Gaz 69-le rummulukud

Gaz 69, UAZ 469 või Gaz 66 või ZIL. Ühine nimetaja kogu Vene maasturliikurite kohta. Olgu ta siis veok või sõiduk. Lubatud ka roomiksõidukid ja sõjaväetehnika.

Moderaatorid: jr, Landy, Moderators

Vasta
Külaline

Gaz 69-le rummulukud

Postitus Postitas Külaline »

Hei! Oskab keegi targem kosta, kas 69-le UAZ-iku rummulukud sobivad? On mul olemas üks Gaz-ik, millel jummalast tutikad sillad, vedrud jne. Kuna praegu käib talle diisli pealearetamine, pole sildadesse veel õligi kallanud. Üks spetsialist teadis aga rääkida, et vana Gaz-iku sildadega pole üldse mõtetki kiirust üle 70-ne aretada - difrilaagrid ei pidavat vastu. sestap tuli mõte lahendada asi rummulukkudega.

Ja siis veel üks fantaasiaküsimus: kas on keegi katsetanud difrit kokku keevitada? Idee selles, et rummulukkudega oleksid pooltelejed eraldatud difrist ning sisse lülitaks esisilla ainult siis, kui seda ikka tõeliselt vaja läheb.
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Re: Gaz 69-le rummulukud

Postitus Postitas jr »

Anonymous kirjutas:Hei! Oskab keegi targem kosta, kas 69-le UAZ-iku rummulukud sobivad? On mul olemas üks Gaz-ik, millel jummalast tutikad sillad, vedrud jne. Kuna praegu käib talle diisli pealearetamine, pole sildadesse veel õligi kallanud. Üks spetsialist teadis aga rääkida, et vana Gaz-iku sildadega pole üldse mõtetki kiirust üle 70-ne aretada - difrilaagrid ei pidavat vastu. sestap tuli mõte lahendada asi rummulukkudega.

Ja siis veel üks fantaasiaküsimus: kas on keegi katsetanud difrit kokku keevitada? Idee selles, et rummulukkudega oleksid pooltelejed eraldatud difrist ning sisse lülitaks esisilla ainult siis, kui seda ikka tõeliselt vaja läheb.
On kokku küll keevitatud. Patrolil sai esimene keevitatud ja Broncol tagumine, tõsi küll viimane lendas ka peale seda ribadeks, kuid eks V8'l ole ka jõudu omajagu.

Proovi, keevita kokku. Odav on see töö igaljuhul ja kui ka läheb pesse, siis võtad paned uue difri ja sõidad jälle edasi.

Soovitusi keevituseks:
1. Keevita kokku planetaarid taldrikutega
2. Taldrikud aga keevita omakorda ka difrikorpuse külge kinni.

Siis peaks küll tugev saama. Patrolil kusjuures keevitasin ainult paar hammast täis, nii et jäi sisse väikene vabalõtk. Sedasi sai ka maanteel sõita. Ei poonud kohe kinni. Mina müüsin Patroli ja minuteada kestab see seal siiamaani. Seega pole hullu midagi.
+372 5028488
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Suured tänud, eks ma võtan selle töö siis ette. Õnneks on mul olemas peris mitu difrit, nii et kui kakisti läheb, siis ikka uuesti! :D

Aga ega ei oska kosta midagi UAZ-i rummulukkude kohta, sobivad need ka Gaz 69-le vai ei? Niisama prooviks osta ka suht nadi :?
Kasutaja avatar
hulljuhan
Mudder
Postitusi: 60
Liitunud: K Apr 14, 2004 12:42 am
Asukoht: tln

Postitus Postitas hulljuhan »

klge... kui kellegil aega on siis seletage mulle lyhidalt mida need rummulukud teevad....
ma ka alles algaja... mul see tavaline villis
vilts100
Off Roader Wannabe
Postitusi: 35
Liitunud: P Veebr 29, 2004 11:20 am
Asukoht: harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas vilts100 »

Anonymous kirjutas:Suured tänud, eks ma võtan selle töö siis ette. Õnneks on mul olemas peris mitu difrit, nii et kui kakisti läheb, siis ikka uuesti! :D

Aga ega ei oska kosta midagi UAZ-i rummulukkude kohta, sobivad need ka Gaz 69-le vai ei? Niisama prooviks osta ka suht nadi :?
Noo nii kas asi siis hakkas toimima ka?
mul ka gaz 69 äkki läheb ka keevitamiseks:)
GAZ 69 omanik:) www.viltsikas.pri.ee Pesumaja www.pesuproff.ee
Kasutaja avatar
Stupiduser
Vintsmännide AÜ
Postitusi: 1280
Liitunud: K Veebr 19, 2003 6:25 pm

Postitus Postitas Stupiduser »

hulljuhan kirjutas:klge... kui kellegil aega on siis seletage mulle lyhidalt mida need rummulukud teevad....
ma ka alles algaja... mul see tavaline villis
Rummulukk ühendab esirattad veõovõllidest lahti.

Kasulik selle pooles, et tagaveoga sõites ei aja siis esirattad esisilda ja esigardaani ringi.
Vibrab vähem ja võtab natuke vähem kütust....
Kasutaja avatar
hulljuhan
Mudder
Postitusi: 60
Liitunud: K Apr 14, 2004 12:42 am
Asukoht: tln

Postitus Postitas hulljuhan »

tänud
gaz69

Postitus Postitas gaz69 »

Uaz rummulukud sobivad gaz69-le üks ühele, enda omalgi need küljes.
Vasta

Mine “UAZ / GAZ / ZIL jt”