Jimny tagasilla pikitala

Moderaatorid: Stupiduser, Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
vessa
Off Roader Wannabe
Postitusi: 29
Liitunud: P Juun 08, 2008 11:05 am

Jimny tagasilla pikitala

Postitus Postitas vessa »

probleem Jimny tagasilla pikitaladega (vabandage mind kui nimetus päris täpne pole) ja selle puksidega - neid on seal kolm tükki -ehk siis kahe tala peale kokku kuus ja kõik need puksid on otsa saanud.Kas keegi on kaubandusvõrgust midagi leidnud ja sinna paigaldanud (väike treimine pole probleemiks)? Või on kellegil korralikke talasid kusagil vedelemas? Ametlikult neid pukse üksikuna müüa pole ja müüakse neid koos talaga ja hind siis vähemalt 255 eutrot. Kahjuks hetkel olen unustanud kas puksi välismööt on 45mm või hoopis 55mm - kui auto alla saan möödan üle.
Ohoooo
Kasutaja avatar
Heinza
Fitting 44"
Postitusi: 432
Liitunud: R Aug 10, 2007 1:50 pm
Asukoht: Pärnu ; Vigala
Kontakt:

Postitus Postitas Heinza »

Müüakse küll neid pukse eraldi.
Saadavus on kindlasti Top Autos olemas. Olen ise neid sealt ostnud umbes 3 või 4 jooksu. Hind on muidugi puksile kusagil 600 kr. tükk.
me oleme raha nimel igasugu lollusteks valmis , isegi tööd tegema , vist !? aga haakekonksu ja klaasid võid ikkagi minu käest osta! tel. 566 939 70 .
SUZUKE Offroad Team 2009 4x4 vaba klassi 1. 2010 4x4 vaba klassi 2.
Kasutaja avatar
rommi
afroäi
Postitusi: 1931
Liitunud: P Veebr 15, 2004 12:59 am
Asukoht: California

Postitus Postitas rommi »

Heinza kirjutas:Müüakse küll neid pukse eraldi.
Saadavus on kindlasti Top Autos olemas. Olen ise neid sealt ostnud umbes 3 või 4 jooksu. Hind on muidugi puksile kusagil 600 kr. tükk.
Tuleb veidi kataloogi lapata ja veidi teise nr-ga aga täpselt samad puksid sai minumeelest 600.- jooks (kui ma nüüd õigesti mäletan)
Mina polüuretaane ei kasutanud sel lihtsalt põhjuselt, et liiga jäigad ja hakkavad lääbasid (e. radius arm'e) lõhkuma.
Rommi / near Rubicon with Cherokee XJ '00 Long Arm
Kasutaja avatar
vessa
Off Roader Wannabe
Postitusi: 29
Liitunud: P Juun 08, 2008 11:05 am

Postitus Postitas vessa »

Ingliskeelne nimi asjal siis "trailing arm".
Sillapoolsed puksid 46282-81A00 ja kere poolne puks 46213-65D01
Kas keegi saab anda pukside B varuosa koodi?
Ohoooo
Kasutaja avatar
Loom
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 165
Liitunud: L Sept 23, 2006 11:08 am
Asukoht: Tartu/Lääne-Virumaa

Postitus Postitas Loom »

Kiiruga vaadates:
46213-65D01 250,- tk ja 1 päev umbes tarne,
46282-81A00 originaalist ja esindus.
JapKor - Jaapani ja Korea autovaruosad www.japkor.ee maario.silm@japkor.ee
Kasutaja avatar
ubin
Off Roader Wannabe
Postitusi: 41
Liitunud: L Dets 04, 2004 11:28 am
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas ubin »

Mõni kuu tagasi olin sama probleemi ees, et puksid läbi.
Japanparts ütles et B varuosa ei ole ja suunas esindusse, esindusest sain mäletamistmööda hea hinna, raamipoolne puks nõks alla 500 eegu ja sillapoolne nõks üle 400 eegu.
Kasutaja avatar
vessa
Off Roader Wannabe
Postitusi: 29
Liitunud: P Juun 08, 2008 11:05 am

Postitus Postitas vessa »

raami poolseid mulle juba pakutud 250 krooniga - see on juba ok. Sillapoolsed aga konkreetselt pakutut topautost ainult 480 eeku tükk - neid läheb kokku 4 tükki vaja ja ühe seaprae raha võiks jõululauale kokku hoida küll - seega kuskohast saab parema hinnaga?
Ohoooo
Vasta

Mine “Suzuki / Geo”