Chervolet Blazer 95 probleemid veega ja kolin armatuuris

Moderaatorid: Daniel, margus4x4ee, Moderators

Elts
Rookie
Postitusi: 5
Liitunud: L Juun 02, 2012 11:04 pm

Chervolet Blazer 95 probleemid veega ja kolin armatuuris

PostitusPostitas Elts » P Mär 31, 2013 12:08 pm

Sellised kaks probleemi, võibolla on kellegil ette tulnud ja teab lahendusi.

Probleem üks. Veeloigust läbi sõites (ka talvel tuisuga) hakkab üldjuhul auto mootor natukese aja pärast jukerdama. Normaalselt liikuda pole võimalik, sest auto kaotab pöördeid. Selline tunne, et osa silindreid lõpetab hetkeks töö. Kui vajutan gaasi põhja, siis hakkavad kõik jälle tööle, kui gaasi maha lasen, siis hakkab mootor jälle jukerdama. Kui veeloike pikalt ei ole, siis miski aega mootori normaalne töö taastub. Armatuuris hakkab pikema jukerdamise peale ka mootori tuli põlema, mis üks hetk jälle kustub.
Arvasin, et probleem on logari küljes olevas kummiribas, mis kaitseb vee sattumist mootorile. See oli suures osas puudu. Taastasin selle, aga viga ei kadunud. Ei oska enam kuskilt viga leida, et mis koht see siis on, mis niiskust saab ja siis mootori jukerdama paneb.

Probleem kaks. Sõites auklikul teel, kostab eest paremalt salongi kolinat. Arvasin, et see kolks (kolin) tuleb sellest, et mõni puks kulunud. Kuid olen pukse vahetanud, kuid viga pole kadunud. Tundub, et see kolks tuleb kas armatuuri seest või mõnest muust kohast. Kahjuks ei oska seda kohta tuvastada, mis seda kolinat tekitab. Midagi on vist lahti, aga mis...?
Apelsin
Fitting 38"
Postitusi: 292
Liitunud: N Veebr 16, 2012 8:56 pm

Re: Chervolet Blazer 95 probleemid veega ja kolin armatuuris

PostitusPostitas Apelsin » P Mär 31, 2013 5:03 pm

Kontrolli küünlajuhtmed üle, kas need on ikka parimas konditsioonis.

Mine “GM”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline