gaz 66 vahekastile kolmas kardaan

Gaz 69, UAZ 469 või Gaz 66 või ZIL. Ühine nimetaja kogu Vene maasturliikurite kohta. Olgu ta siis veok või sõiduk. Lubatud ka roomiksõidukid ja sõjaväetehnika.

Moderaatorid: jr, Landy, Moderators

maitus
Off Roader Wannabe
Postitusi: 23
Liitunud: N Nov 04, 2010 10:59 pm

Re: gaz 66 vahekastile kolmas kardaan

Postitus Postitas maitus »

tuningman kirjutas:
Praks1 kirjutas: Kas sa nuputad seda teist kardaani sinna taha jõuvõtu võlli jaoks ? Oli nagu auto-moto foorumis sul vist seike teema ? :roll:
Jutt jummala õige, ....see mõte mul on ..:D.
Kasutaja avatar
tuningman
I live off from the mud
Postitusi: 2715
Liitunud: E Dets 27, 2010 6:12 pm
Asukoht: Saaremaa

Re: gaz 66 vahekastile kolmas kardaan

Postitus Postitas tuningman »

on sul siis see 66 vahekast olemas w? lugesin sul sealt kah seda teemat ja oli niipalju igasugu mõtteid. hüdromootorid jne. mis sul selle traktori toorikuks on pole siiani nagu aru saanud :roll:
Ingmar 56328868
Tooperi kasutatud varuosad.
Mad Toy 2016
maitus
Off Roader Wannabe
Postitusi: 23
Liitunud: N Nov 04, 2010 10:59 pm

Re: gaz 66 vahekastile kolmas kardaan

Postitus Postitas maitus »

tuningman kirjutas:on sul siis see 66 vahekast olemas w? lugesin sul sealt kah seda teemat ja oli niipalju igasugu mõtteid. hüdromootorid jne. mis sul selle traktori toorikuks on pole siiani nagu aru saanud :roll:
Üht-teist ikka on juba. Vastaksin sulle põhjalikult, kui sama küsimuse mulle seal "Marta" teemas esitaksid- siin läheks nagu väga metsa selle sisuga ... :). Aga niipalju ütlen, et hüdro hakkaks lihtsalt tasku peale kuna vene hammasmootor ei ole kaugeltki parim asi jõuvõtuvõlliks...
Kasutaja avatar
tuningman
I live off from the mud
Postitusi: 2715
Liitunud: E Dets 27, 2010 6:12 pm
Asukoht: Saaremaa

Re: gaz 66 vahekastile kolmas kardaan

Postitus Postitas tuningman »

tuleb siis 4 või 2wd?
Ingmar 56328868
Tooperi kasutatud varuosad.
Mad Toy 2016
Kasutaja avatar
heints
True Off Roader!
Postitusi: 1226
Liitunud: E Mär 17, 2008 10:11 pm
Asukoht: Tallinn

Re: gaz 66 vahekastile kolmas kardaan

Postitus Postitas heints »

G mersu väljavõttega vahekastil on originaalis pto ette ja taha. Ainult esi kardaan pöörleb valet pidi ja maksab see kast suht palju.
Ifa l60 9,6d
Heints 55 36 944
maitus
Off Roader Wannabe
Postitusi: 23
Liitunud: N Nov 04, 2010 10:59 pm

Re: gaz 66 vahekastile kolmas kardaan

Postitus Postitas maitus »

heints kirjutas:G mersu väljavõttega vahekastil on originaalis pto ette ja taha. Ainult esi kardaan pöörleb valet pidi ja maksab see kast suht palju.
Eks jään esialgu selle gaz 66 vahekasti juurde ja vaatan mis seal teha annab. Loodan, et saan selle võlli nuudid pikemaks teha ja asi toimib. Kast ju ka olemas ja odavalt käes, poleks mõtet teist kallist kasti ostma hakata.
See et võll teistpidi pöörleb, ei oleks iseenesest probleem, teen agregaadid niikuinii ise. Üks kardaan läheb mul Multicari silla külge ja see pöörleb ka tagurpidi aga mind võluvad selle silla laius ja difrilukk. Selle probleemi lahendan ma reversikastiga. Eks sama saaks ka teise kardaaniga teha- ega lisakilo traktorile kahjuks ei tuleks :).
Vasta

Mine “UAZ / GAZ / ZIL jt”