Ford Maverciku esisilla remont (ABI VAJA)

Moderaatorid: jr, Moderators

petzz
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 115
Liitunud: N Juul 12, 2007 3:01 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas petzz »

MahviaDeTyrk kirjutas:
petzz kirjutas: siis kasutasin Statoilist ostetud mingit statika laagrimääret. Jutu järgi väga hea asi sellistesse kohtadesse. Põhimõtteliselt sama asi mis tavott.
:D

PS: Ma võin eksida - aga mulle tundub piltide 3 ja 4 järgi et sul on silla otsas olevad jupid vähe vales järjekorras - ehk siis silla poolne koonus on liiga sees, ei ulata seega teise koonusega korralikult kokku ja ei hakka hubi lülitama.

Aga nagu ütlesin võin eksida :roll:
nu põhimõtteliselt järgi lülitab ta hästi, ilma probleemidetta. probleem on selles, et vahepeal tahab ja lambist kah järgi lülitada.
BMW ja 4x4
petzz
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 115
Liitunud: N Juul 12, 2007 3:01 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas petzz »

ikka mitte midagi. kas keegi siis tõesti ei tea Tallinnas / Lähiümbruses kedagi kes tegeleb maasturitega?
BMW ja 4x4
petzz
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 115
Liitunud: N Juul 12, 2007 3:01 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas petzz »

Ikka ootan abi. :shock: :arrow:
BMW ja 4x4
Kasutaja avatar
MahviaDeTyrk
I live off from the mud
Postitusi: 4474
Liitunud: N Nov 23, 2006 6:57 pm
Asukoht: Tartu Off-Road Klubi
Kontakt:

Postitus Postitas MahviaDeTyrk »

No võta hub lahti (algosadeks) - puhasta ära - saa aru kuidas see töötab - siis saad ka aru milles on probleem (kui üldse on muud muret pele selle et stane on) - pane kokku - ja kiida tagant kui hea kõik sai.

Kui ei viitsi sellega tegeleda või IQ ei võimalda tööpõhimõttest aru saada siis osta manual hubid külge ja kiida kui hea kõik sai
tartuoffroad.ee
5581340
petzz
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 115
Liitunud: N Juul 12, 2007 3:01 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas petzz »

MahviaDeTyrk kirjutas:No võta hub lahti (algosadeks) - puhasta ära - saa aru kuidas see töötab - siis saad ka aru milles on probleem (kui üldse on muud muret pele selle et stane on) - pane kokku - ja kiida tagant kui hea kõik sai.

Kui ei viitsi sellega tegeleda või IQ ei võimalda tööpõhimõttest aru saada siis osta manual hubid külge ja kiida kui hea kõik sai
pean võtma ainult selle hubi osadeks? autoküljest pole vaja midagi lahti lõhkuda peale hubi?
BMW ja 4x4
Kasutaja avatar
MahviaDeTyrk
I live off from the mud
Postitusi: 4474
Liitunud: N Nov 23, 2006 6:57 pm
Asukoht: Tartu Off-Road Klubi
Kontakt:

Postitus Postitas MahviaDeTyrk »

petzz kirjutas:pean võtma ainult selle hubi osadeks? autoküljest pole vaja midagi lahti lõhkuda peale hubi?
Ei ole
tartuoffroad.ee
5581340
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

Oota, aga kausid/sidurid on ju endiselt rattarummu küljes, mis hubi maha keeravad. Need pole kulunud?
+372 5028488
Kasutaja avatar
MahviaDeTyrk
I live off from the mud
Postitusi: 4474
Liitunud: N Nov 23, 2006 6:57 pm
Asukoht: Tartu Off-Road Klubi
Kontakt:

