Küsimus hub-ide kohta

Moderaatorid: Stupiduser, Moderators

Kasutaja avatar
Veiko
I know how to fix stuff
Postitusi: 1196
Liitunud: R Sept 02, 2005 6:21 pm
Asukoht: Teel kuhugi...

Postitus Postitas Veiko »

Sellest on nüüd küll palju aega möödas mil ma seda autot viimati näppisin kuid kas sellel ei ole juba manuaalseid rummu lukkusid?
Ma miskipärast mäletan ,et ma kruvisin parema küljest ära kuna see oli pilbasteks lennanud.
Diffri osasid küsi Maasturite Tomi käest kes on siin foorumis Tom76 nime all või siis Prillimäe lammarist.

Edu.

Veiko


PS kui sa kunagi viitsid paar pilti esisilla diffrist teha lahtivõetud olekus oleks tore.Mul on keerdvedrudega Samurai ja lihtsalt tahaks teada kas sinna ARB-i sisse panna õnnestuks.
+372 5232468

Life is short drive hard.

Ronin off-road-i meeskond
Kasutaja avatar
JANNO L200
Mudder
Postitusi: 96
Liitunud: T Mär 13, 2007 1:18 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas JANNO L200 »

Difri laialikiskumine varsti päevakorras, eelnev info on kõik eelmise omaniku pärandus. Üllatused on võimalikud. Sild on Suzuki esinduse poolt lahti võetud ja poolassid ja kardaan jõupaberisse keeratuna koos hammasratta hammaste tükkidega kaasa antud. Loodan, et ARB lukk ei ole kaotanud oma algset kompleksust.
Mis puutub esisilla rummulukkudesse, siis masin on aetud vasaku küljega suht põõsasse ja parem pool ongi ainult silma all. Võimalik, et Veiko teab paremini auto seisukorda.

Difri osade kohalt on mõlemad kohad juba üles otsitud. Tänud kinnitamast, et õiged kohad ette on jäänud.

Pildid on difrist ka kindlasti võimalik teha ja kui on soovi võib lahti võetud silda ise kaema tulla.
Nissan Patrol Y60
Kasutaja avatar
Raitz
Fitting 38"
Postitusi: 368
Liitunud: T Veebr 13, 2007 2:23 pm
Asukoht: Rakvere

Postitus Postitas Raitz »

Antud autot küll eriti palju pole näppinud, aga kas sinna mitte üht teist vitaralt polnud sobitatud? Vahekast oli küll Jimny oma, aga kindel, et ühele ja teisel poole ei leidu Vitaralt pärit asju? Minuarust kõiki juppe ei saanud Jimny kataloogist tellida. Mis pole muidugi eriline häda, kuna ma enda omale ootan vahekasti jubinaid juba teist kuud... :P
1 Hobujõud
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17319
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

Mäletsemist mööda käigukast ja mootor on Vitara pärandus.
Vaatsin vanu pilte ja Väikesel Kollasel Aiatraktoril on tõesti kõigil neil automaathuubid.

O.T.
Kaks Jimny võrdlusplti:
http://www.lahe.net/landy/sillaehitajad ... image1.htm

http://www.lahe.net/landy/sillaehitajad ... mage11.htm

http://www.lahe.net/landy/sillaehitajad ... mage10.htm
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Kasutaja avatar
JANNO L200
Mudder
Postitusi: 96
Liitunud: T Mär 13, 2007 1:18 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas JANNO L200 »

Kinnitan ülalmainitud automaathubide juttu. Plaan panna asemele Vitara manuaalhubid.
Nissan Patrol Y60
Kasutaja avatar
kalapragu
Off Roader Wannabe
Postitusi: 26
Liitunud: L Apr 28, 2007 11:22 am
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kalapragu »

Olen alles algaja 4x4 foorumis ja masinal. Kas freewheel hub puhul, kui esisild sees, veab ka tagurpidi?? (vist sai väga rumal küsimus)

Tegemist Vitara 2.0 Td masinaga (väidetavalt peaks olema mazda mootor, automaat kastiga (4 käiku)

Keegi oskab kommenteerida? Kõik virinad ja soovitused ning kommentaarid on alati teretulnud!

