Ranger Wildtrak 3,2 2011-2018

Moderaatorid: jr, Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Re: Uus Ranger Wildtrak 3,2

Postitus Postitas TiitR »

ahto42 kirjutas:Säh sulle tunnustatud Tartu automüüjat.
Käisin nende juures hiljuti oma Jeepi pesemas/poleerimas ja ajaviiteks kolasin ka platsil ringi. Oli jah 1 oranž Wildtrack seal platsil müügiks. Kuid pakun, et tegu komisjoni müügiga ja autoaed ei vastuta tehtud tööde eest. Omanik toob sinna müüki, määrab ise hinna ja kasutab vaid müügiplatsi. Garantii kehtib? Huvitav, kui nii puruks, siis kas taastamine tasus ära (eeldan, et läbi esinduse siis) ja garantii sel juhul säilib?
Kasutaja avatar
ahto42
Rock Crawler
Postitusi: 934
Liitunud: T Mai 11, 2010 7:49 am
Asukoht: Tartu-Luunja

Re: Uus Ranger Wildtrak 3,2

Postitus Postitas ahto42 »

Kui müüjaks on autoaed, nagu ka nende kodukal ja kuulutusel kirjas, siis vastutab ikka autoaed kui müüjaks on jur isik. Aga niikuinii läheb liisingusse, st on ka ostjaks jur isik, ainuke lootus on esimese kahe nädala jooksul auto tagastada(pank ennem raha ei maksa), või siis kohus.
X-trail.
Servemet OÜ
Sepa 21 Tartu
Puurid, keermepuurid/-lõikurid, freesid, laagrid, treiterad, trei/freespingi tarvikud jne.
http://www.serve.ee
Ax1600
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 108
Liitunud: N Aug 28, 2008 10:03 pm

Re: Uus Ranger Wildtrak 3,2

Postitus Postitas Ax1600 »

Minul 35 tuh sidol.

Miinused:
1. Meeletu ülejuhitavus e. rattad keeravad rooli mitte vastupidi. Pole kohanud ühelgi muul masinal. Esinduses väideti, et see normaalne.
2. Esirehvide kulumine, kuigi esinduse sillakontoor olevat korras.
3. Autosalongi krigisemine (vist tagumine tool)

Oma valikuga olen rahul
Kasutaja avatar
mrtn
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 186
Liitunud: E Veebr 19, 2007 2:14 pm
Asukoht: 59°28'57.44"N / 25°01'47.77"E
Kontakt:

Re: Uus Ranger Wildtrak 3,2

Postitus Postitas mrtn »

Ma olen küll ainult 2.2 Rangeriga ümber kvartali sõitnud, sellel küll midagi väga tavapäratut asfaldil ei märganud.
Mennäänx mettään!
sitikass
Fitting 38"
Postitusi: 322
Liitunud: K Juun 06, 2012 7:56 pm
Asukoht: Bodo

Re: Uus Ranger Wildtrak 3,2

Postitus Postitas sitikass »

Kas auto ajalugu on laksu vaba ikka. Pole nagu kohanud siin selliseid kolme suurt viga kellelgi korraga. Teel püsib see masin nagu valatult.
Kui elus ei vea, siis 4x4 iks veab!
+47 40726287
Väidu
Rookie
Postitusi: 3
Liitunud: E Aug 17, 2015 1:58 pm
Asukoht: Saaremaa

Re: Uus Ranger Wildtrak 3,2

Postitus Postitas Väidu »

Kas siin leidub mõni Rangeri omanik kes tahab oma XLT-st vöi LIMITID varjandist (DOUBLE CAP) teha Wildtrakile sarnast välimust. Nimelt on pakkuda kastikaar ja rulookate, palju soodsamalt kui esindusest. Panin omale poolkörge katte peale ja need jäid üle. :D http://www.auto24.ee/products/kastikatt ... r/1287999/ http://www.auto24.ee/products/kastikatt ... r/1288000/
+3725069914
ylbik
Fitting 38"
Postitusi: 251
Liitunud: R Okt 26, 2007 3:51 pm

