UAZ uued töödeldud vedrud

Gaz 69, UAZ 469 või Gaz 66 või ZIL. Ühine nimetaja kogu Vene maasturliikurite kohta. Olgu ta siis veok või sõiduk. Lubatud ka roomiksõidukid ja sõjaväetehnika.

Moderaatorid: jr, Landy, Moderators

Vasta
Uazist
Mudder
Postitusi: 55
Liitunud: K Veebr 19, 2003 4:45 pm
Asukoht: Pealinna lähistel

UAZ uued töödeldud vedrud

Postitus Postitas Uazist »

need küsimused vist rohkem sulle hr jr. piltide pealt on näha et UAZ-ile töödeldud vedrude allapanemisel jääb roolivarras vastu vedru. kas sellises asendis on ta ainult siis kui rattad paremale välja keeratud? kas pildil näha olevatest vahetükkidest silla ja vedru vahel piisab et ära hoida roolivarda vedrusse kinnikiilumise (maastikul sõites kui auto üles-alla liigub)? kas uute vedrude jaoks läks tarvis ka pikemaid kammitsaid (lehtesid ju ikkagi rohkem) või ajasid vanad asja ära?

endal nimelt lähiajal sama töö kavas, sellepärast uurin et ebameeldivaid üllatusi ära hoida ja vajalikud ettevalmistused teha.

igasugused nõuanded teretulnud!
Explore the forgotten Russian miracle - UAZ!!
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

Roolivarras ei lähe kohe kiudagi meil vastu vedru. Samas tuleb arvestada ka seda, et meil on terve roolihoovastik ümber ehitatud. Vedrulehe peale toodud. Aga kui sa teed sellise tõste originaal seadetega UAZile, siis jah roolivarras läheb KINDLASTI vastu vedrusid. Soovitav on kindlasti varras vedrupaki peale tuua.

Selleks vaja ühte roolkarbi poolset otsa ja käänd-telje poolset otsa. Pooleks lõigata ja uuesti õige nurga all kokku keevitada. Voila... ja ongi olemas!

http://www.lahe.net/jr/uaz-25-03-2003/IM000141.JPG
+372 5028488
Uazist
Mudder
Postitusi: 55
Liitunud: K Veebr 19, 2003 4:45 pm
Asukoht: Pealinna lähistel

Postitus Postitas Uazist »

mõtlesin tegelikult neid pilte mis siin 4x4.ee üleval on, kus on juttu vedrude vahetamisest... seal üks pilt isegi sellest kuidas rattad premale keeratud ja varras vastu vedru. seda ma tean et badassil teine lahendus.
aga hoobade ümberkeevitamine on muidugi hea idee... (liiga lihtne et ise selle peale tulla :oops: )

aga mis sa kammitsate kohta ütled??
Explore the forgotten Russian miracle - UAZ!!
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

Kammitsad ... sa mõtled neid, mis vedrupakki silla küljes kinni hoiavad?

Need jäid vanad, kuna pikkuselt sobisid. Sisuliselt on kolm lehte ka maksimum, mida originaal kammitsate puhul juurde saab panna. Üks asi muidugi on ... Soovitan poest uued "värsked" kammitsad hankida, kuna vanade metall on suht väsinud ja kipuvad välja venima. Keerad kinni küll, kuid raibe tuleb ikka lahti. Uus kammits, mutter ja LockTite annavad hea tulemuse. Mis kinni see kinni!
+372 5028488
Zazz
Fitting 38"
Postitusi: 204
Liitunud: R Mär 26, 2004 1:23 pm

Postitus Postitas Zazz »

Mis hinda Tartu Lehtvedru selliste kõrgemate Uazi lehtvedrude eest ka küsib?
Mudas alates 2000a.
Tiim ValgeHiir- Vintsmän. 2004 TR-1 III koht
Tiim MudStars/Team Radius- Tihend

www.radius.ee - CNC Treimine ja CNC freesimine
Uazist
Mudder
Postitusi: 55
Liitunud: K Veebr 19, 2003 4:45 pm
Asukoht: Pealinna lähistel

Postitus Postitas Uazist »

laks vist mingi 2000 raha kokku (vedrud olid omad, hinna sees tootlemine, lisalehed ja terve ring uusi pukse 24tk)...
Explore the forgotten Russian miracle - UAZ!!
Zazz
Fitting 38"
Postitusi: 204
Liitunud: R Mär 26, 2004 1:23 pm

