Ford explorer 94a MANUAAL KAST ALLA?

Moderaatorid: jr, Moderators

Vasta
fheisis
Off Roader Wannabe
Postitusi: 27
Liitunud: E Jaan 04, 2010 12:51 am
Asukoht: Haapsalu

Ford explorer 94a MANUAAL KAST ALLA?

Postitus Postitas fheisis »

Tere klubilised.Soetasin siis omale 94 a ford exploreri.Ostsin ta tuksis atm käigukastiga.Kuna olen autoga kursis ja tean nende kaste küll siis avastades siduri pedaali valmindust ja käigukangi valmindust tekkis küsimus et milline kast selle 4.0 v6 otsa istub? sellest olen aru saanud et sinna läheb otsa mt-75 ja type-9 sidurikoja poolest aga tekkis küsimus käigukangiga.. nendel kastidel on käigukang tagaotsas,, kuid mul on ju vaja käigukasti lõppu vahetükk panna ning seejärel vahekast,, aga siis kaob ju käigukang ära.

Ette tänades oscar.
fheisis
Off Roader Wannabe
Postitusi: 27
Liitunud: E Jaan 04, 2010 12:51 am
Asukoht: Haapsalu

Postitus Postitas fheisis »

Nii googleldasin ja jebisin.Leidsin miskise sihukese asja et alla pidi sobima kast tähisega M50D-R1.. mille kasti se endast kujutab?
ja kust sellist asja saaks? ilmselge on see et mul on vaja siis ka uut hooratast,sidurikorvi ja ketast?Tundub nagu oleks ka vahetükk natuke pikem kui muidu.

http://www.therangerstation.com/tech_li ... R1_4wd.jpg
Kasutaja avatar
JoelH
Fitting 38"
Postitusi: 220
Liitunud: K Apr 04, 2007 8:47 pm
Asukoht: Tallinn/Salmistu
Kontakt:

Postitus Postitas JoelH »

Google ütleb ka seda, et see kast on all sellistel autodel nagu Ford Ranger, Bronco II ja Mazda. Vaata, otsi lammaritest kas sellise mudeliga kaste on. Rangereid peaks mõni kimp ikka leiduma ja meil müüdavad on kõik manuaalid.
Milwaukee, AEG, Ryobi, Homelite ja tööriistade ja aiatehnika müük, garantiiremont ja varuosad.

Kauplus: Tallinn, Kadaka tee 7/2
www.tööriistapood.ee
http://www.milwaukee.ee
53730444
Kasutaja avatar
suzi
Fitting 38"
Postitusi: 334
Liitunud: N Juun 01, 2006 7:38 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas suzi »

http://explorerforum.com

leiad kõik vastused.
Aitan palju oskan...
fheisis
Off Roader Wannabe
Postitusi: 27
Liitunud: E Jaan 04, 2010 12:51 am
Asukoht: Haapsalu

Postitus Postitas fheisis »

suzi kirjutas:http://explorerforum.com

leiad kõik vastused.
Olen seda foorumit vaadanud aga kasutult kuna ei jaga niipalju ingliskeelt.
fheisis
Off Roader Wannabe
Postitusi: 27
Liitunud: E Jaan 04, 2010 12:51 am
Asukoht: Haapsalu

Postitus Postitas fheisis »

JoelH kirjutas:Google ütleb ka seda, et see kast on all sellistel autodel nagu Ford Ranger, Bronco II ja Mazda. Vaata, otsi lammaritest kas sellise mudeliga kaste on. Rangereid peaks mõni kimp ikka leiduma ja meil müüdavad on kõik manuaalid.
Ei saanud nüüd hästi aru mis mõttes teil on kõik manuaalid.Kas mul on võimalik teilt kast soetada?
Kasutaja avatar
JoelH
Fitting 38"
Postitusi: 220
Liitunud: K Apr 04, 2007 8:47 pm
Asukoht: Tallinn/Salmistu
Kontakt:

Postitus Postitas JoelH »

fheisis kirjutas:
JoelH kirjutas:Google ütleb ka seda, et see kast on all sellistel autodel nagu Ford Ranger, Bronco II ja Mazda. Vaata, otsi lammaritest kas sellise mudeliga kaste on. Rangereid peaks mõni kimp ikka leiduma ja meil müüdavad on kõik manuaalid.
Ei saanud nüüd hästi aru mis mõttes teil on kõik manuaalid.Kas mul on võimalik teilt kast soetada?
Eestis siis.
Milwaukee, AEG, Ryobi, Homelite ja tööriistade ja aiatehnika müük, garantiiremont ja varuosad.

Kauplus: Tallinn, Kadaka tee 7/2
www.tööriistapood.ee
http://www.milwaukee.ee
53730444
fheisis
Off Roader Wannabe
Postitusi: 27
Liitunud: E Jaan 04, 2010 12:51 am
Asukoht: Haapsalu

Postitus Postitas fheisis »

Kas tähisega M50D-R1 kast mis sinna alla istub.. kas sellel on midagi erinevat kah seoses vahetükiga mis käib kasti ja vahekasti vahele.Küsimus nagu selles kas automaat kasti se vahetükk sobib sinna? ning kui manuaal alla panna kas see kupatus jääb samapikaks kui atm ? et ega gardaan lühikeseks või liiga pikaks ei jää?
Kasutaja avatar
pets9555
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 169
Liitunud: T Aug 14, 2007 7:36 pm
Asukoht: Viljandimaa, Rapla, Läänemaa metsad

Postitus Postitas pets9555 »

Kas sa oled kokku arvutanud kui palju sul läheb kogu see jama maksma, kui AT kasti vaketad manuali vastu? Lisaks sellele summale pead veel veits liitma, ettearvamatute kulude jaoks ja iseenda töötunnid ja närvikulu.

See summa mis oled saanud (saad arvutades) ja AT kasti remondile kuluv summa? Mina kaldun küll arvama, et mõistlikum oleks remontida vana.

Pets
Chevy Blazer S-10, 4.3 sport
Kasutaja avatar
pets9555
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 169
Liitunud: T Aug 14, 2007 7:36 pm
Asukoht: Viljandimaa, Rapla, Läänemaa metsad

Postitus Postitas pets9555 »

Kas sa oled kokku arvutanud kui palju sul läheb kogu see jama maksma, kui AT kasti vaketad manuali vastu? Lisaks sellele summale pead veel veits liitma, ettearvamatute kulude jaoks ja iseenda töötunnid ja närvikulu.

See summa mis oled saanud (saad arvutades) ja AT kasti remondile kuluv summa? Mina kaldun küll arvama, et mõistlikum oleks remontida vana.

Pets
Chevy Blazer S-10, 4.3 sport
fheisis
Off Roader Wannabe
Postitusi: 27
Liitunud: E Jaan 04, 2010 12:51 am
Asukoht: Haapsalu

Postitus Postitas fheisis »

Kasti saaks koos hooratta,sidurikorvi,sidurikettaga 3000.- ei tundu just kallis. siduripedaali saab iga sierra pealt ning sidur peaks tal ju trossiga olema.. lihtsalt kuna ta ütles et see kast mis selleü ühel exploreril all oli et seal pole vahekasti vahel et tagaveoline aint.. aga samas se ots ära keerata ja vahetükk panna siis huvitav kas vahekast läheb otsa... ma ei tea suht arusaamatu... pildid mis satasin sellest kasti tüübist ütles ta, et pm täpselt samasugune.
Vasta

Mine “Ford”