Re: Uus Ranger Wildtrak 3,2

Postitus Postitas ylbik »

Vilets on see ranger, 50000 km jooksul on kolm korda laibaautoga remonti viidud.
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Re: Uus Ranger Wildtrak 3,2

Postitus Postitas TiitR »

ahto42 kirjutas:Kui müüjaks on autoaed, nagu ka nende kodukal ja kuulutusel kirjas, siis vastutab ikka autoaed kui müüjaks on jur isik. Aga niikuinii läheb liisingusse, st on ka ostjaks jur isik, ainuke lootus on esimese kahe nädala jooksul auto tagastada(pank ennem raha ei maksa), või siis kohus.
Natuke tilkus infot konkreetse auto kohta. Nimelt tuttava tuttava autoga tegu. Osales korralikus avariis, kindlustus ostis ära (kuna kasutaja peale sellist avariid enam masinat endale ei tahtnud), Info auto teostas taastamise ja müüki toodi Tehaseautosse, kui kindlustuse vara.
Kasutaja avatar
t4nel
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 128
Liitunud: T Juun 02, 2015 8:06 pm

Re: Uus Ranger Wildtrak 3,2

Postitus Postitas t4nel »

ylbik kirjutas:Vilets on see ranger, 50000 km jooksul on kolm korda laibaautoga remonti viidud.
Ikkagi Ford :twisted: Mis vead olnud on?
Kasutaja avatar
ahto42
Rock Crawler
Postitusi: 934
Liitunud: T Mai 11, 2010 7:49 am
Asukoht: Tartu-Luunja

Re: Uus Ranger Wildtrak 3,2

Postitus Postitas ahto42 »

TiitR kirjutas: Natuke tilkus infot konkreetse auto kohta. Nimelt tuttava tuttava autoga tegu. Osales korralikus avariis, kindlustus ostis ära (kuna kasutaja peale sellist avariid enam masinat endale ei tahtnud), Info auto teostas taastamise ja müüki toodi Tehaseautosse, kui kindlustuse vara.
Ja nüüd keegi teine tahab. Summat pole LKF lehel ka pandud, usun, et oli päris korralik, kõik originaal jupid ja Info Auto peab ka garantii andma.
Samas tõmbas Tartu Info Auto minu silmis endale vee peale ühe xc70 looga, oli ka Pealtnägijas, kus mõnitati TÜV punkte. Pärast sama auto ÜV punktis kaamera juuresolekul oli jummala korras, aga TIA tegi rem kalkulli 5k€ peale.
X-trail.
Servemet OÜ
Sepa 21 Tartu
Puurid, keermepuurid/-lõikurid, freesid, laagrid, treiterad, trei/freespingi tarvikud jne.
http://www.serve.ee
ylbik
Fitting 38"
Postitusi: 251
Liitunud: R Okt 26, 2007 3:51 pm

Re: Uus Ranger Wildtrak 3,2

Postitus Postitas ylbik »

t4nel kirjutas:
ylbik kirjutas:Vilets on see ranger, 50000 km jooksul on kolm korda laibaautoga remonti viidud.
Ikkagi Ford :twisted: Mis vead olnud on?
Esimene kord lendas radika lõdvik, teinekord läks pooltelg pooleks ja kolmas kord oli mingi teema mootoriga( ei tea seda täpsemalt kommenteerida, ei ole omanik õnneks), neljas kord lendab ilmselt atm. Lisaks veel muud vead nagu: esirehvide söödud siseservad, halb juhitavus, ise lahti jooksev kastiruloo, lahti logisevad uksepiirajad jne...
Kasutaja avatar
erik9465
Rookie
Postitusi: 5
Liitunud: R Aug 21, 2015 8:55 am

Re: Uus Ranger Wildtrak 3,2

Postitus Postitas erik9465 »

Ax1600 kirjutas:Minul 35 tuh sidol.

