Ranger Wildtrak 3,2 2011-2018

Moderaatorid: jr, Moderators

Vasta
sitikass
Fitting 38"
Postitusi: 322
Liitunud: K Juun 06, 2012 7:56 pm
Asukoht: Bodo

Re: Uus Ranger Wildtrak 3,2

Postitus Postitas sitikass »

polar kirjutas:Sisu asjalik, nina aga mulle isiklikult ei meeldi. Ja veel : Kuna sitikass selle teema algataja oli ja nüüd on lahkumas meite seast Volvo-foorumisse , siis tekkis lihtsalt tahtmine lohutada , et XC kah hea auto, aga ise sõidan parema meelega oma Wildtrackiga edasi! :bg :bg :bg
ega ma siis nüüd kohe rautatud pole ka sellesse volvosse. kurvalt lahkun rangerist ja kui rahakott lubab siis kastikas ruttu tagasi. kastikas on autode auto. mis foorumisse tehtud teemasse puutub siis seda jälgin huviga edasi.
oleme tegelikult ausad. see teema siia foorumisse sai tehtud jah pisukest minu paari klahvi vajutust klaviatuuril. selle teema populaarsus aga lesib terves tükis kõikide foorumlaste toetusel.

hea meelega loen seda edasi ja poetan paar rida kui leian tarka omast arus lausuda --- panen postituse teele.
Kui elus ei vea, siis 4x4 iks veab!
+47 40726287
Diio2
Rookie
Postitusi: 12
Liitunud: L Mai 17, 2014 10:13 pm

Re: Uus Ranger Wildtrak 3,2

Postitus Postitas Diio2 »

Lisaks pisut puudusi...
Keset sõitu hakkas ABSi ja veojõukontrolli tuli põlema. Siis miskil ajal kustusid ära. Järgmise ristil pidurdades hakkas ABS tööle. Vaatasin, et WTF kas tõesti libe, aga ei, lihtsalt lambist hakkas ABS tööle. Järgmisel käivitusel jälle tuled ees...
Sekka viskab ka kollase mootori tule põlema. Nüüd see disko käib. Kustuvad, põlevad, väristab pedaali. Eks selliseid asju võib juhtuda ka suvaliste autodega, ning ei kurda.
Sel nädalal on 30K hooldus, eks siis kuuleb.
Aga autoga olen üldiselt rahul. 3,2L, 6AT ning küttekulu jääb 10ne piiresse (linn ja maantee pooleks). Sõita on mugav nii koormaga kui ilma.


Hoolduses käidud. Vigane olevat olnud miski kiiruse anduri juhe.
Viimati muutis Diio2, P Mär 29, 2015 11:20 am, muudetud 1 kord kokku.
Size Does Matter!
3,2 WT
Rando00
Rookie
Postitusi: 8
Liitunud: N Juul 23, 2009 8:00 pm

Re: Uus Ranger Wildtrak 3,2

Postitus Postitas Rando00 »

sitikass kirjutas:ega ma siis nüüd kohe rautatud pole ka sellesse volvosse. kurvalt lahkun rangerist ja kui rahakott lubab siis kastikas ruttu tagasi. kastikas on autode auto. mis foorumisse tehtud teemasse puutub siis seda jälgin huviga edasi.
oleme tegelikult ausad. see teema siia foorumisse sai tehtud jah pisukest minu paari klahvi vajutust klaviatuuril. selle teema populaarsus aga lesib terves tükis kõikide foorumlaste toetusel.

hea meelega loen seda edasi ja poetan paar rida kui leian tarka omast arus lausuda --- panen postituse teele.
Kuidas oled, olid rahul manuaal kastiga? olen kuulnud negatiivsust aga ei tea kas see vastab ka tõele, et sidur on raske, käigud lühikesed ja sidur ei pidavat väga vastupidav olema, äki targemad oskavad selle koha pealt kommenteerida.
sitikass
Fitting 38"
Postitusi: 322
Liitunud: K Juun 06, 2012 7:56 pm
Asukoht: Bodo

Re: Uus Ranger Wildtrak 3,2

Postitus Postitas sitikass »

Rando00 kirjutas:Kuidas oled, olid rahul manuaal kastiga? olen kuulnud negatiivsust aga ei tea kas see vastab ka tõele, et sidur on raske, käigud lühikesed ja sidur ei pidavat väga vastupidav olema, äki targemad oskavad selle koha pealt kommenteerida.
Seni pole jamasid olnud siduriga.
Mulle meeldib hammakaid ise segada. Mitmeid kordi on manual õõtsutamisega mind pehmest jamast välja aitanud. Sidurist saab lihtsalt lahti kui loll on roolis. Vastavalt tingimustele segame kastis kas kiireid või aeglaseid käike. Kui arukalt käituda ei anna sidur järgi vaid rehvid saavad otsa ruttu.
Saadaval 400 eurorubla eest ka tugevdatud siduri komplekt.
Sikutanud koppa ja meisel masinat siin mägedes. Aetud tagurpidi nurga all neid raskusi üles ja kakutud neid alt üles.
Sidur korras ja ei kurda.
Kas manuaal kastiga kastika vastu huvi? Lepime kokku hea hinna ja miks mitte.
Kui elus ei vea, siis 4x4 iks veab!
+47 40726287
AINIONU
Fitting 38"
Postitusi: 204
Liitunud: N Veebr 15, 2007 10:45 pm

