Blazer ka 2vedu?

Moderaatorid: margus4x4ee, Daniel, Moderators

timm17
Rookie
Postitusi: 15
Liitunud: E Mär 15, 2010 1:40 pm

Postitus Postitas timm17 »

Minulgi plaanis üks blazer soetada kuid kuna olen pehmelt öeldes võhik kõigega mis puudutab maasturit ja 4vedu siis sooviks ka veidi infot :oops:
Nimelt auto ise on 1993 aasta ja 4.3 V6 mootoriga, (link: http://www.kiire.ee/?a=2&b=68564) müüjaga vesteldes selgus, et kui kangist neliveo peale lülitada ei hakka nelivedu tööle, seda et tööle hakkab on juhtunud ainult mõnel korral, aeglusti ja seisulukk pidid töötama. Kas võib olla viga ainult nt hoovastikus või pigem vahekast õhtal? Oskab ehk keegi kommenteerida ja ehk teab isegi seda autot? :roll:
Kasutaja avatar
pets9555
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 169
Liitunud: T Aug 14, 2007 7:36 pm
Asukoht: Viljandimaa, Rapla, Läänemaa metsad

Postitus Postitas pets9555 »

Tere


Minu blezerit kummitab ka vahelduva eduga selline häda, et 4 vedu ei lähe sisse. Selle taga on, minul vähemalt, vaakimtorudes olevad praod. Sellel autol käivad esimesed rattad järgi vaakumiga, st vaakum lülitab hub´id järgi. Muidugi võib olla ka muid vigu, eks seda peaks kohapeal vaatama.

Mina pole veel näinud 6 kohalist S10 Blazerit. Lühikese kerega on 4 kohta ja pika kerega, nagu see mida sina hiilid on 5 kohta.

Tore, kui Blazeri mehi juurde tuleb!

Pets
Chevy Blazer S-10, 4.3 sport
timm17
Rookie
Postitusi: 15
Liitunud: E Mär 15, 2010 1:40 pm

Postitus Postitas timm17 »

Ise kartsin, et ehk vahekast rikkis ja kuuldavasti selle remont ei ole maailma kõige odavam tegevus :roll:
Ehk oleks kõikse targem enne autoostu/vahetust keegi siit foorumist mõne õlle eest kaasa meelitada kes oleks veidi pädevam asja üle vaatama, sest nagu ma juba eelmises postituses mainisin, tean maasturitest samapalju kui siga sõjaväest... :oops:
Vasta

Mine “GM”