jimny motor jupsib

Moderaatorid: Stupiduser, Moderators

Kasutaja avatar
enx
True Off Roader!
Postitusi: 1171
Liitunud: K Veebr 20, 2008 7:01 pm
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas enx »

valaskalakene kirjutas:Nonii, vända asendi andur vahetatud ja paagi jagu bensu ära põletatud. Toimib ilma köhimata. Ptui, ptui ptui:)

Veel üks küsimus Jimny omanikele - kus kohas teil normaalsel töötemperatuuril temperatuuri kella osuti asub?
Mul on täpselt skaala keskel, nii et osuti katab ära need lainekesed temperatuuri märgil. Tundub et mootor on jahedavõitu. Salongi puhub ka sellist jeeli jeeli leiget õhku.

päikest,
Mul ka osuti keskel ja sooja puudust pole.
Kasutaja avatar
enx
True Off Roader!
Postitusi: 1171
Liitunud: K Veebr 20, 2008 7:01 pm
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas enx »

valaskalakene kirjutas:Nonii, vända asendi andur vahetatud ja paagi jagu bensu ära põletatud. Toimib ilma köhimata. Ptui, ptui ptui:)

Veel üks küsimus Jimny omanikele - kus kohas teil normaalsel töötemperatuuril temperatuuri kella osuti asub?
Mul on täpselt skaala keskel, nii et osuti katab ära need lainekesed temperatuuri märgil. Tundub et mootor on jahedavõitu. Salongi puhub ka sellist jeeli jeeli leiget õhku.

päikest,
Kuna mul vanema tüübi 59kw-ne mootor, siis mul vända andurit pole. Vahetasin siis nukkvõlli anduri ära ja poolteist päeva metsas rügatud ja puterdamine kadunud. Ptui ptui ptui :D
Vasta

Mine “Suzuki / Geo”