Käigukastis probleem

Moderaatorid: jr, Moderators

wilson
Off Roader Wannabe
Postitusi: 23
Liitunud: P Dets 21, 2008 12:37 am

Postitus Postitas wilson »

lihtsalt vaimustav :(
oskab keegi kibe kiirelt pilti näidata kasti küljest olevatest trossidest( mul seal mingine imearetis tehtud eelmise omaniku poolt :S )
Kasutaja avatar
haier
Mudder
Postitusi: 97
Liitunud: E Okt 27, 2008 3:08 pm
Asukoht: saaremaa

Postitus Postitas haier »

Ma siis panen enda probleemi ka siia alla kirja, ehk leian abi siit. Nimelt teel soome, juhtus nii, et alguses hakkasid pöörded kõikuma kuskil natuke alla kahe ja siis jälle üle kahe tuhande pöörde, nagu vahetaks käike koguaeg neljandalt viienda peale ja tagasi ning nii koguaeg. Kuskil sada km sai nii sõita siis hakkas nagu käiku välja viskama, prõmm ja pöörded üleval, jäin siis seisma, ja nii kui hoog oli kuskil 20 km/h lõlitus vedu järele tagasi, sain jälle 1 km sõita ja hoo peaaegu üles, lõi jälle välja, nii umbes 4-5 korda kuni lõpuks lõi veo tagant ära ja auto jäigi lõplikult teele. Nüüd ta siis seisab kasutult Autoasi teeninduses ja ootab, kuni keegi asja käsile võtaks. Oskab keegi öelda, mis autol viga võib olla ja kust abi otsida. Sest soomes see korda lasta teha on sama hea, kui eestist uus ford osta. Äkki seisab kellegil kuskil mõni kast, mille saaks kasvõi ajutiselt alla keerata teeninduses, et auto kasvõi eestisse toimeteda ja seal korda teha. Kuskilt ei ole leidnud ka, et keegi müüks 95 aasta explorerile kasti. Tegu siis uuema kerega ja 4 käigulise kastiga, või 4.5-ga kuidas keegi seda võtab.
pasast välja aitab ainult vints...
Kasutaja avatar
Eruun
Fitting 38"
Postitusi: 316
Liitunud: E Mär 03, 2008 6:00 pm

Postitus Postitas Eruun »

No nii töötab jälle :)
Kuulasin seda foorumit, käisin mujal uurimas ja lahendus oligi käes.
Kirjutan jutu ära äkki mõnel läheb vaja.
Nagu ma mainisin sai veetud üpris rasket käru ja OD käiguga, mina ei tea aga üks tark ütles et ei soovitata OD käiguga raskusi vedada ja samuti linnas kah pole erilist mõtet sisse lülitada, kasutada "D"
ja minu jutu peale ütles ta nii palju et võta akult klemmid maha, tee autole tiir peale, tee suits , käi kusel ja viska klemmid tagasi ja mine sõitma.
ise arvasin omalt poolt et käin korra sital kah et siis on veel parem :D
ja oh seda imet
asi töötab :wink:
Ford Explorer 4.0, 121kW, 1994a.
Kasutaja avatar
Eruun
Fitting 38"
Postitusi: 316
Liitunud: E Mär 03, 2008 6:00 pm

Postitus Postitas Eruun »

Tuli vana prbleem tagasi. Ei taha 5 käiku sisse lülitada, ainult klemm maha akult ja isegi siis järgmise järsu kiirendamiseni siis lööb uuesti välja. :(
Enam ei aitamiski , isegi "s*tal käimine" :D nagu varem mainisin

Kas tasub solenoideid hakata vaatama?
Ja palju see võiks rahakotti kergendada ?
Ford Explorer 4.0, 121kW, 1994a.
Talfu
Mudder
Postitusi: 64
Liitunud: R Veebr 23, 2007 9:56 am

käigukast

Postitus Postitas Talfu »

Kas tasub solenoideid hakata vaatama?
Ja palju see võiks rahakotti kergendada ?

arvan,et mida kiiremini kasti maha ja remonti viid seda odavamalt pääsed!
exploreri kast ongi selline mis tahab tihedalt hooldust/remonti !
Land Rover Discovery II
Kasutaja avatar
Eruun
Fitting 38"
Postitusi: 316
Liitunud: E Mär 03, 2008 6:00 pm

Postitus Postitas Eruun »

Just nimelt see mul plaanis ongi aga tahaks veidi asjalikumat infot saada selle asja kohta. Muidu servises ajatakse hunniku kärpseid pähe maksad ilusa kopika raha ära ja lõpptulemus on sama mis oli.
Ford Explorer 4.0, 121kW, 1994a.
Vasta

Mine “Ford”