Zukidel uus varjupaik!

Moderaatorid: Stupiduser, Moderators

Kasutaja avatar
rommi
afroäi
Postitusi: 1931
Liitunud: P Veebr 15, 2004 12:59 am
Asukoht: California

Re: Zukidel uus varjupaik!

Postitus Postitas rommi »

Maaks kirjutas:
rommi kirjutas: Kogu ruum on hetkel täis kõikvõimalikku kola (kirjutuslauad, vanad arvutid, kapid, sahtlid jne) See tuleks sealt lähiajal siis välja tassida ja sealsamas lähedal üks tore lõke teha.
Kas mõni neist laudadest kannataks ehk edasi kasutada? Mul garaa¾i vaja lauda mille peal teinekord natuke asjatada karburaatori jms kallal.
no need on sellised kontori-arvutilauad. Mul pole midagi selle vastu kui seal sorteerite ja midagi taaskasutusse läheb. Kuna seal on enamus asju ühes suures kolahunnikus, siis väga täpselt ei oska kommenteerida. Mingi kapi ehk jätan endale ka.
Rommi / near Rubicon with Cherokee XJ '00 Long Arm
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17310
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

Kas Teil seal statikas või muus Viimsi tanklas haagist ka renditakse?
Äkki jääb romu hulgas midagi huvitavat, kuid suuregabariidilist silma.
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Kasutaja avatar
srock
True Off Roader!
Postitusi: 1187
Liitunud: K Veebr 20, 2008 9:57 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas srock »

Mõni asjalikum mööblijupp leiaks minu maajas ka taaskasutust. Ma siis 95% kindel appitulija. :wink:
Team Mudarakett TR-3 ** 51 91 41 41 Rene
Sitaks offroadi aastast 2008
Kasutaja avatar
rommi
afroäi
Postitusi: 1931
Liitunud: P Veebr 15, 2004 12:59 am
Asukoht: California

Postitus Postitas rommi »

Landy kirjutas:Kas Teil seal statikas või muus Viimsi tanklas haagist ka renditakse?
Äkki jääb romu hulgas midagi huvitavat, kuid suuregabariidilist silma.
statikas lõpetas selle haagisebisnesi juba ammu ära. Kui tõesti midagi leiad, siis saad ka hiljem ära viia. Kuid ma üldiselt kordan üle, et seal on peamiselt paras rämps.
Rommi / near Rubicon with Cherokee XJ '00 Long Arm
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17310
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

Pilte tänaselt laupäevakult:
http://www.lahe.net/landy/offroad/151108/index.htm

Päeva mõttetera- Ära hüppa tundamata kohas sita sisse, võid ära uppuda! :oops:
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Kasutaja avatar
rommi
afroäi
Postitusi: 1931
Liitunud: P Veebr 15, 2004 12:59 am
Asukoht: California

Postitus Postitas rommi »

Minu poolt maani kummardus kõikidele osavõtjatele, teist nii töökat seltskonda annab otsida. Päeva ülesanne sai täidetud 101%, ehk siis praktiliselt kogu sodi sai garaazhist välja. Osa kappe-toole läks ka taaskasutusse. Järgmise asjana võtan ette põranda tegemise.

Avamispidu tuleb loodetavasti varsti ja suur aitäh veelkord aitajatele!

megatänulik Rommi! :)

PS! päeva mõttetera peale mõeldes ka minu poolt tervitused tõelisele mudahingele kes ei karda väljakutseid :D
Rommi / near Rubicon with Cherokee XJ '00 Long Arm
Kasutaja avatar
srock
True Off Roader!
Postitusi: 1187
Liitunud: K Veebr 20, 2008 9:57 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas srock »

