Vene mehaaniline

Gaz 69, UAZ 469 või Gaz 66 või ZIL. Ühine nimetaja kogu Vene maasturliikurite kohta. Olgu ta siis veok või sõiduk. Lubatud ka roomiksõidukid ja sõjaväetehnika.

Moderaatorid: jr, Landy, Moderators

Vasta
Uazist
Mudder
Postitusi: 55
Liitunud: K Veebr 19, 2003 4:45 pm
Asukoht: Pealinna lähistel

Vene mehaaniline

Postitus Postitas Uazist »

<Võta vene mehaaniline ja keera ta sinna samma auku, kus on praegult see silindriline junn. Vint peaks sobima ja seega ülimalt lihtne kontrollida, juhul kui ruumi on muidugi operatsiooni läbiviimiseks. >

Olen ajanud taga seda vene mehaanilist "andur-näidikut", aga nüüd tõstan käed. :(
Kas keegi teab öelda kust kohast seda on võimalik hankida-osta-laenata??
Explore the forgotten Russian miracle - UAZ!!
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Re: Vene mehaaniline

Postitus Postitas jr »

Uazist kirjutas:<Võta vene mehaaniline ja keera ta sinna samma auku, kus on praegult see silindriline junn. Vint peaks sobima ja seega ülimalt lihtne kontrollida, juhul kui ruumi on muidugi operatsiooni läbiviimiseks. >

Olen ajanud taga seda vene mehaanilist "andur-näidikut", aga nüüd tõstan käed. :(
Kas keegi teab öelda kust kohast seda on võimalik hankida-osta-laenata??
Pole küll viimasel ajal Volga poodi ja UAZ poodi külastanud, kuid kas tõesti neil ei ole?
+372 5028488
Uazist
Mudder
Postitusi: 55
Liitunud: K Veebr 19, 2003 4:45 pm
Asukoht: Pealinna lähistel

Postitus Postitas Uazist »

ei olnud mitte kummaski :( kusjuures tehti nägu nagu ma küsiks neilt ei tea mida... ühes poes pakuti omamoodi lahendust: võtta GAZ-i näidik (mehaaniline) ja panna see vooliku vahendusel anduri auku. voolikut neil aga polnud ja ei tea kas vooliku ots üldse läheb sinna??
Explore the forgotten Russian miracle - UAZ!!
grynno
Mudder
Postitusi: 50
Liitunud: T Jaan 13, 2004 1:25 pm
Asukoht: Kuressaare

Postitus Postitas grynno »

Uazist kirjutas:ei olnud mitte kummaski :( kusjuures tehti nägu nagu ma küsiks neilt ei tea mida... ühes poes pakuti omamoodi lahendust: võtta GAZ-i näidik (mehaaniline) ja panna see vooliku vahendusel anduri auku. voolikut neil aga polnud ja ei tea kas vooliku ots üldse läheb sinna??
Olen samat lahendust, siis voolikuga, kasutusel näinud.
Idee on aga...
Vasta

Mine “UAZ / GAZ / ZIL jt”