Äkitselt leidub kellelgi mingi link vitara manuali kohta netis?
Suzuki Vitara 2.0 TDi 98

ALGAJA 4X4
freeloader
Off Roader Wannabe
Postitusi: 48
Liitunud: E Aug 06, 2007 7:20 am
Asukoht: tartu

Postitus Postitas freeloader »

minu 3ukseline 1,6 automaat vitara veab esirattaid kah tagurpidi kaasa(freewheel hub), toimib mõlemat pidi.

vitara manuali leiad kuskilt emule´st, iMesh´ist või kuskilt sealt kandist kõige kiiremini...mina leidsin!
Kasutaja avatar
MahviaDeTyrk
I live off from the mud
Postitusi: 4474
Liitunud: N Nov 23, 2006 6:57 pm
Asukoht: Tartu Off-Road Klubi
Kontakt:

Postitus Postitas MahviaDeTyrk »

kalapragu kirjutas:Olen alles algaja 4x4 foorumis ja masinal. Kas freewheel hub puhul, kui esisild sees, veab ka tagurpidi?? (vist sai väga rumal küsimus)
töökorras hubide puhul ike veab
tartuoffroad.ee
5581340
Kasutaja avatar
kalapragu
Off Roader Wannabe
Postitusi: 26
Liitunud: L Apr 28, 2007 11:22 am
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kalapragu »

freeloader kirjutas:minu 3ukseline 1,6 automaat vitara veab esirattaid kah tagurpidi kaasa(freewheel hub), toimib mõlemat pidi.

vitara manuali leiad kuskilt emule´st, iMesh´ist või kuskilt sealt kandist kõige kiiremini...mina leidsin!
Äkki on võimalik seda kuidagi saata? (mul endal masin 98 aastast, kui see midagi lugema peaks)
Suzuki Vitara 2.0 TDi 98

ALGAJA 4X4
freeloader
Off Roader Wannabe
Postitusi: 48
Liitunud: E Aug 06, 2007 7:20 am
Asukoht: tartu

Postitus Postitas freeloader »

sul 98.a. masin.

manualid, mis mul olemas, on kuni 96a.
ja saatmise värk, u.40-50mb, suht kaua aega läheb.
anna kellelegi tuttavale häkkerile ülesanne, et olgu olla!! 8)
Kasutaja avatar
ricardo
Rock Crawler
Postitusi: 963
Liitunud: N Veebr 16, 2006 8:34 pm
Asukoht: Pärnu linn

Postitus Postitas ricardo »

Kasutatud Vitara manuaalhube pidavat leidauma endiste politsiautode küljest, mis oksjonitel olid. Enamikus on nad heas sisus, sest keegi(posti ipollar) pole taibanud meid kasutada.
meie Team-i kaardilugeja sai väidetvalt seda teed mööda oma Samurile hubid üsna mõistliku hinnaga.[/quote]

Loodan et lukud saadi auto küljest, mis osteti oksjonilt, mitte ei sebitud enne oksjonit auto küljest ära plusmergi platsil. Seal mitmel autol "kadunud" tuled ja muud vidinad oksjoni käigus.
Kasutaja avatar
rommi
afroäi
Postitusi: 1931
Liitunud: P Veebr 15, 2004 12:59 am
Asukoht: California

Postitus Postitas rommi »

Stupiduser kirjutas:Kui Sa oled juhtumisi Väikese Kollase Aiatraktori uus omanik ja kavatsed sellega peaasjalikult metsas sõita siis võid ju automaatsed hubid keevitusega lukustatud asendis ära fikseerida.
See pole just parim variant, sest vahel võib tekkida vajadus ratast lahti lukustada. Nt kui poolteljeotsa purunemise korral hub välja keerata, võib pooltelg veel ise ellu jääda. Või kui näiteks käbi pooleks juhtub minema, siis jookseb kenasti taldrikusse sisse ja poob viimase kinni, mispeale loomulikult esisild blokeerub või puruneb ülekanne.
Rommi / near Rubicon with Cherokee XJ '00 Long Arm
Kasutaja avatar
JANNO L200
Mudder
Postitusi: 96
Liitunud: T Mär 13, 2007 1:18 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas JANNO L200 »

Kollane Aiatraktor on nüüdseks varustatud Vitara hubidega ja töötavad kenasti. Paigaldusel oli vaja teha väikestviisi lõikamistöid relakaga rummude kallal, nagu oli ka hoiatatud. Tänud teema arendajatele.
Nissan Patrol Y60
Kasutaja avatar
ngumarek
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 133
Liitunud: P Nov 30, 2008 1:32 am
Asukoht: saaremaa

Postitus Postitas ngumarek »

Leidsin selle teema ja oleks vaja ka löigata rummult ära, et rummulukk otsa laheks täielikult rummu vastu Kuidas löikasid täpsustaksid natuke lähemalt mul samurai 413 originaal rummulukud
Vasta

Mine “Suzuki / Geo”