Postitus Postitas MahviaDeTyrk »

petzz kirjutas:nu põhimõtteliselt järgi lülitab ta hästi, ilma probleemidetta. probleem on selles, et vahepeal tahab ja lambist kah järgi lülitada.
jr kirjutas:Oota, aga kausid/sidurid on ju endiselt rattarummu küljes, mis hubi maha keeravad. Need pole kulunud?
Kulunud sidurite korral ju ei taha enam korralikult lülituda - mitte ei hakka ise lülituma.
Või ma eksin ?
tartuoffroad.ee
5581340
petzz
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 115
Liitunud: N Juul 12, 2007 3:01 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas petzz »

MahviaDeTyrk kirjutas:
petzz kirjutas:nu põhimõtteliselt järgi lülitab ta hästi, ilma probleemidetta. probleem on selles, et vahepeal tahab ja lambist kah järgi lülitada.
jr kirjutas:Oota, aga kausid/sidurid on ju endiselt rattarummu küljes, mis hubi maha keeravad. Need pole kulunud?
Kulunud sidurite korral ju ei taha enam korralikult lülituda - mitte ei hakka ise lülituma.
Või ma eksin ?
sorry et ma nyyd kõik nii ärevaks olen ajanud aga asi just ongi selles, et lülitub väga hästi. vahepeal tahab lihtsalt ise lambist sõites järgi lülituda. pigem ma siis arvan, et ma pean sealt silla küljest kah midagi laiali võtma.

ma lammutan täna laiali selle jälle siis. ex vaatab. mis ma sealt leian. nagu mina aru saan siis ma pean lõhkuma selle asja kah laiali kus see HUB küljes on. aga mis teema siis on? nagu ma aru saan siis mul pole selles hubis viga. pigem on viga seal sees kus hub küljes käib? Esimene sild lukustub väga hästi. Vahepeal tahab lihtsalt peale joosta esimene lukk. Selline on hetkel diagnoos.

terv,
peeter
BMW ja 4x4
Kasutaja avatar
MahviaDeTyrk
I live off from the mud
Postitusi: 4474
Liitunud: N Nov 23, 2006 6:57 pm
Asukoht: Tartu Off-Road Klubi
Kontakt:

Postitus Postitas MahviaDeTyrk »

petzz kirjutas:pigem ma siis arvan, et ma pean sealt silla küljest kah midagi laiali võtma.
Silla külge jääb sul 1 koonus.
petzz kirjutas:nagu mina aru saan siis ma pean lõhkuma selle asja kah laiali kus see HUB küljes on. aga mis teema siis on? nagu ma aru saan siis mul pole selles hubis viga. pigem on viga seal sees kus hub küljes käib?
No ei ole vaja sul esisilda algosadeks lõhkuda.
tartuoffroad.ee
5581340
petzz
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 115
Liitunud: N Juul 12, 2007 3:01 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas petzz »

kiskusin lahti peaaegu. Täitsa juhe värk. ikka ei saanud targemaks.
Pildid 1-9 on näha selle HUBi sisu.1-8 on näha seda suurt paksu stopper seibi. See on täiesti sinine. 1-6 on näha seda stopper seibi ranti kuhu ta kinnitub, et hoida seda sisemust omal kohal ja siis on näha selle kaane alumist osa kuhu see südamik jookseb, et ratast lukustada. rohkem ma ei saanud mitte midagi aru. ei saanud aru ka mis seal viga võix olla. Selle hubi sisemuse sain kätte ja ei pannud hetkel tagasi, hetkel panin lihtsatl selle katte tagasi, et äkki toon kellelegi seda sisemust näha. oskab mind juhendada? kuidas lahti käib või midagi. Viga saab olla ainult sellel südamikus aga kuna ma ei osanud seda lahti teha siis jäi hetkel leidmata.

http://petzz.planet.ee/Mavericku%20Esisild/

Tänud ette.

55 600 542 pets
BMW ja 4x4
petzz
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 115
Liitunud: N Juul 12, 2007 3:01 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas petzz »

No nii. Nüüd on manuaalid olemas. Võib teema lukku panna.

LUKKU!!!
BMW ja 4x4
Vasta

Mine “Ford”