rangeril on probleem

Moderaatorid: jr, Moderators

Vasta
länkar
Mudder
Postitusi: 80
Liitunud: P Dets 23, 2007 10:54 pm

rangeril on probleem

Postitus Postitas länkar »

tere, ranger 05a. 2,5d 80kw.hommikul käivitus oli ok, sõitma hakates oli kohe tunda et jõudu ei ole, kiirendus on null, tippkiirus kuskil 100 kmh, turbo ininat ei ole kuulda, hoopis on tekkinud gaasi andmisel selline imelik jorin, visuaalselt midagi ei tähelda,eile oli kõik korras.ehk oskab keegi millelegi tähelepanu suunata.omab ehk keegi sama kogemust. rakvere 5270040
Kasutaja avatar
heints
True Off Roader!
Postitusi: 1224
Liitunud: E Mär 17, 2008 10:11 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas heints »

Kütusefilter umbes? Minu omal läks kunagi paagi tuulutus umbe ja tõmbas paagi vaakumisse ja tulemus oli umbes sama. Kontrolli ka et turbo lõdvik lahti pole ja turbo ikka mootorisse puhub mitte kapoti alla.
Ifa l60 9,6d
Heints 55 36 944
länkar
Mudder
Postitusi: 80
Liitunud: P Dets 23, 2007 10:54 pm

Postitus Postitas länkar »

heints kirjutas:Kütusefilter umbes? Minu omal läks kunagi paagi tuulutus umbe ja tõmbas paagi vaakumisse ja tulemus oli umbes sama. Kontrolli ka et turbo lõdvik lahti pole ja turbo ikka mootorisse puhub mitte kapoti alla.
no kütuse filtri vahetasin ära, ei muutunud midagi, siis kutsusin sõbra appi ja kahepeale leidsime vea üles, üks andis gaasi ja teine kuulas kõrv kikkis kapoti all ja selgus et oli ikkagi lõdvik lahti , mitte just päris otsast ära aga nii pooles vinnas ja sealt siis selline jorisev hääl.mul on vints ette pandud seega siis jahutit ja lõdvikut nihutatud ju siis ei kinnitatud klambrit korralikult. no nüüd tõmbab jälle norm.heintsile tänud ka.
Vasta

Mine “Ford”