Postitus Postitas Zazz »

Selle Tartu LEhtvedru firmal mingi kodu lk ka on? või mingi kontakt nr kellegil?
Mudas alates 2000a.
Tiim ValgeHiir- Vintsmän. 2004 TR-1 III koht
Tiim MudStars/Team Radius- Tihend

www.radius.ee - CNC Treimine ja CNC freesimine
Kasutaja avatar
K.Kotkas
Tema Ise
Postitusi: 1624
Liitunud: K Veebr 19, 2003 1:48 am
Asukoht: Tel +372 5056023

Postitus Postitas K.Kotkas »

Lehtvedru OÜ

Riia 24b 51010 Tartu
Üldtelefon 742 0432
GSM 501 6154
GSM 507 3968

Äriregistri kood: 10512273
KMKR number
Juht: Madis Järveots
Tööajad:
E,T,K,N,R: 8.00-17.00

AUTODE LEHTVEDRUDE VALMISTAMINE, REMONT, VAHETUS
Katsu inimene olla siis olen ka mina.
Kasutaja avatar
Urvo
ega nii ei saa ju rallit sõita, krt
Postitusi: 941
Liitunud: K Veebr 26, 2003 2:19 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Urvo »

küsiksin huvi pärast palju need uued uazi vedrud ka maksavad?
Uazist
Mudder
Postitusi: 55
Liitunud: K Veebr 19, 2003 4:45 pm
Asukoht: Pealinna lähistel

Postitus Postitas Uazist »

uute hinda kahjuks ei oska öelda... ise hankisin nad koos diffrilukuga ja maksin terve kupatuse eest vist 3000 raha kui õieti mäletan
kujutan ette et mingi 800 raha küsitakse küll poes paki eest...
Explore the forgotten Russian miracle - UAZ!!
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

Meil läks 4 pakki 3000 eeki.
+372 5028488
Kasutaja avatar
Urvo
ega nii ei saa ju rallit sõita, krt
Postitusi: 941
Liitunud: K Veebr 26, 2003 2:19 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Urvo »

Selge. Tänan!
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Uazist kirjutas:mõtlesin tegelikult neid pilte mis siin 4x4.ee üleval on, kus on juttu vedrude vahetamisest... seal üks pilt isegi sellest kuidas rattad premale keeratud ja varras vastu vedru. seda ma tean et badassil teine lahendus.
aga hoobade ümberkeevitamine on muidugi hea idee... (liiga lihtne et ise selle peale tulla :oops: )

aga mis sa kammitsate kohta ütled??
irw :D
lahe... :lol:
Külaline

Re: UAZ uued töödeldud vedrud

Postitus Postitas Külaline »

Uazist kirjutas:need küsimused vist rohkem sulle hr jr. piltide pealt on näha et UAZ-ile töödeldud vedrude allapanemisel jääb roolivarras vastu vedru. kas sellises asendis on ta ainult siis kui rattad paremale välja keeratud? kas pildil näha olevatest vahetükkidest silla ja vedru vahel piisab et ära hoida roolivarda vedrusse kinnikiilumise (maastikul sõites kui auto üles-alla liigub)? kas uute vedrude jaoks läks tarvis ka pikemaid kammitsaid (lehtesid ju ikkagi rohkem) või ajasid vanad asja ära?

endal nimelt lähiajal sama töö kavas, sellepärast uurin et ebameeldivaid üllatusi ära hoida ja vajalikud ettevalmistused teha.

igasugused nõuanded teretulnud!
hmm...ma pole nüüd muidugi päris kindel, aga ma usun, et see ei ole roolivarras, mis vastu vedru on, vaid pigem ER'i admin Red!
Sel kohal tahaks ka ära mainida, et ER on nõme! ja, et Amphipolis omab ta sajaga ära jne.
Muide imperaator omab teid kõiki!
Kasutaja avatar
K.Kotkas
Tema Ise
Postitusi: 1624
Liitunud: K Veebr 19, 2003 1:48 am
Asukoht: Tel +372 5056023

Postitus Postitas K.Kotkas »

Noh, nyyd loete ja ootate, et ma midagi teeks ve ? et aaptplex ow3b, voi w00t is l33t ?

Sic. Ma ei viitsi. liigne aur on isegi see vastus... aga noh. et teil oleks r66m, et keegi su posti luges ka...
Katsu inimene olla siis olen ka mina.
Vasta

Mine “UAZ / GAZ / ZIL jt”