Grand Vitara mootorivahetus?

Moderaatorid: Stupiduser, Moderators

Vasta
JAN007
Fitting 38"
Postitusi: 217
Liitunud: K Juun 02, 2004 10:25 pm
Asukoht: Nuustaku

Grand Vitara mootorivahetus?

Postitus Postitas JAN007 »

Kuna plokikaan otsustas katki minna, siis otsin variante mida edasi teha, Topauto pakkumine uus plokikaan koos paigalduse ja kõige muuga ca 2000€ ei ole rahaliselt võimalik. Eestist romulast samasugust autot ei leia ja hetkel ma ei tea ka kas sama mootorit esineb muudel Suzukidel. Samuti ei tea kas mõni uuem 1,6 mootor minu käigukasti otsa istub või kui suur töö oleks hoopis 2,0 mootor panna (selliseid autosid romulates on). Kere esiosa peaks ju 5 ukselisega identne olema aga mis edasi, käigukast, elektroonika, juhtmestik vahetada?
Kui keegi omab vastust mõnele minu küsimusele või konstruktiivset infot, siis on see teretulnud.
Suzuki Grand Vitara 1,6 69KW 2001a 3 ukseline
Grand Vitara
jlx
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 145
Liitunud: K Dets 29, 2004 6:49 pm

Re: Grand Vitara mootorivahetus?

Postitus Postitas jlx »

Nii palju kui mina neid 16v 1,6 mootoreid näinud olen, on kõigil mootoritel plokk ja kaas ühed olnud. Erinevad kollektorid, elekter, karteri põhjad, geneka ja roolivõimu kinnitused. Seega Baleno või vanema Vitara küljest peaks sobiva mootori või kaane leidma. Edu.
JAN007
Fitting 38"
Postitusi: 217
Liitunud: K Juun 02, 2004 10:25 pm
Asukoht: Nuustaku

Re: Grand Vitara mootorivahetus?

Postitus Postitas JAN007 »

Vahepeal selgunud, et mootori tüüp G16B ja peaks esinema tõesti Balenodel, Swiftidel, vanematel Vitaratel.
Grand Vitara
JAN007
Fitting 38"
Postitusi: 217
Liitunud: K Juun 02, 2004 10:25 pm
Asukoht: Nuustaku

Re: Grand Vitara mootorivahetus?

Postitus Postitas JAN007 »

Plokikaane sain lammutusest sama aasta Baleno pealt 150€ ja vahetus (koos kaane lihvimisega) Tartu Topautos läks üle 600€
Seega probleem päevakorrast maas.
Grand Vitara
Vasta

Mine “Suzuki / Geo”