Miski Hummerlaste kogunemine Põhja Texases

Moderaatorid: margus4x4ee, Daniel, Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Miski Hummerlaste kogunemine Põhja Texases

Postitus Postitas jr »

+372 5028488
Uazist
Mudder
Postitusi: 55
Liitunud: K Veebr 19, 2003 4:45 pm
Asukoht: Pealinna lähistel

Postitus Postitas Uazist »

Unistused... unistused
tuleb meelde üks seik mida üks sõber jutustas ühe eesti hummeriomaniku kohta... nimelt sõideti mööda maanteed (sirge, lai ja sileda asfaltiga) aga "kõigest" 80-ga... sõbra küsimuse peale et näed pole suurem asi auto midagi... rohkem ei lähegi või?... keeras juht sõiduki samal kiirusel tee kõrval olnud põllule ja jätkas seal sõitu sõnadega: aga see-eest võin ma siin ka 80-ga sõita... seepeale oli mu sõbra ainus vastus... :shock:
vot sellised mehed ja autod... :?
Explore the forgotten Russian miracle - UAZ!!
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

Njaa, hea lugu. Ka minu hea tuttav, kes mõningad aastad tagasi sõjaväes oli, sai Hummerit proovida. See juhtus siis, kui mingid USA mehed siin õppusi korraldasid. Tuttav ütles, et oli küll hea risti üle kartulipõllu sõita 80km/h :mrgreen: Loomulikult õnnestus ka üks Hummeritest kotti lasta. Viga igatahes õlis ei olnud, sest õli lihtsalt polnud :f

Samas olen kuulnud ka sellist lugu. Sõitnud üks Eesti Hummeriomanik karjääri ja parkinud auto liivase koha peale. Astunud autost välja, uudistanud ümber auto ja öelnud: "Ei, siia ma küll ei pane, siia võib kinni jääda!" Astunud autosse ja paigutanud oma auto korralikult kõvema pinnase peale.
+372 5028488
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17328
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

jr kirjutas:Samas olen kuulnud ka sellist lugu. Sõitnud üks Eesti Hummeriomanik karjääri ja parkinud auto liivase koha peale. Astunud autost välja, uudistanud ümber auto ja öelnud: "Ei, siia ma küll ei pane, siia võib kinni jääda!" Astunud autosse ja paigutanud oma auto korralikult kõvema pinnase peale.
Tegu pole mõne kalamehejutuga! :!:
Lugu pärit minu suust ja kohaks oli Viimane Saku Safari (2001?). Tegelikult oli olukord järgmine:

Minu ülesandeks oli raja kõrval autode parkimise korraldamine. Olles trobikonna madalapõhjalisi sõiduautosid suunanud veidi kõvemale pinnale jõudis järg ühe mosse kätte,kes mind käeviipega tänas näidatud koha eest kuid valis kitsukese platsi asemel kõrval oleva lahtise liivaga koha, kuhu olin ennist maastureid parkima suunanud. Probleemideta manööverdas ta end sinna vahele. Praktiliselt mosse järel tuli eelpool mainitud hummer, kelle juht auto kinni pidas ning ust avades teatas kurval häälel: MINA SINNA EI PARGI - SEAL VÕIB KINNI JÄÄDA! :shock: :oops: Seejärel manööverdas ta end kõvema kamaraga kohale.

Taoline käitumine ja avaldus tekists minu suhtelist suurt ahastust ja piiritut hämmingut. Kus ,mujal veel oma hummeriga Eestis eputada,kui mitte männikul :?:
See masin ju lausa liivaväljedel möllamiseks mõeldud.

Kange tahtmine tekkis selle masina tihend arsti juurde saata, et tema vaimne tervis üle kontrollitaks :lol:

Tõendusmaterjal on siin:
http://www.landrover.ee/est/galerii/200 ... image5.htm

http://www.landrover.ee/est/galerii/200 ... image6.htm
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Uazist
Mudder
Postitusi: 55
Liitunud: K Veebr 19, 2003 4:45 pm
Asukoht: Pealinna lähistel

Postitus Postitas Uazist »

eks see kinni jäämine sõltub peale auto ja kummide mehest kah... aga jah, selliseid lipsuga mehe hummereid naljalt kusagil "omas elemendis" kahjuks ei näe... milline raiskamine :x
Explore the forgotten Russian miracle - UAZ!!
Vasta

Mine “GM”