Siduri peasilinder

Gaz 69, UAZ 469 või Gaz 66 või ZIL. Ühine nimetaja kogu Vene maasturliikurite kohta. Olgu ta siis veok või sõiduk. Lubatud ka roomiksõidukid ja sõjaväetehnika.

Moderaatorid: jr, Landy, Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
Karuonu
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 179
Liitunud: T Aug 27, 2013 8:41 pm

Siduri peasilinder

Postitus Postitas Karuonu »

Küsimus UAZ(3741) siduri peasilindri kohta. Nimelt laseb õli läbi õlitoru ühendus peasilindri otsas ja mulle tundub et see suur ühendusmutter on vale.

3151 kataloogi järgi peaks see olema SELLINE. See on küll 3151 aga tundub ka loogiline et seal sees on see krae mis ei lase õlil torust mööda pääseda kui toru kinni keerata.

Minul on aga SELLINE. Toru libiseb silindrisse sisse ja õli läheb sellest mööda.
tel. 5107471
Väike-Maarja/Kanepi
Kasutaja avatar
Karuonu
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 179
Liitunud: T Aug 27, 2013 8:41 pm

Re: Siduri peasilinder

Postitus Postitas Karuonu »

Uurisin ise neid pilte veel ja panin alles nüüd tähele et mõlemal pildil need detailid samasugused. No igatahes minu omal on keskel suur auk lihtsalt. Ei oska keegi arvata midagi äkki? Teise auto parandamine seisab ka UAZi sõitma saamise taga.
tel. 5107471
Väike-Maarja/Kanepi
Muska71
Fitting 38"
Postitusi: 212
Liitunud: R Dets 29, 2006 2:52 pm
Asukoht: KEILA

Re: Siduri peasilinder

Postitus Postitas Muska71 »

Karuonu kirjutas:. Nimelt laseb õli läbi õlitoru ühendus peasilindri otsas

.
Ehk siis õli tuleb keerme või stutsi vahelt?Pingutada või uus totu või stuts vahetada oleks loogiline
Kasutaja avatar
Karuonu
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 179
Liitunud: T Aug 27, 2013 8:41 pm

Re: Siduri peasilinder

Postitus Postitas Karuonu »

Keerme vahelt ei tule midagi. Ma ei ole terminoloogias päris kindel aga vist jah, stutsi vahelt laseb läbi, aga(vähemalt ma arvan, et) toru vahetus ei aita sest viga pole torus või stutsis vaid detailis millele ma esimesel pildil ringi ümber tõmbasin. Samas oli vana täpselt samasugune. :?
tel. 5107471
Väike-Maarja/Kanepi
Kasutaja avatar
LR90
I live off from the mud
Postitusi: 1563
Liitunud: T Dets 28, 2004 1:55 pm
Asukoht: Kunda taga metsas 5111459

Re: Siduri peasilinder

Postitus Postitas LR90 »

Kas seda otsakorki ei anna ringi tõsta?
Teine võimalus leida vahestuts, millesse saab toru kinni keerata.
kui suureks saan, hakkan DEFENDERIKS
Vasta

Mine “UAZ / GAZ / ZIL jt”