PS! päeva mõttetera peale mõeldes ka minu poolt tervitused tõelisele mudahingele kes ei karda väljakutseid :D[/quote]
Jajah,tõelisel mudahingel oli niinimetaud teine sünnipäev ,3 meetrit kivise põhjani ,sinna oleks vist TR-3 ka ära uppunud ja teinekord kui hüppad songi kepiga muda ja siis hüppa :P Üldiselt oli lahe laupäevak ,suvel veelgi ilusam seal mererannas ja supp oli maitsev :)
Team Mudarakett TR-3 ** 51 91 41 41 Rene
Sitaks offroadi aastast 2008
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17310
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

srock kirjutas:Jajah,tõelisel mudahingel oli niinimetaud teine sünnipäev ,3 meetrit kivise põhjani ,sinna oleks vist TR-3 ka ära uppunud ja teinekord kui hüppad songi kepiga muda ja siis hüppa :P Üldiselt oli lahe laupäevak ,suvel veelgi ilusam seal mererannas ja supp oli maitsev :)
Olle võiks ka enne kindlaks teha, kas tegu on muda, vee või sitaga. :?
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Kasutaja avatar
rommi
afroäi
Postitusi: 1931
Liitunud: P Veebr 15, 2004 12:59 am
Asukoht: California

Postitus Postitas rommi »

Landy kirjutas: Olle võiks ka enne kindlaks teha, kas tegu on muda, vee või sitaga. :?
krt, mul Olle ees veidi süümekad - esiteks magas ta sisse(inimlik), siis nägi kõvasti vaeva et siva kohale saada(pm minu pärast) ja kolmandaks palusin mina tal lõket kohendada, sest mul oli juba silmanägemine kergelt udune sellest vingust. No ta vaatas, et suur lõke püsti, ümberringi betoonipuru... asuski usinalt aitma. Ja ausaltöeldes kaalusin ka mina ükskord sinna hüppamist... õnneks mingi kahtlane aimdus võttis võimust. Kõrkjad nt jne... Noh - nüüd on vähemalt kindlalt teada, et peale Jeesuse ja Chuck Norrise suudab ka Olle seal tünnis paar sammu teha :)

http://www.lahe.net/landy/offroad/151108/image35.htm
http://www.lahe.net/landy/offroad/151108/image38.htm
Rommi / near Rubicon with Cherokee XJ '00 Long Arm
tyyp07
I live off from the mud
Postitusi: 1740
Liitunud: P Okt 26, 2008 8:09 pm
Asukoht: Vääna
Kontakt:

Postitus Postitas tyyp07 »

Vaatasin natuke neid pilte ja hakkasin mõtlema, et kas mitte ei pidanud sinna mingil hetkel buldooserid peale tulema ja asja siledaks lükkama?Härra Toolile ei too ilmselt see ladude teema piisavalt sisse ja siis mõistlikum mingid majad peale lüüa.Ise töötasin sellel territooriumil ühes laos mõned aastad tagasi.Ja tervitage selle rohelise Scania juhti kui juhtute nägema... 8)
Kasutaja avatar
rommi
afroäi
Postitusi: 1931
Liitunud: P Veebr 15, 2004 12:59 am
Asukoht: California

Postitus Postitas rommi »

tyyp07 kirjutas:Vaatasin natuke neid pilte ja hakkasin mõtlema, et kas mitte ei pidanud sinna mingil hetkel buldooserid peale tulema ja asja siledaks lükkama?Härra Toolile ei too ilmselt see ladude teema piisavalt sisse ja siis mõistlikum mingid majad peale lüüa.Ise töötasin sellel territooriumil ühes laos mõned aastad tagasi.Ja tervitage selle rohelise Scania juhti kui juhtute nägema... 8)
jah... täitsa õigus, aga enne võiks need majad ära täita, mida praegu lõpetatakse ja siis hakata juurde ehitama. Pank ei taha ju laenu anda ja pirita tee pole ka kummist. 2-3 aastat ei toimu seal midagi. Territoorium korrastatakse ja kõik olemasolev anti rendile.

