Veidi nõu asjatundjatelt:)

Moderaatorid: hulkur, Moderators

Kasutaja avatar
atdoom
True Off Roader!
Postitusi: 1052
Liitunud: K Veebr 01, 2006 5:03 pm
Asukoht: Viimsi 5kuus505886

Re: G

Postitus Postitas atdoom »

trc kirjutas: Kui punast lähed vaatama, anna teada. Tulek ja kaeks kah.
Tänud, annan sulle kindlasti teada!!!
hetkel küll tegelane vastas vaatamise jutu peale kuivalt... auto on broneeritud. Kui see proneering on nüüd mööduv nähtus, siis kaeks ta ikka üle:)
Kes on päeva otsa virk nagu mesilane ja tugev kui härg, lõhub tööd nagu hobune ja õhtuks on väsinud kui koer,
see peaks loomaarsti juurde minema - võib-olla on ta eesel

Chang Ying-Yue
Kasutaja avatar
atdoom
True Off Roader!
Postitusi: 1052
Liitunud: K Veebr 01, 2006 5:03 pm
Asukoht: Viimsi 5kuus505886

Re: G

Postitus Postitas atdoom »

Mida te sellisest bensukast arvate?
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html

Kas mootor jääb liiga lahjaks? Ja kütuse kulu 10-12 või ikkagi rohkem?

Ette tänades,
Andres
Kes on päeva otsa virk nagu mesilane ja tugev kui härg, lõhub tööd nagu hobune ja õhtuks on väsinud kui koer,
see peaks loomaarsti juurde minema - võib-olla on ta eesel

Chang Ying-Yue
Kasutaja avatar
TR Pjätt
Kui ma ükskord rohkem aega saan
Postitusi: 545
Liitunud: K Jaan 18, 2006 8:47 pm

Postitus Postitas TR Pjätt »

Minu valge on ka 2,3 ja ega ta eriti väle pole. Kütuse kulu on ka pigem 16 - 18.
Mis sul eesmärk on, kas lihtsalt teiseks autoks või soovid metsas ka käija. Ma olen muidu, siin aegajalt oma valget ka pakkunud.

Priit
Kasutaja avatar
trc
Truth, only truth
Postitusi: 1124
Liitunud: P Jaan 22, 2006 3:17 pm
Asukoht: 59°26'5,13"N 24°56'15,08"E
Kontakt:

Re: G

Postitus Postitas trc »

atdoom kirjutas:Mida te sellisest bensukast arvate?
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html

Kas mootor jääb liiga lahjaks? Ja kütuse kulu 10-12 või ikkagi rohkem?

Ette tänades,
Andres
Sellest masinast arvan ma ainult hästi. Kui lühidalt lahti seletada - siis seda masinat ei tohiks üldse Eestis olla. Tegu on ühe inglise Brixims ohvitseri masinaga, mille ta miskis meeltesegaduses müüs oma sõbrale, kes lubas hoida masina oma masinapargis ja peamiselt näituste jaoks. Paraku aga see "sõber" müüs masina Eestisse. Alul oli esialgne omanik nõus ta isegi tagasi UK'sse ostma aga ju siis ind lahtus. Igastahes. Perfektselt korras masin. Fully restored.

Tema erilisus. Tegus siis MB G BGS'ga, ehk Bundesgrenzeschutze, ehk Sakas Piirivalvemasinaga.

Tsiteerin:

"It was a 230 GE ex BGS but had been converted to UNMIK KFOR it was used in the Bosnia and Kosovo war from where I rescued it, the number on it was bought by me and I have been trying to get it back ever since, times you do rash things you regret. "
Viimati muutis trc, E Okt 19, 2009 11:05 am, muudetud 1 kord kokku.
allkiri, 255 sümbolit
Giosk
tel.56661070
Kasutaja avatar
verbal
Fitting 38"
Postitusi: 246
Liitunud: N Aug 19, 2004 9:29 am
Asukoht: Harjumaa servas

Postitus Postitas verbal »

Minu esimene G oli ka 2,3ne bensukas. Tõepoolest pole tegu kõige ärksama mootoriga aga samas ka ei midagi hullu. Kütusekulu nagu siin eespool juba öeldud, 16l/100km on selline keskmine.

