GAZ69-l pöörates kolksud. Vajaks nõu (ja abikäsi)

Gaz 69, UAZ 469 või Gaz 66 või ZIL. Ühine nimetaja kogu Vene maasturliikurite kohta. Olgu ta siis veok või sõiduk. Lubatud ka roomiksõidukid ja sõjaväetehnika.

Moderaatorid: jr, Landy, Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
Tomm
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 139
Liitunud: E Mai 19, 2008 10:20 am

GAZ69-l pöörates kolksud. Vajaks nõu (ja abikäsi)

Postitus Postitas Tomm »

Pöördun taas targemate poole, ehk oskab keegi nõu anda.
Subjektiks siis Gaz69. Ühel päeval hakkasid sõidus olles pööretel alt (tundub, et tagant alt) kostma tugevad kolakad, sellega kaasnesid ka autot läbivad rapsakad. Rattad otseks tagasi keerates kolksud kadusid, aga tundus, et aeg-ajalt väikesed jõnksatused läbisid autot ikka. Ja järgmisel pööramisel kõik taas kordus. Kolksud kostsid ka tagurdamisel pöörates.
Oskab keegi võimalikku vea põhjust arvata? Differ õhtal? Esisilla liigendite ja pooltelje kulunud puksid? Neid põhjuseid pakuti automoto.ee-s. Ning sealt ka õige tähelepanek, et päris distantsilt ja kohvipaksu pealt ennustamine ei too lahendust (ega täpset põhjust)... seega:
:arrow: teema põhiküsimus (seoses antud- ning tulevaste võimalike probleemidega) - oskab keegi soovitada Tallinna kandis mõnda asjalikku oskajat meest, kes sõnapaari "vene tehnika" peale ei sülitaks? (Mu iskilik "ihumehhaanik", kes mind mu 93 a. Mitsubishiga alati jutule võtab, teatas just telefonis, et "tema Villiseid ei tee!" :laugh )
Kasutaja avatar
ibra
I live off from the mud
Postitusi: 2903
Liitunud: K Nov 18, 2009 6:04 pm
Asukoht: Tartu

Re: GAZ69-l pöörates kolksud. Vajaks nõu (ja abikäsi)

Postitus Postitas ibra »

Pole mõtet ennustada.Vaata korraks auto alla-võib-olla on tagasilla kammitsad ,vedrud katki,lahti vms.
Me oleme kõik võhikud,ainult erinevates valdkondades.
Kasutaja avatar
Tomm
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 139
Liitunud: E Mai 19, 2008 10:20 am

Re: GAZ69-l pöörates kolksud. Vajaks nõu (ja abikäsi)

Postitus Postitas Tomm »

Vaatasin. Oma võhiklik silm midagi kahtlast ei märganud... :roll:
seenior2
Fitting 38"
Postitusi: 328
Liitunud: T Juun 09, 2009 5:33 pm
Asukoht: Harjumaa.Keila

Re: GAZ69-l pöörates kolksud. Vajaks nõu (ja abikäsi)

Postitus Postitas seenior2 »

Kui Keila Viitsid sõita,otsime selle kolksu ülesse :wink: 56641640-l tuleks kokkuleppida.
Ka väikeses töökojas saab suuri töid teha!
koppees
Fitting 38"
Postitusi: 220
Liitunud: K Mär 19, 2008 2:16 pm
Asukoht: Harjumaa,Padise vald

Re: GAZ69-l pöörates kolksud. Vajaks nõu (ja abikäsi)

Postitus Postitas koppees »

Äkki vahekasti kinnitused läbi roostetand ja annab sealt järgi.
Kui mul on aega,olen normaalne.Aega aga kahjuks pole.tel 56889722
Kasutaja avatar
Tomm
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 139
Liitunud: E Mai 19, 2008 10:20 am

Re: GAZ69-l pöörates kolksud. Vajaks nõu (ja abikäsi)

Postitus Postitas Tomm »

seenior2 kirjutas:Kui Keila Viitsid sõita,otsime selle kolksu ülesse :wink: 56641640-l tuleks kokkuleppida.
Üks konkreetne mees konkreetse pakkumisega, see mulle meeldib, võtan kindlasti arvesse! Tehniliselt küll üks segav faktor - meie tänav Nõmmel kaevatakse esmaspäevast kuni kuu lõpuni üles, ei teagi, kas selle aja jooksul autot hoovist kätte saab :-? , kui ei, ehk siis oktoobris - kui ilma gabrioleti sõiduks annab - astuks läbi...
Kasutaja avatar
väike mukk
Fitting 38"
Postitusi: 202
Liitunud: K Apr 30, 2008 2:08 am
Asukoht: Harjumaa

Re: GAZ69-l pöörates kolksud. Vajaks nõu (ja abikäsi)

Postitus Postitas väike mukk »

Mul sõiduautoga oli sama jama.Sai siis teenindusse aeg kinni pandud ja kolm päeva veel sõidetud kui avastasin,et rattapoldid lihtsalt lahti :oops: Kui sul aga rattad kinni siis tõsta tungiga tagant ülesse ja loksuta ratast.Võib ka olla,et laagripingutusmutri stopperseib on kehvasti pandud ja laager on lahti jooksnud.Proovi ka ratast keerutada mõlemale poole,peaks suht vabalt liikuma.Kui ei liigu,siis miski kala juba diffris.Ise olen ka Nõmmelt,niiet võid mulle ka helistada ja võin vaatama tulla.5545195
Powered by Uaz.
Vasta

Mine “UAZ / GAZ / ZIL jt”