Uaz ja kaldenurk

Gaz 69, UAZ 469 või Gaz 66 või ZIL. Ühine nimetaja kogu Vene maasturliikurite kohta. Olgu ta siis veok või sõiduk. Lubatud ka roomiksõidukid ja sõjaväetehnika.

Moderaatorid: jr, Landy, Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Uaz ja kaldenurk

Postitus Postitas jr »

http://www.landrover.ee/est/galerii/200 ... image6.htm

Kusjuures ei läinud ümber ega polnud ka karburaatoriga probleeme. Kuigi tõsi ta on, et läbi tulime sealt Alexi vintsi kaasabiga. Probleeme oli paar tükki:
1. Lukud ei lukustunud, see hakkab mulle juba isiklikult tüütuks minema. Ilmselt koos ülekandevahetusega vaadatakse neegritele luku sees tõsise näoga otsa...
2. Ülekanne on jama ... ei saa rahulikult tasakesi "hiilida". Iga siduripäästmine kõigutas autot kenasti ja kaevas ka kraavipoolseid rattaid veelgi sügavamale.
+372 5028488
Uazist
Mudder
Postitusi: 55
Liitunud: K Veebr 19, 2003 4:45 pm
Asukoht: Pealinna lähistel

Postitus Postitas Uazist »

oleks hea reklaamfoto :wink:

kas lukud on sul nn. töödeldud, nagu sa siin soovitasid?? kui jah, siis ju ei aita ka töötlemine... :?
Explore the forgotten Russian miracle - UAZ!!
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

Selles see asigi, et pole töödeldud. Said teised kiiruga sisse visatud ja trassile mindud :bang:
+372 5028488
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

Kusjuures, ma olin suht kindel, et UAZ läheb ümber!!! Kuid oh imet, jäi teine ratastele! :tooth:
+372 5028488
moppel
Rookie
Postitusi: 7
Liitunud: T Apr 01, 2003 6:40 pm
Asukoht: Tartu

Surve?

Postitus Postitas moppel »

Kas õlirõhk ära ei kadunud?
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Re: Surve?

Postitus Postitas jr »

moppel kirjutas:Kas õlirõhk ära ei kadunud?
Ei kadunud kusjuures. Ainuke asi mis oli, oli see et tühikäik läks ebaühtlaseks.
+372 5028488
Uazist
Mudder
Postitusi: 55
Liitunud: K Veebr 19, 2003 4:45 pm
Asukoht: Pealinna lähistel

Postitus Postitas Uazist »

ümbermineku vältimiseks oleks ju saanud vajadusel ka tropi, puu ja lüljeraua koostööd kasutada...

ma olin kunagi sarnases olukorras ainult et kalle oli ette suunas. ainus probleem mis tekkis ole see, et kui ühel hetkel mootor välja suri, siis asusin viga kohe kapoti alt otsima :roll: , endal jalad vees (seisin esistange peal)... mõningase otsimise järel, nii umbes pool tundi, leidsin ka "vea" üles... :oops: seda saate nüüd veel tükk aega naerda, nimelt oli bens "kummalisel kombel" paakides etteotsa kogunenud... kusjuures korra mõtlesin isegi bensu peale aga siis tuli meelde et julgelt pool paaki peaks veel järgi olema... tainas sihuke... kui aga selgus et bensu ei tule pumpagi siis ei jõudnud oma otsaesist ära taguda... sai veel tükk aega jebida enne kui auto käima ja mülkast välja (aku oli nõrk ja need vähesed käivitusüritused enne "vea" leidmist võtsid talt viimasegi)... ka selliseid juhmardeid leidub :lol:
Explore the forgotten Russian miracle - UAZ!!
Kasutaja avatar
K.Kotkas
Tema Ise
Postitusi: 1624
Liitunud: K Veebr 19, 2003 1:48 am
Asukoht: Tel +372 5056023

Postitus Postitas K.Kotkas »

lammas :roll: , mida sa kartsid seal... seisid kraavi k6rval ja irvitasid, kui allakirjutanu autot maakera sisse parkis

+ juhipoolne uks ei seisnud enam kinni. Masinal on kyll _korralik_ toruraam sees, kud kere v22nas ikka konkreetselt 9 -sse. Ustele tuleb lukud installida.
Katsu inimene olla siis olen ka mina.
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

diff kirjutas:lammas :roll: , mida sa kartsid seal... seisid kraavi k6rval ja irvitasid, kui allakirjutanu autot maakera sisse parkis

+ juhipoolne uks ei seisnud enam kinni. Masinal on kyll _korralik_ toruraam sees, kud kere v22nas ikka konkreetselt 9 -sse. Ustele tuleb lukud installida.
kartsin, et kui ümber läheb pritsib mu poriseks... :f
+372 5028488
Kasutaja avatar
hulljuhan
Mudder
Postitusi: 60
Liitunud: K Apr 14, 2004 12:42 am
Asukoht: tln

Postitus Postitas hulljuhan »

kle jr

mis klassi see su uaz kuulub ???
ma oletan, et 3?
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

Kusjuures TR2....vist
+372 5028488
Kasutaja avatar
K.Kotkas
Tema Ise
Postitusi: 1624
Liitunud: K Veebr 19, 2003 1:48 am
Asukoht: Tel +372 5056023

Postitus Postitas K.Kotkas »

uaz on meil konkreetne tr2 klassi musterauto:

seal on seest kohustuslik fia tyypi toruraam, katus on kaetud plekiga, paagi ymber on tulekaitse.

jne..
Katsu inimene olla siis olen ka mina.
Kasutaja avatar
hulljuhan
Mudder
Postitusi: 60
Liitunud: K Apr 14, 2004 12:42 am
Asukoht: tln

Postitus Postitas hulljuhan »

selge...
Vasta

Mine “UAZ / GAZ / ZIL jt”