soov siis osta selline suzuki

Moderaatorid: Stupiduser, Moderators

Vasta
nats861
Rookie
Postitusi: 4
Liitunud: K Dets 24, 2008 2:56 pm

soov siis osta selline suzuki

Postitus Postitas nats861 »

kas keegi oskab selle masina kohta midagi öelda http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html Kas hind on normaalne, kas masin on avarii teinud ja suuremad vead. Äkki on kellegil selle autoga kokkupuudet olnud. Ise ei ole veel jõudnud vaatama minna kuna pikk tee sõita. Tänud info eest!
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Re: soov siis osta selline suzuki

Postitus Postitas TiitR »

nats861 kirjutas:kas keegi oskab selle masina kohta midagi öelda http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html Kas hind on normaalne, kas masin on avarii teinud ja suuremad vead. Äkki on kellegil selle autoga kokkupuudet olnud. Ise ei ole veel jõudnud vaatama minna kuna pikk tee sõita. Tänud info eest!
Auto reg. nr. ju ilusti näha, seega saada LKF-i sms antud auto kohta ja saad kohe teda registreeritud liiklusõnnetustest.
Kasutaja avatar
Ptyyp
Fitting 38"
Postitusi: 286
Liitunud: N Sept 13, 2007 4:42 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Ptyyp »

Anna teada sõiduki VIN kood!
Tunneb ennast 4x4 roolis hästi!
krunnn
Fitting 38"
Postitusi: 377
Liitunud: E Mai 16, 2005 2:37 pm
Asukoht: Raplamaa, Mahtra ja Järlepa vahel kandis

lkf. inf

Postitus Postitas krunnn »

SUZUKI JIMNY 4WD (1999)

Koht Aeg Roll Kannatanu sõidukikahju summa Õnnetuse vastaspool
Eesti Valgamaa 09.02.2008 Kannatanu 50000.00 EEK (3195.58 EUR) AUDI 100 1993

Natuke lahti seletades:

Summat vaadates, maksti endisele omanikule arvatavasti sõiduk välja, kuna kindlustusselts ei pidanud sõidukit otstarbekaks taastada. Võimalik et sõiduk müüdi oksjonil maha ja siis taastati sõidukorda. Sellest faktist ei tasu end häirida lasta, vaid uurida mis juhtus ja kes ja kuidas selle sõiduki korda on teinud ja siis otsusta.
5 6 6 6 6 6 1 3
Hetke kõva ei püsi kaua!
kriimu
Off Roader Wannabe
Postitusi: 23
Liitunud: T Apr 18, 2006 5:47 pm

Postitus Postitas kriimu »

huvitav teada saada selliseid asju!Ise olen selle auto omanik ja ei oska kuskilt vaadata et oleks ulme avarii teinud!Ise olen lasknud värviparandusi teha ja isegi maaler pole õelnud et pahtlihunnik oleks.Muidu hea auto ja kui ta oleks linnasõbralikum sõidaks ise edasi!Aga kõigile huvilistele-oma silm on kuningas.Hind selline sest ise ei viitsi temaga tegeleda ja oleks vaja spido andurit kontrollida ja taga sillas 2 puksi vahetada.
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Postitus Postitas TiitR »

kriimu kirjutas:huvitav teada saada selliseid asju!Ise olen selle auto omanik ja ei oska kuskilt vaadata et oleks ulme avarii teinud!Ise olen lasknud värviparandusi teha ja isegi maaler pole õelnud et pahtlihunnik oleks.Muidu hea auto ja kui ta oleks linnasõbralikum sõidaks ise edasi!Aga kõigile huvilistele-oma silm on kuningas.Hind selline sest ise ei viitsi temaga tegeleda ja oleks vaja spido andurit kontrollida ja taga sillas 2 puksi vahetada.
Abiks oleks olnud sulle endalegi ilmselt eelnev selle auto taustauuring, kuna jube s*tt maitse jääb suhu sellist asja teades alles omakorda müües :?
kriimu
Off Roader Wannabe
Postitusi: 23
Liitunud: T Apr 18, 2006 5:47 pm

Postitus Postitas kriimu »

eks ta ole jah nii aa mis teha!elu on täis üllatusi nagu seebikas ja mõnda asja oleks parem mitte teada!Igas kapis võib koll olla. :)
krunnn
Fitting 38"
Postitusi: 377
Liitunud: E Mai 16, 2005 2:37 pm
Asukoht: Raplamaa, Mahtra ja Järlepa vahel kandis

Postitus Postitas krunnn »

Vabandust, aga targutan nati veel ja toon ühe konkreetse näite:
(kui see pikk jutt modedele ei meeldi kustutage ära)


https://www.lkf.elion.ee/pls/xlk/SYSADM ... ?plang=EST

ja sealt näed sõiduki liikluskindlustuse ajalugu, kahjuks ei ole vabatahtliku sõidukikindlustuse (kasko), avalikke registreid.

