UAZ 3303 klaasipuhastite ajam

Gaz 69, UAZ 469 või Gaz 66 või ZIL. Ühine nimetaja kogu Vene maasturliikurite kohta. Olgu ta siis veok või sõiduk. Lubatud ka roomiksõidukid ja sõjaväetehnika.

Moderaatorid: jr, Landy, Moderators

Vasta
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2432
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

UAZ 3303 klaasipuhastite ajam

Postitus Postitas v6sa »

Küsimus kogenumatele:
Kas UAZ 3303 klaasipuhasti ajamiks kõlbab vaid tema enda oma :?:

Või läheb siiski nii hästi, et kõigil "ninatutel" on sama hoovastik armatuuris? Läheb ehk isegi nii hästi et istub ka veel ülilevinud kaasiku (GAZ-53 ja selle derivaatide) oma?

Suutsin oma uljuses sõita :oops: mingi varitseva lepakaika otsa nii edukalt, et juhipoolse kojamehe ajamist on järgi võll, kinnitusmutter ja hulk väiksemaid tükke. Isegi ajami hooval tõmbas otsa küljest. Mootor on kah kuss...

Vanemad mehed pakkusid, et üks kaasik kõik - võta suvaliselt vajalikud tükid. Ongi nii lihtne?

Ümber ehitada võib kõike, erinevate autode ajameid mul on. 8)

Aga mind huvitab just see, kuidas asjad olema on mõeldud. :?
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
Kasutaja avatar
ibra
I live off from the mud
Postitusi: 2903
Liitunud: K Nov 18, 2009 6:04 pm
Asukoht: Tartu

Re: UAZ 3303 klaasipuhastite ajam

Postitus Postitas ibra »

Päris üks ühele nad ei istu. Sellel ilma ninata värdjal käivad harjad kokku ja mark on СЛ103Б ja kõigi ninatute omad peaks omavahel istuma, tavalisel ninaga 3151-l käivad varred kahele poole ja mark on СЛ236, need neile ei istu , gaz 53-l on jälle mingi muu mark. Aga juppe peaks saama kokku kombineerida. :)
Me oleme kõik võhikud,ainult erinevates valdkondades.
Kasutaja avatar
taxopets
True Off Roader!
Postitusi: 1062
Liitunud: T Veebr 13, 2007 11:37 pm
Asukoht: Nõmme vahel ka Läänemaa

Re: UAZ 3303 klaasipuhastite ajam

Postitus Postitas taxopets »

v6sa kirjutas:Küsimus kogenumatele:
Kas UAZ 3303 klaasipuhasti ajamiks kõlbab vaid tema enda oma :?:

Või läheb siiski nii hästi, et kõigil "ninatutel" on sama hoovastik armatuuris? Läheb ehk isegi nii hästi et istub ka veel ülilevinud kaasiku (GAZ-53 ja selle derivaatide) oma?

Suutsin oma uljuses sõita :oops: mingi varitseva lepakaika otsa nii edukalt, et juhipoolse kojamehe ajamist on järgi võll, kinnitusmutter ja hulk väiksemaid tükke. Isegi ajami hooval tõmbas otsa küljest. Mootor on kah kuss...

Vanemad mehed pakkusid, et üks kaasik kõik - võta suvaliselt vajalikud tükid. Ongi nii lihtne?

Ümber ehitada võib kõike, erinevate autode ajameid mul on. 8)

Aga mind huvitab just see, kuidas asjad olema on mõeldud. :?
Ega üks ühele ei istu jah. Kui huvi siis minult saad kogu kupatuse garaazikoristuse hinnaga.
Tahad taksot endale ja oma 7 sõbrale? Palun väga hel. 5643111.
Metsa tõstetud UAZ 3303 31x10,5x15 rehv ja drägon on ka.
Kia Sportge punn ka. Draakoniga.
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2432
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: UAZ 3303 klaasipuhastite ajam

Postitus Postitas v6sa »

taxopets kirjutas: ...
Ega üks ühele ei istu jah. Kui huvi siis minult saad kogu kupatuse garaazikoristuse hinnaga.
Kaasiku oma on igatahes täiesti teistsugune ja näpu vahel keerutades ei oleks vist isegi võll istunud. Aga mine tea, ma ei proovinud.

Siinkohal tänud Taxopetsile, kelle varustest saadud tükid Krooksu taas silmnägu kasima panid.
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
Vasta

Mine “UAZ / GAZ / ZIL jt”