Occassion - Tõstetud GM Blazer

Moderaatorid: margus4x4ee, Daniel, Moderators

Kasutaja avatar
Occassion
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 140
Liitunud: E Mär 13, 2006 3:36 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Occassion »

Vahepeal hulk aega mööda läinud ja nüüd siis asjad nii kaugel, et saan sellega ka linnas veidi ringi vurada. Lõplikult veel valmis pole aga liikuda saab. teha on veel korralik väljalaske süsteem - praegu on all originaal. Veel on vaja välja ehitada snorkel ja sinna juurde kuuluvad tihendused igalpool. Ja veel 100 asja mille peale mõelnud olen.

Üks mure on aga nüüd seoses suurte rehvidega - spidokas valetab julmalt palju. Kas on miskit nippi mismoodi seda õigeks saaks. Või ei ole see võimalik kohe üldse? Oskab ehk keegi nõua anda selles osas.

PS! Kui saan töölt vabastuse siis on ka plaan Turbasse tulla pealt vaatama ja särki nõutama.
My Other Car Is a TANK!
GSM +3725113176
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

Saad muuta küll. Sul peaks vist juba ajust progetav olema? Mis aasta masin oligi? Või siis kui on trossiga, saad muuta all kasti juures spidoteo ajamit.
+372 5028488
Kasutaja avatar
Occassion
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 140
Liitunud: E Mär 13, 2006 3:36 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Occassion »

jr kirjutas:Saad muuta küll. Sul peaks vist juba ajust progetav olema? Mis aasta masin oligi? Või siis kui on trossiga, saad muuta all kasti juures spidoteo ajamit.
Aasta 1995.

Käisin täna Top Partsis ka ja küsisin sealt Ühelt remondi mehelt Imrelt kes alati on minu masinat vaadanud -aga seekord ma ei teagi nüüd kas oli liiga kiire või paha tuju. Öeldi mulle et ei saa teha midagi. Võta sa nüüd kinni mis siis teha saab.
My Other Car Is a TANK!
GSM +3725113176
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

95' peaks juba spido elektroonilise ajamiga olema. Saab ajust progeda. Kui sul OBDI interface ajul, siis on mul vastav soft olemas, millega ma saan absoluutselt igale asjale ligi ja kõike muuta. Kütusetabelid, kasti juhtimine "You name it, I got it!". Selleks tuleb sul hankida definition file oma autole ˇ20USD eest. http://www.tunercat.com/tnr_desc/ecm_sup.html

Tõenäoliselt, kui sul sissevõtt ja väljalase valmis, siis võiksime LAKI autos dünole minna, saaksin sulle special custom tuned häälestuse kirjutada.

Enne aga veendu, et sul on OBDI ja kõik käib läbi aju. OBDII tarvis saab ka vajaliku softi hankida, kui vaja aga aega võtab.
+372 5028488
Kasutaja avatar
Occassion
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 140
Liitunud: E Mär 13, 2006 3:36 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Occassion »

jr kirjutas:95'
Enne aga veendu, et sul on OBDI ja kõik käib läbi aju. OBDII tarvis saab ka vajaliku softi hankida, kui vaja aga aega võtab.
Mille järgi seda aru peaks saama ja kust vaadata seda OBDI asja - pole ennem kokku puutunud seega suht tume maa minu jaoks.
My Other Car Is a TANK!
GSM +3725113176
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

On sul juhipool, armatuuri all kusagil hooldepistik? Kui jah, siis kas ta on selline (OBDII), kergelt trapetsis:
Pilt

...või selline (OBDI), kandiline
Pilt

Info kohaselt peaks 95' 4.3 olema OBDI
+372 5028488
Kasutaja avatar
Occassion
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 140
Liitunud: E Mär 13, 2006 3:36 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Occassion »

Vist oli see esimene variant (trapetsis) . Kuigi pead ei anna. Vaatan homme üle täpsemalt.
My Other Car Is a TANK!
GSM +3725113176
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

Occassion kirjutas:Vist oli see esimene variant (trapetsis) . Kuigi pead ei anna. Vaatan homme üle täpsemalt.
Vaata üle jah. OBDII on sälk all ja OBDI on sälk üleval (kitsam).
+372 5028488
Kasutaja avatar
Occassion
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 140
Liitunud: E Mär 13, 2006 3:36 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Occassion »

Yep Ikka on see trapetsi moodi pistik seal.
My Other Car Is a TANK!
GSM +3725113176
Kasutaja avatar
Raitz
Fitting 38"
Postitusi: 368
Liitunud: T Veebr 13, 2007 2:23 pm
Asukoht: Rakvere

Postitus Postitas Raitz »

....eeee mis softi täpsemalt oleks oleks antud juhul OBDII jaoks tarvis? Äkki saan abiks olla....
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

Raitz kirjutas:....eeee mis softi täpsemalt oleks oleks antud juhul OBDII jaoks tarvis? Äkki saan abiks olla....
Millega saab Chevy ajule ligi ja ROM'i ümber progeda.
+372 5028488
Vasta

Mine “GM”