Toonitan korra veel - ei tasu ennast häirida lasta, et sõiduk on kindlustuse poolt arvatud sõidukite hulka mida ei ole otstarbekaks taastada, endal pea kõik liikurid ostetud avariilistena ja sellised millledel sillad jms mehanismid on avariist puutumata jäänud.
N: Endal olemasolevat Hiluxit ei pidanud selts otstarbekaks taastada endisele omanikule: konditsioneeri toru katki, veokast, kaks külgmist ust, esiporitiib, esituli, küljeraud, lisatuled ees, keskmine ukse post jne. olid vigastatud. ja töö ja juppide raha oleks moodustnud üle 80% sõiduki turuväärtusest (tööde hind oli minu meelest pea 50%) ja sellistel juhtudel hüvitatakse sõiduki turuväärtus enne kindlustusjuhtumit. Ja kes on nõus pahtlist autoga, kui ise pole süüdi? Kuna oksjoni lõpphind oli küll nati kõrge, aga minu jaoks oli hooldatud tehnikaga ja kindla ajalooga sõiduk parem kui suvaliselt platsilt. Kokkuvõttes: juppide hinnad kui otsid ja on aega, saab mujalt, kui esindusest ka, aga aega võtab. Ei ajanud välimist ilu eriti taga ja sai nagu mulle sõbis, kaugelt silma vidukile lased käib küll, kuna sai tehtud kodugaraazis ja värvitud kah seal, ja kast ja ukse ääred ja tiiva ääred sai kaetud kivikaitsega ja värv peale ja kes näpivad - uuh lahe plastikust;-)

Nii et ei ole vaja nina norgu lasta, kuna nn. remondiesinduste ja kodugaraazide juba tööhinnad ei ole võrreldavad, kuigi kahjuks kvaliteet
kipub isegi parem olema kodugaraazides, kus saad jälgida kuda sinu sõber töökorda putitatakse.
5 6 6 6 6 6 1 3
Hetke kõva ei püsi kaua!
Kasutaja avatar
ricardo
Rock Crawler
Postitusi: 963
Liitunud: N Veebr 16, 2006 8:34 pm
Asukoht: Pärnu linn

Postitus Postitas ricardo »

Et ise olen olnud süüdi avariis kus teisel paar aastat vanal autol terve külg kraabitud ja mõlkis, minul vaja vaid liist tagasi külge liimida. Loogiline et kalkulatsioon tuli vastaspoolel mega. Olen olnud ka vastupidi olukorras kus minu auto remontkalkulatsioon oli 19 000 eeku, minu auto turuhind 30 000 eeku, samas süüdlase autol vaid tagastangel värv maha kraabitud nati. Ja on olukordi kus autod füüsiliselt kokku ei puutugi, aga süüdlase tõttu läheb teine auto mahakandmisele. Ja siis mingid "kõvatajad ostjad" soiuvad et kuda ikka petetakse ja tahetakse neile kotti pähe tõmmata. Kui sulle auto meeldid ja ise või spetsialistid arvavad et pro - no ei tasu ostmata jätta või osta ilma avariideta rapet.
Kasutaja avatar
rmann
Rock Crawler
Postitusi: 944
Liitunud: R Mai 11, 2007 11:00 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas rmann »

Just
Ma kah uurisin nüüd. Seal kirjas et minu sõiduk kannatanu ja summaks 100k. Peale seda käisin tükk aega ümber auto, all , katusel - täitsa OK masin.Ilmselt see on võetud Fakto Auto hindades - siis arusaadav
LC70 2,4td
Chevy K5 6,2d V8
UAZ 31512
LC80 4,2td

Ja kui keegi tunneb vajadust siis : 50 97 26üheksa


Pilt
nats861
Rookie
Postitusi: 4
Liitunud: K Dets 24, 2008 2:56 pm

Postitus Postitas nats861 »

Tänud kõigile vastajatele. Sain enda vanaauto maha müüa ja otsustasin hoopis Volvo XC 70 kasuks. Sellega saab mugavalt nii linnas kui ka maa teedel sõita. head vanaaasta lõppu kõigile!
Kasutaja avatar
inseneer
Legod Varuosadest
Postitusi: 2560
Liitunud: N Nov 18, 2004 3:14 pm
Asukoht: Tallinn ja Harjumaa 534O8157

Postitus Postitas inseneer »

rmann kirjutas:Just
Ma kah uurisin nüüd. Seal kirjas et minu sõiduk kannatanu ja summaks 100k. Peale seda käisin tükk aega ümber auto, all , katusel - täitsa OK masin.Ilmselt see on võetud Fakto Auto hindades - siis arusaadav
'
:) :) :) kas võttis jahedaks? :) :) :)
I. Nikker, rikutud alates 2001 +372534O8157
http://imedepold.ee/
Vasta

Mine “Suzuki / Geo”