PS! Mis selle rohelise scania juhiga?
Rommi / near Rubicon with Cherokee XJ '00 Long Arm
Kasutaja avatar
rommi
afroäi
Postitusi: 1931
Liitunud: P Veebr 15, 2004 12:59 am
Asukoht: California

Postitus Postitas rommi »

nii... natuke on edusamme tehtud uue garaazhi loomisel... nädalavahetusel sai kopp kohale veetud ja sellega seal veits möllatud:
http://www.reaktor.ee/offroad/zukide_varjupaik/

üldiselt päris cool oli öösel kl11 rammsteini saatel vasaraga betooni tulistada :)
Pilt
Rommi / near Rubicon with Cherokee XJ '00 Long Arm
Kasutaja avatar
srock
True Off Roader!
Postitusi: 1187
Liitunud: K Veebr 20, 2008 9:57 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas srock »

nüüd läeb põranda valamiseks ve :D
Team Mudarakett TR-3 ** 51 91 41 41 Rene
Sitaks offroadi aastast 2008
Kasutaja avatar
rommi
afroäi
Postitusi: 1931
Liitunud: P Veebr 15, 2004 12:59 am
Asukoht: California

Postitus Postitas rommi »

Niisiis sai nüüd ka põrand valatud! Suured tänud Land Roveri seltskonnast tuntud Rannarile ja tema Reinmani Mööblitöökojale, kes betoonimasina organiseeris ja hiljem betooni kenasti maha aitas siluda.
Kevade poole teeb ehk ühe valamise veel, praegu sai lihtsalt kokkuhoiupoliitikat rakendatud ka 2-3 kandiga enam-vähem siledaks aetud.
Lisaks sai soetatud ka väike treipink. Nüüd jääb veel lakke valgustus riputada, valve peale ja esimesed huvilised võivad zukidega julgelt ligi astuda :)

Nii mõnigi on tundnud ka huvi kogu selle garaazhi idee ja mõtte vastu ja kirjutaks siis mõne sõnaga:
koht sai üüritud selleks, et 4x4 seltskonnale pakkuda kohta, kus oma autot hooldada või mõneks ajaks ehituspausil hoida. Eriti teretulnud on suzukid, (kuna need on väikesed ja ühe lauta mahub palju)... pluss minu isiklik haiglaslik kiindumus Suzukide vastu.
Garaazhi kasutamine on tasuline, kuid võimalikult odav et lihtsalt jooksvaid kulusid katta. Esialgu veel lahtine ja kokkuleppeline. Ümberehitamise juures saab ka loomulikult nõu ja jõuga abiks olla. Esialgu tuleb neli remondikohta. Pikemas perspektiivis veel autotõstuk ja väike eraldatav vahesein värvitööde jaoks. Kokkuvõttes tahaks garaazhi täitsa valmis saada veebruari lõpuks, (mis ilmselt tähendab umbes märts-aprill) :P
Eks siis paista mis saab - seni on lahked inimesed müstiliselt palju aidanud, mille üle on ainult hea meel ja loodan kogu selle värgi toimima saada!

rommi

PS! Kui kellegil peaks vanu päevavalguslampe üle olema, siis oleks nendest huvitatud.

mõni pilt kah töisest hommikupoolikust:
Pilt Pilt Pilt
Rommi / near Rubicon with Cherokee XJ '00 Long Arm
Kasutaja avatar
rmann
Rock Crawler
Postitusi: 944
Liitunud: R Mai 11, 2007 11:00 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas rmann »

rommi kirjutas: rommi

PS! Kui kellegil peaks vanu päevavalguslampe üle olema, siis oleks nendest huvitatud.
Siis mõtled ikka valgusteid või lampe nende sisse ?
LC70 2,4td
Chevy K5 6,2d V8
UAZ 31512
LC80 4,2td

Ja kui keegi tunneb vajadust siis : 50 97 26üheksa


Pilt
Vasta

Mine “Suzuki / Geo”