ABS -i tuli lõi põlema

Moderaatorid: Stupiduser, Moderators

Vasta
namsi
Rookie
Postitusi: 6
Liitunud: R Juul 17, 2009 6:49 pm

ABS -i tuli lõi põlema

Postitus Postitas namsi »

ABS i tuli põleb.Olen alles värske Jimny omanik,nii pool aastat ja ei jaga matsu,mida kontrollida.Kas ise ongi võimalik kontrollida,või ainult esinduses?
Ostsin kunagi e- bayst Mondeo 3 jaoks veakoodi lugeja.Kas Jimnyl ka kuskil see pistikupesa on,kuhu veakoodi kugeja pista?Kirja järgi sööb see seade kõiki autosid aastast 2001.Jimny aastast 2003.Kas on võimalik ise lugeda,milline andur pe#se läks?Tuli põleb kohe süüte sisse keeramisest alates,mitte liikuma hakkamisest,et ratastelt infi tuleks.
Kasutaja avatar
Ptyyp
Fitting 38"
Postitusi: 286
Liitunud: N Sept 13, 2007 4:42 pm
Asukoht: Tartu

Re: ABS -i tuli lõi põlema

Postitus Postitas Ptyyp »

namsi kirjutas:ABS i tuli põleb.Olen alles värske Jimny omanik,nii pool aastat ja ei jaga matsu,mida kontrollida.Kas ise ongi võimalik kontrollida,või ainult esinduses?
Ostsin kunagi e- bayst Mondeo 3 jaoks veakoodi lugeja.Kas Jimnyl ka kuskil see pistikupesa on,kuhu veakoodi kugeja pista?Kirja järgi sööb see seade kõiki autosid aastast 2001.Jimny aastast 2003.Kas on võimalik ise lugeda,milline andur pe#se läks?Tuli põleb kohe süüte sisse keeramisest alates,mitte liikuma hakkamisest,et ratastelt infi tuleks.
Tester kätte ja kontrolli ABS andurid ühekaupa üle! Ühenda andur lahti ja mõõda takistud ära!
kontrolli ka ABSi kaitse üle! See peaks selline suuremat ja võimsamat sorti kaitse olema'!
Tunneb ennast 4x4 roolis hästi!
Kasutaja avatar
rommi@rommi
Fitting 44"
Postitusi: 436
Liitunud: T Veebr 06, 2007 3:40 pm
Kontakt:

Re: ABS -i tuli lõi põlema

Postitus Postitas rommi@rommi »

namsi kirjutas:ABS i tuli põleb.Olen alles värske Jimny omanik,nii pool aastat ja ei jaga matsu,mida kontrollida.Kas ise ongi võimalik kontrollida,või ainult esinduses?
Ostsin kunagi e- bayst Mondeo 3 jaoks veakoodi lugeja.Kas Jimnyl ka kuskil see pistikupesa on,kuhu veakoodi kugeja pista?Kirja järgi sööb see seade kõiki autosid aastast 2001.Jimny aastast 2003.Kas on võimalik ise lugeda,milline andur pe#se läks?Tuli põleb kohe süüte sisse keeramisest alates,mitte liikuma hakkamisest,et ratastelt infi tuleks.
ega alati ei pea siis esindusse pöörduma meil diagnostika aparaat selle tarbeks olemas
5242012 Rommi
_______________________
http://auto-diagnostika.ee
päikest ja portaalsilda
Kasutaja avatar
Raitz
Fitting 38"
Postitusi: 368
Liitunud: T Veebr 13, 2007 2:23 pm
Asukoht: Rakvere

Postitus Postitas Raitz »

Jimnyl see pesa seal juhi parema jala kohal armatuuri serva all, mis OBD2 veakoode sulle edastab.
1 Hobujõud
namsi
Rookie
Postitusi: 6
Liitunud: R Juul 17, 2009 6:49 pm

Postitus Postitas namsi »

Tester näitab,kui mõõta sealt aku kõrvalt pistikutest,et juhiratas on tumm.
Kas on kuskil veel mõni pistik enne andurit?Kas andurit ennast ka kontrollida saab,et kindel olla,et juhtmes viga pole?
Ja kuskohast saab vasku esiratta ABS anduri?Ainult TOP autost?
namsi
Rookie
Postitusi: 6
Liitunud: R Juul 17, 2009 6:49 pm

Postitus Postitas namsi »

Topauto pakub esimesed andurid ainult kaks tükki ja korraga.Teine ju näitab,mis ma kahega teen?
Kas on muid võimalusi?
Kasutaja avatar
rommi@rommi
Fitting 44"
Postitusi: 436
Liitunud: T Veebr 06, 2007 3:40 pm
Kontakt:

Postitus Postitas rommi@rommi »

namsi kirjutas:Topauto pakub esimesed andurid ainult kaks tükki ja korraga.Teine ju näitab,mis ma kahega teen?
Kas on muid võimalusi?
helista mul peaks olema kasutatud abs-i andurit 5242012
_______________________
http://auto-diagnostika.ee
päikest ja portaalsilda
Vasta

Mine “Suzuki / Geo”