Samurai pehmekatuse raam

Moderaatorid: Stupiduser, Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
HenriKristo
Off Roader Wannabe
Postitusi: 23
Liitunud: P Veebr 16, 2014 2:13 pm

Samurai pehmekatuse raam

Postitus Postitas HenriKristo »

Suvi on teatavasti lähenemas ja varsti tahaks Samuraiga liikudes kõvakatuse pehmekatuse vastu välja vahetada. Küll aga on mure selles, et olemas on nii auto kui ka uus pehmekatus, kuid puudu on raam/toru (inglise keeles top bow) koos vajalike kinnitustega, mis hoiab üleval ja vormis pehmekatust.
Iseenesest on tegemist küllaltki lihtsa süsteemiga, kuid kahjuks pole 1988 aastast pärit autol nimetatud jupp säilinud ning enda oskuseid ei pea ma ka piisavalt headeks, et hoopilt suudaks orginaali jäljendi valmis teha. Samuti pole võimalust olnud ka oma silmaga ühtegi toimivat lahendust näha.

Eestist pole suutnud antud varuosa leida, kuid Mikidemaal neid siiski leidub. Kahjuks aga on need jupid uskumatult kallid ning kui juurde arvestada sealt tellides veel transpordi ja maksu tasud, siis...
http://www.lowrangeoffroad.com/suzuki/s ... t-kit.html
http://www.lowrangeoffroad.com/suzuki/s ... e-kit.html

Siinkohal pöördungi kaasfoorumlaste poole abipalvega, et ehk suudab keegi mõistliku hinnaga teha uue soovitud jupi või oskab suunata kuhugi, kust sellist toodet leida võiks (olen üritanud ka saksa ebayst soovitud toodet otsida, kuid siiani on keelebarjäär liiga kõrge olnud). Samuti olen tänulik, kui keegi Harjumaal või Tallinnas on nõus oma Samuraid näitama, millel selline lahendus peal on ning lubab ka teha mõned pildid ja mõõdud võtta, mis annab võimaluse siiski ise üritada soovitud produkt valmis teha ning tutvuda selle funktsioneerimisega üleüldse.
Kasutaja avatar
tarmo
I live off from the mud
Postitusi: 5138
Liitunud: N Juul 01, 2004 1:04 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Samurai pehmekatuse raam

Postitus Postitas tarmo »

Pöördu kasutaja Jünger poole, äkki tal on ette näidata see torusüsteem, et saaks selle järgi uue teha.
Iseenesest oli suht lihtne, seal oli ainuke veidi keerukam koht pingutussüsteem. Aga kui peale vaatad, saad isegi aru, et pole midagi üle mõistuse. Enda oma kahjuks müüsin ära või lõikasin katki, ei mäleta kahjuks :x
Tarmo Toom, off-the-road alates 2003
Vaba/TR1 2005-2009
TR3 2009-2015 (Mainor Team)
Suzuki KQ700 30"MT
LC200/V8 32"AT
tarmo@4x4.ee, 526 5874
Vasta

Mine “Suzuki / Geo”