mure esi sillaga

Moderaatorid: jr, Moderators

Vasta
Mazda Navajo
Rookie
Postitusi: 3
Liitunud: P Mär 01, 2009 5:30 pm

mure esi sillaga

Postitus Postitas Mazda Navajo »

küsimus kas keegi oskab anda nõu. mul on explorer(Mazda Navajo) ja esimesed otsa huubid teevad hääl kui 4x4 sisse lülitada mis teha
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

Kas nelivedu muidu toimib? Hubid lahti ja vaadata, mis karul kõhus. Äkki annab veel päästa.
+372 5028488
Mazda Navajo
Rookie
Postitusi: 3
Liitunud: P Mär 01, 2009 5:30 pm

Postitus Postitas Mazda Navajo »

võtsin huubid lahti keegi ahv on taavetit täis toppinud tegin puhtaks aga ei midagi.teeb ikka häält nelik vedu töötab aga esimsesd rattad ei haaku korralikult (muidu vahest võtab vedu kui tagurdada natukene)sellel on need automatik lukkud.
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

Kuidas hambad olid? Kas hammaste nurgad olid läinud või ei? Nende hubide üks vigasid on see, et vedru mis hambumise kokku lükkab kipub katki minema. Raske märgata esimese hooga, aga äkki on selles asi?
+372 5028488
Mazda Navajo
Rookie
Postitusi: 3
Liitunud: P Mär 01, 2009 5:30 pm

Postitus Postitas Mazda Navajo »

hambad on ok aga kus asub see vedru seal .kas ratta poolses osas või ketta poolses osas. vabandan küll oma lolli küsimuse eest aga mul se esimene maastur ja tahaks kuidagi selle korda saada ja keegi mu ei oska niiguni nõu anda ja mul soovitas tuttav siit nõu küsida kuna siin selle ala mehed kas asja jagavad
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

Seal peaks olema üks vedru otsa pool ja teine vedru ketta pool. Ehk see liikuv hammakas on kahe vedru vahel. Üks lükkab ta lahti ja teine lükkab lukku kui võllile vedu taha tuleb. Samas on neid ka erinevaid, nii et ei saa just kohe sedasi siin asju nägemata eeldada, et selline just ongi.

Vaata kuidas see mehhaanika seal töötab, hub peab ennast lukku keerama kui võllilt vedu taha tuleb ja korpus paigal seisab.
+372 5028488
Vasta

Mine “Ford”