chevy lsd tagadiffer

Moderaatorid: margus4x4ee, Daniel, Moderators

Vasta
kunomets
Fitting 38"
Postitusi: 203
Liitunud: T Nov 27, 2007 6:28 pm
Asukoht: pahkla mets

chevy lsd tagadiffer

Postitus Postitas kunomets »

Vaja oleks lsd tervelt kätte saada,et pooltelje stoprid eemaldada ja rattalaagrid vahetada.Palun õpetust?

Pilt

Pilt
Mitsu 3.2DiD,
300GD
Kasutaja avatar
rabakana
Mudder
Postitusi: 88
Liitunud: L Veebr 03, 2007 9:23 pm
Asukoht: pärnu

Re: chevy lsd tagadiffer

Postitus Postitas rabakana »

Aasta paar tagasi oli omal ka käsil sama asi. Lsd eemaldada ei ole tarvis. Kogu selle krempli keskel on mingi jäme võll/varras/tift, see tuleb kätte saada (mingite poltidega oli vist fikseeritud). Kui see jäme võll käes saad poolteljed sissepoole lükata ja poolkuu kujulised stopprid eemaldada ja pooltelje välja tõmmata. Nii on mul meeles!
Rahu, ainult rahu, ütles Sammalhabe ja närveeris edasi!
kunomets
Fitting 38"
Postitusi: 203
Liitunud: T Nov 27, 2007 6:28 pm
Asukoht: pahkla mets

Re: chevy lsd tagadiffer

Postitus Postitas kunomets »

rabakana kirjutas:Aasta paar tagasi oli omal ka käsil sama asi. Lsd eemaldada ei ole tarvis. Kogu selle krempli keskel on mingi jäme võll/varras/tift, see tuleb kätte saada (mingite poltidega oli vist fikseeritud). Kui see jäme võll käes saad poolteljed sissepoole lükata ja poolkuu kujulised stopprid eemaldada ja pooltelje välja tõmmata. Nii on mul meeles!
Tänud vastamast.Arvasin ise ka,et nii se võiks käia,aga minu võll kiilub 5mm sisse liikudes kinni ja isegi 8kg haamer ei aita.Fiksaatorpolte leidsin ühe.Kas peaksin suuremat jõudu kasutama,ei tahaks tuksi keerata,suht värske sild 99000km.
Mitsu 3.2DiD,
300GD
Kasutaja avatar
rabakana
Mudder
Postitusi: 88
Liitunud: L Veebr 03, 2007 9:23 pm
Asukoht: pärnu

Re: chevy lsd tagadiffer

Postitus Postitas rabakana »

Ma nüüd küll ei mäleta aga äkki on vahe kus poolt see võll välja tuleb. Fiksaatorpoldi poolt vaadatuna siis proovi välja tõmmata mitte sisse lüüa? Huupi pakun praegu kuna ei mäleta, et sellega oleks probleeme olnud!
Netist leidsin ka just ühe video..(küll ilma lsd-ta)..kus ta näpuga võlli välja lükkas fiksaatori poole.
Rahu, ainult rahu, ütles Sammalhabe ja närveeris edasi!
Kasutaja avatar
rabakana
Mudder
Postitusi: 88
Liitunud: L Veebr 03, 2007 9:23 pm
Asukoht: pärnu

Re: chevy lsd tagadiffer

Postitus Postitas rabakana »

Rahu, ainult rahu, ütles Sammalhabe ja närveeris edasi!
kunomets
Fitting 38"
Postitusi: 203
Liitunud: T Nov 27, 2007 6:28 pm
Asukoht: pahkla mets

Re: chevy lsd tagadiffer

Postitus Postitas kunomets »

COV LOC-i pole eemaldada vaja,vaja lihtsalt võll kätte saada ja poolteljed sisse lükata,stoprid eemaldada ja käes.Mul nii lihtsalt ei käinud,võll oli tõsiselt viga saanud ja kätte sain ta hiigel haamri ja relakaga neljas tükis.Tänud kaasamõtlemast.
Mitsu 3.2DiD,
300GD
Vasta

Mine “GM”