Seda Sa ilmselt tead, et tegu on W460 variandiga. See on siin varasemalt läbivõetud W463-dest üsna teistsugune auto tegelikult. Ei ütle, et parem või halvem, rohkem eelistuste ja vajaduste küsimus. Aga mine vaata ja proovi sõita. trc kommentaare arvesse võttes tegu vägagi huvitava autoga.
Kasutaja avatar
atdoom
True Off Roader!
Postitusi: 1052
Liitunud: K Veebr 01, 2006 5:03 pm
Asukoht: Viimsi 5kuus505886

Postitus Postitas atdoom »

TR Pjätt kirjutas:Minu valge on ka 2,3 ja ega ta eriti väle pole. Kütuse kulu on ka pigem 16 - 18.
Mis sul eesmärk on, kas lihtsalt teiseks autoks või soovid metsas ka käija. Ma olen muidu, siin aegajalt oma valget ka pakkunud.
Priit
Noh... sellega on nii, et
seda autot on vaja abikaasale, kellel on G-mersu fetish:)
Ja kodu on meil tekkimas hetkel kohta, kuhu veel nii pea linna autoga ei pääsegi...
ma naiivselt siiski loodan leida teiseks autoks midagi säästlikumat...
8-12L vahele...
et esialgu praen ennast edasi...
Kes on päeva otsa virk nagu mesilane ja tugev kui härg, lõhub tööd nagu hobune ja õhtuks on väsinud kui koer,
see peaks loomaarsti juurde minema - võib-olla on ta eesel

Chang Ying-Yue
Kasutaja avatar
trc
Truth, only truth
Postitusi: 1124
Liitunud: P Jaan 22, 2006 3:17 pm
Asukoht: 59°26'5,13"N 24°56'15,08"E
Kontakt:

Postitus Postitas trc »

atdoom kirjutas:
TR Pjätt kirjutas:Minu valge on ka 2,3 ja ega ta eriti väle pole. Kütuse kulu on ka pigem 16 - 18.
Mis sul eesmärk on, kas lihtsalt teiseks autoks või soovid metsas ka käija. Ma olen muidu, siin aegajalt oma valget ka pakkunud.
Priit
Noh... sellega on nii, et
seda autot on vaja abikaasale, kellel on G-mersu fetish:)
Ja kodu on meil tekkimas hetkel kohta, kuhu veel nii pea linna autoga ei pääsegi...
ma naiivselt siiski loodan leida teiseks autoks midagi säästlikumat...
8-12L vahele...
et esialgu praen ennast edasi...
10-12 l/100 saad sa näiteks eelpoolmainitud 290GD'ga. Suhtle Hulkuriga. Temal peaks olema üks müügis.
allkiri, 255 sümbolit
Giosk
tel.56661070
e.p.
Suhtuge Austusega - Vana Kala
Postitusi: 612
Liitunud: R Mär 02, 2007 4:15 pm
Asukoht: viimsi
Kontakt:

Postitus Postitas e.p. »

Kui naisele otsid, siis vaata ikka 463-e aga 8-12L sajale ... seda ma küll ei oskaks tahta selliselt masinalt :) vast reaalne 2,7 diisli puhul, teised mootorid küsivad rohkem minu teada ...
Peeter Eltmaa
viimsi@carstop.ee
5021400
Kasutaja avatar
trc
Truth, only truth
Postitusi: 1124
Liitunud: P Jaan 22, 2006 3:17 pm
Asukoht: 59°26'5,13"N 24°56'15,08"E
Kontakt:

Re: G

Postitus Postitas trc »

Otsin selle masina praegust omanikku. Kuuldavasti müüdi Võrumaale.
Igasugune info teretulnud.

Pilt


trc kirjutas:
atdoom kirjutas:Mida te sellisest bensukast arvate?
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html

Kas mootor jääb liiga lahjaks? Ja kütuse kulu 10-12 või ikkagi rohkem?

Ette tänades,
Andres
Sellest masinast arvan ma ainult hästi. Kui lühidalt lahti seletada - siis seda masinat ei tohiks üldse Eestis olla. Tegu on ühe inglise Brixims ohvitseri masinaga, mille ta miskis meeltesegaduses müüs oma sõbrale, kes lubas hoida masina oma masinapargis ja peamiselt näituste jaoks. Paraku aga see "sõber" müüs masina Eestisse. Alul oli esialgne omanik nõus ta isegi tagasi UK'sse ostma aga ju siis ind lahtus. Igastahes. Perfektselt korras masin. Fully restored.

Tema erilisus. Tegus siis MB G BGS'ga, ehk Bundesgrenzeschutze, ehk Sakas Piirivalvemasinaga.

Tsiteerin:

"It was a 230 GE ex BGS but had been converted to UNMIK KFOR it was used in the Bosnia and Kosovo war from where I rescued it, the number on it was bought by me and I have been trying to get it back ever since, times you do rash things you regret. "
allkiri, 255 sümbolit
Giosk
tel.56661070
Vasta

Mine “Mercedes”