Sidur pidurdab

Gaz 69, UAZ 469 või Gaz 66 või ZIL. Ühine nimetaja kogu Vene maasturliikurite kohta. Olgu ta siis veok või sõiduk. Lubatud ka roomiksõidukid ja sõjaväetehnika.

Moderaatorid: jr, Landy, Moderators

Kasutaja avatar
monorobot
Fitting 44"
Postitusi: 497
Liitunud: R Veebr 18, 2011 6:55 pm
Asukoht: raplamaa

Re: Sidur pidurdab

Postitus Postitas monorobot »

eerik2 kirjutas:Mina olen võtnud vene tehnika puhul mõõdupuuks tiku. Tikk peab normaalselt vahele mahtuma. Ja pole ühtegi probleemi selle mõõduga kunagi olnud ka. Võibolla on see vale aga see toimib.
Ja kuhu vahele see tikk peaks normaalselt mahtuma ?
Kasutaja avatar
eerik2
Fitting 44"
Postitusi: 417
Liitunud: T Juul 21, 2015 6:15 pm
Asukoht: Allpool Emajõge
Kontakt:

Re: Sidur pidurdab

Postitus Postitas eerik2 »

Käpa ja survelaagri vahele.
F-250XLT 7,3D
Kasutaja avatar
Rainer
Fitting 44"
Postitusi: 419
Liitunud: N Okt 06, 2005 10:00 am
Asukoht: Vääna
Kontakt:

Re: Sidur pidurdab

Postitus Postitas Rainer »

monorobot kirjutas:
eerik2 kirjutas:Mina olen võtnud vene tehnika puhul mõõdupuuks tiku. Tikk peab normaalselt vahele mahtuma. Ja pole ühtegi probleemi selle mõõduga kunagi olnud ka. Võibolla on see vale aga see toimib.
Ja kuhu vahele see tikk peaks normaalselt mahtuma ?
Hästivarustatud töökodades on selleks olemas jäätisepulk, teeb sama töö ära mis tikk :D
ponsik
Mudder
Postitusi: 97
Liitunud: L Veebr 27, 2016 5:05 pm

Re: Sidur pidurdab

Postitus Postitas ponsik »

Rainer kirjutas:
monorobot kirjutas:
eerik2 kirjutas:Mina olen võtnud vene tehnika puhul mõõdupuuks tiku. Tikk peab normaalselt vahele mahtuma. Ja pole ühtegi probleemi selle mõõduga kunagi olnud ka. Võibolla on see vale aga see toimib.
Ja kuhu vahele see tikk peaks normaalselt mahtuma ?
Hästivarustatud töökodades on selleks olemas jäätisepulk, teeb sama töö ära mis tikk :D
Lisaks kui suvalise metallitükiga mõõdad ja see kogematta sidurikotta kukub siis algab töö otsast peale,et too kätte saada,jäätisepulk hekseldatakse puruks ja juhtu midagi.uaz saab alt veel kätte,aga teistel see võimalus puudub.
Vasta

Mine “UAZ / GAZ / ZIL jt”