1. leht 1-st

tahoe kütusenäidik

Postitatud: E Apr 18, 2011 8:57 pm
Postitas rabakana
95 Chevy Tahoe 5.7 kütusenäidik hakkab pendeldama suure hooga üles-alla kui sõites gaasi anda, parkingu peal seda ei esine! Samuti valetab kütusenäidu kohta!
Milles võib olla viga? Auto on mitu aastat lihtsalt seisnud, enne seda pendeldust ei esinenud, küll aga valetamist!

Re: tahoe kütusenäidik

Postitatud: E Apr 18, 2011 9:33 pm
Postitas ibra
Tõmba see jama paagist välja ja liiguta seda ujukit üles alla,siis saad selge pildi.Arvatavasti reostaadi viga. Aga 5,7-l on ikka päris suur keeris paagis ja võib-olla sellest ka veab osuti nulli,kui gaasi anda. :lol:

Re: tahoe kütusenäidik

Postitatud: E Apr 18, 2011 10:37 pm
Postitas rabakana
Selline huvitav nähtus ka veel, et täistuled ei lülitu põlema. Kuna esimesed poritiivad lähevad vahetusse, siis sai vanad küljest ära võetud ja seega ühendasin lahti ka kere massijuhtme, peale seda hakkasid korraga põlema nii lähi kui ka kaugtuled ( kaugtuled väga ähmaselt ). Ühesõnaga kas on võimalik, et on mingi üldisem massiviga ja seetõttu mässab ka kütuse seier?
(kütuse seier pendeldab ikka kohe suure hooga, selline tunne, et kohe teeb 360kraadi ära)

Re: tahoe kütusenäidik

Postitatud: E Apr 18, 2011 11:07 pm
Postitas ibra
Tee mass korda -siis vaata edasi.

Re: tahoe kütusenäidik

Postitatud: L Apr 23, 2011 2:43 pm
Postitas jr
rabakana kirjutas:Selline huvitav nähtus ka veel, et täistuled ei lülitu põlema. Kuna esimesed poritiivad lähevad vahetusse, siis sai vanad küljest ära võetud ja seega ühendasin lahti ka kere massijuhtme, peale seda hakkasid korraga põlema nii lähi kui ka kaugtuled ( kaugtuled väga ähmaselt ). Ühesõnaga kas on võimalik, et on mingi üldisem massiviga ja seetõttu mässab ka kütuse seier?
(kütuse seier pendeldab ikka kohe suure hooga, selline tunne, et kohe teeb 360kraadi ära)


See tulede jama juhtub jah GM'l siis kui mass on kusagil kehva. On ka enda autol nii juhtunud.

Re: tahoe kütusenäidik

Postitatud: P Apr 24, 2011 1:45 am
Postitas JustOlesya
Auto sama ni nagu mull . Bensubaki andur koos pumbaga muujakse uhes tukis maksab umbes 4200eek. Mul on sama mure aga koik kontaktid on korras ja mitu korda baak kais maha . Lahendus ainukene uus andur . Sellel anduril on traad umber plastiku keratud ja tradi peal kaib varas mis loeb kutuse kogus see sama trad on kulunud ja seda piisab et akab valetama . Anduri eraldi ei mujakse ainult koss koigiga mis baaki sisse laheb ! Et see koik kate sada on vaja baak maha votma (etevatus voliku plastiku otsad tavaline asi lahevad poleks).