimatuks (tõsi lõpuks leidus firma, kes lubas 1,5K kr eest kohale tuua). Westfield-i firma Ebay kauplusest läks vidin maksma koos postikuluga (25+10) 35 eurot.
Väga lihtne ja meeldiv teenindus (tegin oma esimese ostu rahvusvaheliselt interneti oksjonilt).

Ka teine Eeriku soovitus on asjakohane. Unimog 404 esisilla pooltelje eest küsitakse Mercedese varuosade kanalist üle 60K kr (täpsemalt pakuti mulle ühte pooltelge hinnaga 62 000 kr).

Eeriku teine soovitus seisnes Unimog-i esisilla pooltelje liigendite puhastamises ja määrimises.

Tänudega,
Frank :wink:
Vasta

Mine “Mercedes”