Re: Uus Ranger Wildtrak 3,2

Postitus Postitas AINIONU »

Õige kastiauto juht peab ikka tokiga hammasrattaid segada saama. :)
Endal samuti manuaal kast ja väga rahul-vahest on see lihtsalt minu kiiks.
sitikass
Fitting 38"
Postitusi: 322
Liitunud: K Juun 06, 2012 7:56 pm
Asukoht: Bodo

Re: Uus Ranger Wildtrak 3,2

Postitus Postitas sitikass »

AINIONU kirjutas:Õige kastiauto juht peab ikka tokiga hammasrattaid segada saama. :)
Endal samuti manuaal kast ja väga rahul-vahest on see lihtsalt minu kiiks.
Linnas a kott mugav. Aga sellega ka kõik. Mujal ikka m kott.
Kui elus ei vea, siis 4x4 iks veab!
+47 40726287
Kasutaja avatar
Rainer
Fitting 44"
Postitusi: 419
Liitunud: N Okt 06, 2005 10:00 am
Asukoht: Vääna
Kontakt:

Re: Uus Ranger Wildtrak 3,2

Postitus Postitas Rainer »

tyyp07
I live off from the mud
Postitusi: 1740
Liitunud: P Okt 26, 2008 8:09 pm
Asukoht: Vääna
Kontakt:

Re: Uus Ranger Wildtrak 3,2

Postitus Postitas tyyp07 »

Võtsid juba järjekorda? 8)

Väljaminekud kasvavad, et järele jõuda sissetulekutele....
http://www.rgb.ee
53449661 Kert
Team Linnamehed
Kasutaja avatar
Rainer
Fitting 44"
Postitusi: 419
Liitunud: N Okt 06, 2005 10:00 am
Asukoht: Vääna
Kontakt:

Re: Uus Ranger Wildtrak 3,2

Postitus Postitas Rainer »

tyyp07 kirjutas:Võtsid juba järjekorda? 8)

Ei võtnud veel :D
sitikass
Fitting 38"
Postitusi: 322
Liitunud: K Juun 06, 2012 7:56 pm
Asukoht: Bodo

Re: Uus Ranger Wildtrak 3,2

Postitus Postitas sitikass »

Saigi siis müüdud see auto. Ostjaks asine lõuna eesti mees. Tore teada, et masin läheb tööle hoolsa peremehe kätte. Loodan et härra pajatab ka siin foorumi lehel kuidas masin end ülal peab edaspidi.
Kui elus ei vea, siis 4x4 iks veab!
+47 40726287
havoc
Off Roader Wannabe
Postitusi: 38
Liitunud: P Veebr 26, 2012 10:45 pm

Re: Uus Ranger Wildtrak 3,2

Postitus Postitas havoc »

Küsimus selline, et kas kellelgi on olnud kokkupuuteid ära tuleva automaatkäigukangi nupuga(see osa mida käigu valimiseks alla peab vajutama). Ma olen kahel autol sama probleemi täheldanud, kas tegemist on tüüpveaga ja mis lahendust võiks esindus sellele probleemile pakkuda(2 aastane täisgarantii on läbi aga endiselt kehtib 3 aastane või 100000km lisagarantii)
Rando00
Rookie
Postitusi: 8
Liitunud: N Juul 23, 2009 8:00 pm

Re: Uus Ranger Wildtrak 3,2

Postitus Postitas Rando00 »

Kas keegi on tehase garantii ajal oma rangerile paigaldanud suuremaid rehve, lisanud tõste? Mis pilguga vaataks selle peale fordi esindus? kui see on üldse võimalik nii, et garantii ei kaotaks kehtivust.
Kasutaja avatar
Rainer
Fitting 44"
Postitusi: 419
Liitunud: N Okt 06, 2005 10:00 am
Asukoht: Vääna
Kontakt:

Re: Uus Ranger Wildtrak 3,2

Postitus Postitas Rainer »

Tänane hommik tõi üllatuse, kuus päeva seisnud autol oli aku nii tühi,et ükski tuluke ka armatuuris ei süttinud :shock:
Kasutaja avatar
Rainer
Fitting 44"
Postitusi: 419
Liitunud: N Okt 06, 2005 10:00 am
Asukoht: Vääna
Kontakt:

Re: Uus Ranger Wildtrak 3,2

Postitus Postitas Rainer »

sndr81 kirjutas:Üks juba maha kantud http://www.delfi.ee/news/paevauudised/1 ... d=70849991
Ülesse taotud müügil http://www.auto24.ee/used/2040926
Kasutaja avatar
ahto42
Rock Crawler
Postitusi: 939
Liitunud: T Mai 11, 2010 7:49 am
Asukoht: Tartu-Luunja

Re: Uus Ranger Wildtrak 3,2

Postitus Postitas ahto42 »

Säh sulle tunnustatud Tartu automüüjat.
X-trail.
Servemet OÜ
Sepa 21 Tartu
Puurid, keermepuurid/-lõikurid, freesid, laagrid, treiterad, trei/freespingi tarvikud jne.
http://www.serve.ee
Vasta

Mine “Ford”