chevi tõste

Moderaatorid: margus4x4ee, Daniel, Moderators

Kasutaja avatar
M.A.R.E.K
Rock Crawler
Postitusi: 615
Liitunud: T Okt 25, 2005 8:35 pm

Postitus Postitas M.A.R.E.K »

krt täna õhtuks on kett juba maas ja ei mõtle enam selgelt.
aga kas sul sellest rooli tükist ei juhtu pilti olema saaks mingi ette kujutuse ..esisilla sisse-välja lülitus on mul otse lülitusega.selle vastu ,et radikas kõrgemale tuleb pole mul midagi
ja kas lõdvikud jätsid samad :?:
Kasutaja avatar
Occassion
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 140
Liitunud: E Mär 13, 2006 3:36 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Occassion »

M.A.R.E.K kirjutas:krt täna õhtuks on kett juba maas ja ei mõtle enam selgelt.
aga kas sul sellest rooli tükist ei juhtu pilti olema saaks mingi ette kujutuse ..esisilla sisse-välja lülitus on mul otse lülitusega.selle vastu ,et radikas kõrgemale tuleb pole mul midagi
ja kas lõdvikud jätsid samad :?:
Lõdvikud jäid samaks - sai mõnda teise nurga alla võibolla keeratud muud midagi.

Roolipikendusest kahjuks ei ole - sel päeval polnud aparaati käepärast. Aga see läheb külhe sinna kus sul on rool kaheks lahti käib pedaalide juurest. Nii et üks osa sellest pikendusest läheb ülemise poole sisse ja teine poole alumise poole peale. Kui lahti võtad saad aru milline see olema peab. Suht lihtne jälle ise teha - kui treimisoskused veel meeles või on tuttav treial. proovi enne ka ikka kuidas omavahel kokku sobib. Alles siis pane keermeliimi vahele ja keera kokku. üks polt ülevalt teine altpoolt.

ahjaa saad ühteist siit ka lugeda mis ja kuidas: http://www.usaraud.ee/?id=15_47_48_332
My Other Car Is a TANK!
GSM +3725113176
Kasutaja avatar
M.A.R.E.K
Rock Crawler
Postitusi: 615
Liitunud: T Okt 25, 2005 8:35 pm

Postitus Postitas M.A.R.E.K »

täna laoplatsil ringi kolades leitsin täisraud toru (õiget nime ei tea)ja täpselt kerepukside mõõduga nüüd ainult lõikama ja poldi auke puurima :wink: ah ja vajalikud puksid kaaluvad 22.3 kg on seda palju või vähe otsustage ise
Kasutaja avatar
MahviaDeTyrk
I live off from the mud
Postitusi: 4474
Liitunud: N Nov 23, 2006 6:57 pm
Asukoht: Tartu Off-Road Klubi
Kontakt:

Postitus Postitas MahviaDeTyrk »

M.A.R.E.K kirjutas:ah ja vajalikud puksid kaaluvad 22.3 kg
Mu vanaemal oli õigus - sa ei ole ikka päris normaalne :roll:
tartuoffroad.ee
5581340
Kasutaja avatar
M.A.R.E.K
Rock Crawler
Postitusi: 615
Liitunud: T Okt 25, 2005 8:35 pm

Postitus Postitas M.A.R.E.K »

nendest ei saanu ikkagi teha tulevad sellised nagu hommsete piltide pealt näha..
ja aitäh esimese asjaliku komentaari eest
Kasutaja avatar
M.A.R.E.K
Rock Crawler
Postitusi: 615
Liitunud: T Okt 25, 2005 8:35 pm

Postitus Postitas M.A.R.E.K »

auto nüüd koos ja sõidab, teen ka valges mõned pildid mõnipäev...http://fotoalbum.ee/photos/pistoda/sets/282867
tehtud sai siis 85 sest torust sinna sai kaaned peale ja siis veel 12 ne toru keskele ja see järel treipnki (materjal oli 5mm)
ja burbanil ei ole vaja midagi ringi teha va stanged ja radiaatori nn tuulesuunaja, kõik juhtmed ja voolikud olid piisava varuga (ja rohkem ka veel)
nüüd edasi veel 10 cmine tõste jne :twisted: :twisted: :twisted:

To; MahviaDeTyrk- tervita ka oma vanaema minu poolt :wink:
Kasutaja avatar
Occassion
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 140
Liitunud: E Mär 13, 2006 3:36 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Occassion »

M.A.R.E.K kirjutas:auto nüüd koos ja sõidab, teen ka valges mõned pildid mõnipäev...http://fotoalbum.ee/photos/pistoda/sets/282867
tehtud sai siis 85 sest torust sinna sai kaaned peale ja siis veel 12 ne toru keskele ja see järel treipnki (materjal oli 5mm)
ja burbanil ei ole vaja midagi ringi teha va stanged ja radiaatori nn tuulesuunaja, kõik juhtmed ja voolikud olid piisava varuga (ja rohkem ka veel)
nüüd edasi veel 10 cmine tõste jne :twisted: :twisted: :twisted:

To; MahviaDeTyrk- tervita ka oma vanaema minu poolt :wink:
Nüüd on hea raami pesta :lol:
My Other Car Is a TANK!
GSM +3725113176
Kasutaja avatar
M.A.R.E.K
Rock Crawler
Postitusi: 615
Liitunud: T Okt 25, 2005 8:35 pm

Postitus Postitas M.A.R.E.K »

jah on küll ja sa ei kujuta ette palju sealt kuivanud savi, muda jne välja tuli :shock:
Vasta

Mine “GM”