Miinused:
1. Meeletu ülejuhitavus e. rattad keeravad rooli mitte vastupidi. Pole kohanud ühelgi muul masinal. Esinduses väideti, et see normaalne.
2. Esirehvide kulumine, kuigi esinduse sillakontoor olevat korras.
3. Autosalongi krigisemine (vist tagumine tool)

Oma valikuga olen rahul


Mul 3.2 manuaal. 47 tuh spidol ning mingeid probleeme ei ole olnud.
Neist vigadest:
Ülejuhitavus on originaal rehvidega. Talvekad on 285/75R16 Good Year Wrangler Duratrac. Nendega probleemi ei ole ning üldse on parem sõita.
Rehve kulutanud siiani ei ole.
Talvel külmaga midagi krigiseb aga suvel mitte. Eks tal plastikust salong ju on.

Mina üldiselt rahul. Manuaalkast maastikus ja koormaga väga hea. Linnas võiks käigu vahed suuremad olla.

Kui keegi soovib originaal 17 tolliseid velgi siis mul varsti üle. Panen suvekad kah 16 tollistele.
ylbik
Fitting 38"
Postitusi: 251
Liitunud: R Okt 26, 2007 3:51 pm

Re: Uus Ranger Wildtrak 3,2

Postitus Postitas ylbik »

erik9465 kirjutas:
Ax1600 kirjutas:Minul 35 tuh sidol.

Miinused:
1. Meeletu ülejuhitavus e. rattad keeravad rooli mitte vastupidi. Pole kohanud ühelgi muul masinal. Esinduses väideti, et see normaalne.
2. Esirehvide kulumine, kuigi esinduse sillakontoor olevat korras.
3. Autosalongi krigisemine (vist tagumine tool)

Oma valikuga olen rahul


Mul 3.2 manuaal. 47 tuh spidol ning mingeid probleeme ei ole olnud.
Neist vigadest:
Ülejuhitavus on originaal rehvidega. Talvekad on 285/75R16 Good Year Wrangler Duratrac. Nendega probleemi ei ole ning üldse on parem sõita.
Rehve kulutanud siiani ei ole.
Talvel külmaga midagi krigiseb aga suvel mitte. Eks tal plastikust salong ju on.

Mina üldiselt rahul. Manuaalkast maastikus ja koormaga väga hea. Linnas võiks käigu vahed suuremad olla.

Kui keegi soovib originaal 17 tolliseid velgi siis mul varsti üle. Panen suvekad kah 16 tollistele.
Wildtrak ikka 18 tollisel velgedel originaalis veereb
sitikass
Fitting 38"
Postitusi: 322
Liitunud: K Juun 06, 2012 7:56 pm
Asukoht: Bodo

Re: Uus Ranger Wildtrak 3,2

Postitus Postitas sitikass »

paistab et see ,,ülbik" on saanud elu kehva auto omanikuks. minu pakkumine on müü maha ja edaspidi ära kasuta kasutatud autosid. sinu ootused on nii ulmelied kasutatud asjade puhul. osta uus poest ja siis on asi teine ning natuke rahulikum sinu närvidele. siin foorumi lehel oled ainu kes tundub omale pimesilmi auto ostnud. kõik teised on rahul ja ei kuule kriitikat suure algus tähega.
Kui elus ei vea, siis 4x4 iks veab!
+47 40726287
polar
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 120
Liitunud: N Okt 11, 2012 7:14 pm
Asukoht: Tartumaa, Kärevere
Kontakt:

Re: Uus Ranger Wildtrak 3,2

Postitus Postitas polar »

Hakkas enda omalgi sisekülgi sööma. Silla stendis olidki rattad väljapoole punases. Tähelepanekuks kõigile, et Rangeril tuleb keerata tühjal autol rattad sisse praktiliselt punasesse ja siis kontrollida kokkujooksu koormatult - sel juhul peaks jääma enamvähem nulli!!!
Naudi elu vee peal!
Vasta

Mine “Ford”